Androbit techmagazin

Az Androbit tényeken alapuló híreivel, exkluzív videofelvételeivel, fotóival és frissített térképeivel maradjon naprakész Magyarország legfrissebb fejleményein.

Magyarország legyőzte a Gilas Women csapatát a FIBA ​​világbajnoki selejtezőjében

Ez egy mesterséges intelligencia által generált összefoglaló, amely hibákat tartalmazhat. A szövegkörnyezetért mindig olvassa el a teljes cikket.

A Gilas Pilipinas női 37 pontos vereséggel estek vissza a 16. Magyarországra a sokkoló világranglista 8. Brazília után.

MANILA, Fülöp-szigetek – Nem meglepő módon a Gilas Pilipinas női nem tudtak építeni az esélytelenebb történetükre, mivel a világranglista 16. helyezettje Magyarország 97-60-ra legyőzte Ruandát a 2026-os FIBA ​​női világbajnokság selejtezőjében. augusztus 20., kedd (manilai idő szerint augusztus 21., szerda).

A legfelső horgony, Jack Animam alulmaradt a megismétlésre irányuló ajánlatában, mindössze 6 ponttal, 1 lepattanóval és 5 lepattanóval végzett, és lenyűgöző, 18 pontos, 21 lepattanós dupla-duplát ért el Gilas közeli vereségében a világranglista 8. helyétől. Brazília. Forgás 23 perc alatt.

Ehelyett Afril Bernardino 18 perc alatt 11 pontot, 6 lepattanót és 4 szerzett labdát szerzett. )

A Brazíliával vívott összecsapással éles ellentétben a Fülöp-szigetek gyorsan és korán alulmaradt a toronymagas magyarokkal szemben, és 19-3-ra lovagolta meg a második negyed rajtját, és 51-24-re vezet a félidőben. Gilasnak több mint 7 percre volt szüksége ahhoz, hogy több mint 3 pontot szerezzen ebben a periódusban, ami végül kioltotta a visszatérési reményeket.

A szünet eleji tetemes előnye ellenére Magyarország az utolsó két negyedben egy centit sem adott Gilasnak, 39-re, 90-51-re vezetett, majd 2:22-vel 37 pontos sorozatba ment. fúvócső

Angela Torok teljes mértékben élvezte a Fülöp-szigetek elleni 20 perces bemutatót, 25 pontos kiütéssel 10 a 11 ellenében, 4 gólpasszal és 3 lappal, míg a másik szélső Deborah Dube és Reka Lelik 13-at szerzett.

Magyarország óriási, 33 lepattanós különbséggel 57-24-re megsemmisítette Gilast a táblákon, 29-14-es gólpasszos különbséggel javította a kémiáját, és összességében 49%-ot lőtt a Fülöp-szigetek 34%-ával szemben. – Rappler.com