szeptember 28, 2024

Mbolo gólt szerez Magyarország ellen; Ruiz Spanyolországért ragyogott

Mbolo gólt szerez Magyarország ellen;  Ruiz Spanyolországért ragyogott

Svájc 3-1 Magyarország

AS Monacos Briel Embolo A svájci válogatottban 16 perc alatt biztosítási gólt szerzett a magyarok ellen 3–1-re megnyert mérkőzésen. A Rosocruciati A 12. percben góllal nyitotta meg a gólt Kwadwo DuaÉs Bolognas Michael Abischer A 45. percben hozzátette a második gólt.

Svájc 2-0-ra vezetett a félidőben, de Magyarország A válasz a 66. percben érkezett Varga Barnabás. Miközben Magyarország az egyenlítő gólt kereste, Mbolo a második félidőben szerzett egy harmadikat, így a svájciak a három ponttal távoztak.

Spanyolország 3-0 Horvátország

Paris Saint German Középpályás Fabian Ruiz sztárja volt Spanyolország A 28 éves játékos a három gólból kettőben volt részese La Roja Horvátország ellen szerzett gólt. Ruiz asszisztált a nyitógólhoz Atlético Madrid Csatár Alvaro Morata A 29. percben.

Percekkel később Ruiz gólt szerzett, így Spanyolország 2-0-ra vezetett Real Madrids Dani Carvajal Spanyolország az első 45 percben 3-0-ra vezetett, mielőtt az első félidőben gólt szerzett.

Olaszország 2-1 Albánia

PSG Gianluigi Donnarumma Az olasz csapatban kezdett, és kapitányként szolgált. Albánia Másodperceket szerzett a meccsből egy gólpasszal Nedim Bajrami Megdöbbentő kezdet azonban Olaszország válaszolta. Inter Milans Alessandro Bastoni 1-1 a 11. percben.

Nicolo Barella Ledolgozta az 1-0-s hátrányt, így öt perccel később 2-1-re vezetett a csapat. Bár Donnarumma nem kapott elismerést, a PSG lövése hárította a meccset, mivel az albán lövése elpattant a testéről, így 2-2 volt, de Olaszország most elsétált a három ponttal.

Németország 5-1 Skócia

READ  Ellenállási sebesség: Nélkülünk nem találunk visszautat Európába

A rendező nemzet pénteken akcióba lendítette fiatal játékosait. Bayer Leverkusens Flórián Wirtz -val nyitotta meg a gólt a Bayern Münchens Jamal Musiala Kilenc perccel később egy második gól is született. Arsenals Kai Howards Az első 45 percben három gólt szerzett tizenegyesből.

Borussia Dortmunds Niklas Fulkrug A negyedik a második félidőben szerzett gólt Németország A játék célja. Skócia A német öngóllal került a táblára, de Emre Kane A második félidőben szerzett gól visszaállította a négygólos előnyt.

A kép jóváírása: @EURO2024