szeptember 19, 2024

Hogyan nézhetem meg az NBC ismétlődő eseményeit

Játszik

Az NBC ma esti fő olimpia közvetítési programja számos fontos pillanatot tartogat a 2024-es párizsi névsorral, amelyben Simone Biles és az Egyesült Államok női tornászcsapata először vesz részt a játékokon. Máshol az amerikai női válogatott Németországgal mérkőzött a csoportkörben, az amerikai férfi kosárlabda-válogatott pedig Szerbia ellen nyitotta meg a csoportkört.

A ma esti főműsoridőben sugárzott NBC show-val a USA TODAY Sports élő híreket, tudósításokat, kiemelt eseményeket, játékosok által nyert érmeket és még sok minden mást közöl. Kövess minket.

Sunisa Lee két ritka vesebetegség ellenére is ellenálló képessége olyan dolog, ami inspirálhatja az embereket szerte a világon. Lee felépült a pusztító hírből, hogy részt vegyen az idei olimpián, ami pályafutása második volt.

Az NBC elmesélte Lee történetét a selejtezőkör előtt a páratlan bárok versenyében. Lee 14 866 pontot szerzett az amerikai csapat élén.

A sérülésről szóló pletykák ellenére Biles nem habozott, hogy megkísérelje a világ egyik legnehezebb ugrását az eseményen. Még a kommentátorokat is lenyűgözte a bátorsága, és bár nem tudott rendesen leszállni, mindenki tudta, hogy komoly büntetés nem fog érte szenvedni.

Másnap a brit Adam Peaty 100 méteres mellúszásban pályázott egymás után harmadik olimpiai aranyéremre. Ezzel ő lett volna a második olimpikon (Michael Phelps), aki háromszor is aranyérmet nyert ugyanazon a versenyen.

Petit erősen versenyzett, de végül kétszáz másodperccel lemaradva végzett a győztes Nicolo Martinenghi mögött. Az amerikai Nick Fink (31) megszerezte első olimpiai érmét is, 59,05 másodperc alatt holtversenyben Beattyvel.

A francia Leon Marchand, Phelps tanítványa lehet az olimpiai úszás következő nagy sztárja. Bár a világcsúcsot nem tudta megdönteni, Marchand 4:02.95-tel új olimpiai rekordot állított fel.

READ  „Igazán megtiszteltetés számomra” – Határidő

Az olimpia menetrendje ma este főműsoridőben látható az NBC-n

Az NBC „Primetime in Paris” című műsora tartalmazza a mai úszódöntőket, a női torna előfutamait, a női utcai gördeszka döntőit és a második nap szörfözési jelentését.

Hogyan nézhetjük ma főműsoridőben az olimpiát

Főműsoridőben 20:00 EST-től (másnap 2:00 Párizsban) az NBC fő adása élőben lesz közvetítve, és a nap legnagyobb eseményeire fog összpontosítani a „Prime Time Paris” című műsorban. Ez a bekezdés mesemondó objektívvel rendelkezik, amely mélyebb lefedettséget kínál. Mike Tirico lesz a házigazda a híres párizsi Trocadero térről, az Eiffel-torony a háttérben. A műsor általában a kiemelt eseményekkel kezdődik USA csapat Az aranyérem és a show utolsó órája az éjszakai esemény körül forog majd.

A mai érmek száma

Párizsi Olimpia 2024 Éremszámláló nyomkövető Frissítések minden éremverseny után.

A mai olimpiai eredmények

Ismerje meg a párizsi olimpia mai eredményeit, a legfontosabb eseményeket, a sportolók által nyert érmeket és még sok mást.

Igen. Bár ez nem éremkör, Simone Biles ma este a főműsoridőben fog megjelenni. Úgy tűnt, hogy Biles minden esemény előtt bemelegítés közben meghúzta a lábát, de ez nem állította meg Bilest. Cecile Landy, Biles egyik edzője azt mondta újságíróknak, hogy nem aggályos Biles párizsi versenyzési képessége. Landy hozzátette, hogy Biles „egy kis fájdalmat érez a vádlijában. Egy kicsit a padlón érezte”.

