szeptember 16, 2024

Androbit techmagazin

Az Androbit tényeken alapuló híreivel, exkluzív videofelvételeivel, fotóival és frissített térképeivel maradjon naprakész Magyarország legfrissebb fejleményein.

Byron Murphy II remekelt a Seahawks 16-3-as győzelmében a Chargers ellen az előszezonban

1. Előszezon vagy sem, ez nagyon biztató kezdet volt a védelem számára.

A Seattle Seahawks Mike McDonaldot alkalmazta vezetőedzőnek, mert ő az egyik legjobb fiatal védekező elme a futballban. Bár túl korai még határozottan nyilatkozni a McDonald’s seattle-i védelméről, ez az egység remekül kezdi első előszezoni mérkőzését.

Igen, ez csak az előszezon volt, és igen, a Chargers kezdő hátvédje, Justin Herbert nem lépett pályára, de még ezekkel a figyelmeztetésekkel is nehéz nem bíztatni azzal, amit a védelem szombaton mutatott.

A Seattle kezdőjátékosa, Jerome Baker, a combizom-sérüléssel küzdő center nélkül két meccset játszott, mindkettőt hármat játszottak ki a Chargers színeiben. Nem sokat változott, amikor a Seattle behozta a kispadot, mivel a második számú védelem újabb három-kirúgást kényszerített ki, majd az LA negyedik labdaszerzésénél interceptiont szerzett. Az elhajlás, amely magában foglalta K’Von Wallace biztonsági ütését a pálya közepén, hogy beállítsa Kobe Bryant elfogását, rövid teret adott a támadónak, amit ki tudott használni, és az újonc George Holani gólt szerzett. 11 yardos futáson.

A Chargers az első félidőt mindössze három első próbálkozással fejezte be, az elsőt kevesebb mint öt perccel az első félidőből, és a harmadik próbálkozásukkal 0-8-ra kezdték a meccset, mielőtt a harmadik negyed végén megszerezték az első konverziót.

Amellett, hogy nyolc puntot és eladott labdát kényszerített, a Seattle védelme megállította Derek Hallt, John Rattigant és Devere Livestont is, így az ellenfelet 198 yardra korlátozta, és a harmadik próbálkozásra 2-13-as konverziós arányt ért el.

READ  2023-as NFL-sorozat: válogatások, előrejelzések, legjobb fogadások az AFC-re, NFC-menetrend haladó formában 15-6 dobásban