Biles ma a talajgyakorlat, az ugrás, az egyenetlen gerenda és az egyensúlygerenda selejtezőkörében versenyzett. Padlómozgásban, ugrásban és mérlegben kvalifikálta magát a döntőbe. Jelenleg ő az első számú tartalék az egyenetlen sugárban.

• Női csapatdöntő Július 30-án, kedden 12:15 ET
  • Női összetett döntő augusztus 1., csütörtök, 12:15 EST
  • Női ugrás döntő | augusztus 3-án, szombaton 10:20 (ET)
  • Női egyenetlen gerenda döntő | augusztus 4., vasárnap 9:40 ET
  • Hétfőn, augusztus 5-én, női egyensúlyozó döntő (6:36 (ET)) és talajgyakorlat döntő (8:20)
READ  Vásárolja meg a legjobb ajándékötleteket 2024-es Valentin-napra

2024 a modern Nyári Játékok 30. kiadása, amely 1896-ban kezdődött. 2024 a harmadik alkalom, hogy Franciaország ad otthont a nyári játékoknak (1900, 1924).

Az amerikai férfi kosárlabda-válogatott ma játszotta első mérkőzését az olimpiai csoportkörben Szerbia ellen. Az Egyesült Államok 110-84-re nyert, köszönhetően LeBron James és Kevin Durant 44 pontjának.

Az Egyesült Államok a tervek szerint július 31-én játssza következő mérkőzését Dél-Szudán ellen – ugyanazzal a csapattal, amely hosszabbításra késztette Amerikát a kontinenstornán.

Holnap az amerikai női válogatott Japán ellen lép pályára első meccsén az olimpián.

Az Egyesült Államok eddig 12 érmet nyert a 2024-es olimpián. Ez a legtöbb érmet az összes nemzet közül (legközelebbi: Franciaország, 8). Azonban nem az Egyesült Államok rendelkezik a legtöbb aranyérmével (3). Japán és Ausztrália 4-4 aranyérmet nyert. Az Egyesült Államoknak azonban 6 ezüstérem van, ami az összes ország közül a legtöbb érmet.

A világranglista második helyén álló amerikai Coco Gauff sima szettben (6-3, 6-0) nyerte meg első mérkőzését a 2024-es olimpián az ausztrál Ajla Tomljanovic felett. A 20 éves Gauff a 2000-es Venus Williams óta a legfiatalabb amerikai, aki egyéniben nyert olimpiát.

A menekült olimpiai csapattal együtt 206 ország vesz részt az idei olimpián.

2024. évi párizsi olimpia: Hogyan nézheted a nyári játékokat tévében és élő közvetítésben

A 2024-es párizsi olimpia összes eseményét élőben közvetíti az NBC, az USA Network és az E! A CNBC és a GOLF Channel, valamint spanyolul is sugározzák az Universo és a Telemundo csatornákon. Minden esemény élőben közvetíthető lesz a Peacockon és az NBCOlympics.com oldalon.

• dátum: július 24-augusztus 11
  • televízió: A mérkőzéseket az NBC, az USA Network és az E! Telemundo, Universo, CNBC és Golf Channel
  • folyam: pávanbcolympics.com, Fubo TV

Hogyan kell nézni: Streamelje a 2024-es olimpiai játékokat Peacock-előfizetéssel

READ  Celine Dion szerint a merev személy szindrómától való félelmét remény váltotta fel

Néha érdekes termékeket és szolgáltatásokat ajánlunk. Ha egy linkre kattintva vásárol, társulási díjat számíthatunk fel. Az USA TODAY Network hírszolgálatai önállóan működnek, és nem befolyásolják a híradásunkat.