május 3, 2024

3 jegyzet Miután Maxey 50-es pályacsúcsot ért el, a Sixers sorozatban nyolcadik győzelmét aratott. Eredetileg megjelent NBC Sports Philadelphia

A műsornak folytatódnia kellett a Sixers számára.

A csapat vasárnap esti Pacers-találkozójának szokatlan körülményeit azonban mindenképpen érdemes megjegyezni, mielőtt belevágnánk az emlékezetes meccsbe; Kelly Oubre Jr. azért volt otthon, mert Előző este elütötte egy autó, és bordatörést szenvedett.

A Sixers körülbelül egy héten belül újraértékeli Oubre-t, miután Nick Nurse vezetőedző „nagyon fájdalmas incidensnek” nevezett.

Oubre nélkül a Sixers 137-126-os győzelmet aratott, így nyolc meccsre meghosszabbította győzelmi sorozatát, 6-0-ra javítva a Wells Fargo Centerben és 8-1-re összesítésben.

Még nagyobb ügy: Tyrese Maxey 50 ponttal új karriercsúcsot állított fel 20/32-es lövéseknél, emellett hét lepattanót, öt gólpasszt és három blokkot is szerzett, igazán különleges teljesítményt nyújtva.

Maxi karrierjének korábbi csúcsa az volt Tavaly októberben 44 pont a Raptors ellen. A nővér elvesztette a meccset Torontóban.

„Sokkal szórakoztatóbb ezen az oldalon lenni” – mondta a nővér.

Joel Embiid 37 pontot, 13 lepattanót és hét gólpasszt jegyzett.

Az Indiana játékosa, Tyrese Haliburton 25 pontot és 17 gólpasszt jegyzett.

A Sixers kedd este ismét a Pacerst fogadja. Íme, a Maxey által vezetett vasárnapi győzelmükről:

Tökéletes korai pick and rollhoz

A Sixers első percei pontosan úgy zajlottak, mint a harmadik negyed korai szakaszai Hétfő este győzelem a Wizards felett.

Ez azt jelentette, hogy Maxey-Embiid újra és újra üres kézzel dobott le a bal szélről – egészen pontosan öt gólt szerzett a félpályán. A Sixers minden gólt betalált, és döntően megnyerte a legjobb játékosaik és az indianai Bruce Brown és Myles Turner 2-2 elleni mérkőzését. Maxey kihagyott egy floatert az ötödik játéknál, de Embiid egy újabb layuppal rendbe hozta a dolgokat.

Embiid egyértelműen a Turner elleni meccset akarta támadni, mivel gyakran nagy hatással van rá. Nagyon hatékony 19 pontot szerzett vasárnap az első negyedben, mezőnyből 6-8-at, faultvonalnál pedig 7-8-at lőtt.

READ  NFL: Trent Williamst nem dobták ki, mert nem tudtuk megállapítani, hogy zárt öklét használt-e

Embiid és a Sixers sokkal jobbak voltak a folytatásban, mint ők Péntek este Detroitban. Miután a negyedben 12 ponttal lemaradt, a Sixers az első után 11-cel vezetett a Pacers előtt.

Maxey kigyulladt, McConnell pedig elvégezte a dolgát

Oubre helyén Nicolas Batum indult.

Bár Batum nem helyettesíti Oubre összes célpontját, nyugodt veterán beállítottságával és sokoldalú játékstílusával eléggé képesnek tűnik betölteni ezt a szerepet.

Batum kirajzolta a nehéz védelmi feladatot Haliburtonnak, Indiana élvonalbeli gárdájának. A Sixers is gyakran forgott, amit általában jól éreztek a nővér alatt. Batum segített megadni a megfelelő hangot a Sixers átmeneti védelméhez a nagy tempójú Pacers csapattal szemben, és gyorsan visszaugrott, hogy megakadályozza Benedict Mathurin leállását. Később labdaszerzést hajtott végre, amikor okosan kidöntötte a labdát, amikor az Indiana nagyembere, Jalen Smith elkezdett betalálni.

Furkan Korkmaz és Danuel House Jr. egyaránt bekerült a Sixers új 10 fős rotációjába. Nurse elégedett volt azzal, ahogy a csapat szélei Aubrey nélkül játszottak.

„Nick határozottan nagyon jó játékos, igaz? Nagyon jó sok területen” – mondta Nurse. „(Robert) Covington korai szereplésével valószínűleg ott fog maradni egy ideig. Szilárd munka. Szerintem Fork és House jó munkát végzett. Azt hiszem, House, Patrick Beverley és Paul Reed kombinációja hozott némi szilárdságot a játékba.

„Elüldöztek egy csomó laza labdát, és egy csomó színdarabot játszottak. Jó volt ezt látni. Ezt mondhatjuk a srácok szerepéről. Menjetek csak ki és játsszatok nagyon keményen, minden labdát 50-50-et szerezzenek. adj nekünk egy kis lövöldözést és védekezést.” Erős. Remek munkát végeztek együtt, ez a trió.

Végül az első félidőben a csapat kevesebb perce Maxeyről szólt.

A 23 éves játékos a második negyed elején kiemelkedően szerepelt, minden alkalommal gyors lövéseket, mélyugrókat és magabiztos, éles döntéseket kevert. Miután Maxey egymás után 3-pontosokat ütött, és gyors leállást szögezett le, a Sixers 55-36-ra vezetett. Ekkor Maxey és Embiid egyedül múlta felül a Pacerst.

READ  Sabrina Ionescu új WNBA-standardot állít fel a pontok, lepattanók és gólpasszok tekintetében egyetlen szezonban

Ám Indiana gyorsan megfordította a dolgokat, és TJ McConnell ennek szerves részévé vált.

McConnell hozta állandó energiáját, és nagyobb nyomást gyakorolt ​​a labdára Maxeyre, aki végre kihagyni kezdett. A Sixers korábbi csapattársát, Covingtont is megdöntötte egy leállásért, megverte Embiidet egy laza labdáért, és megragadott egy labdaszerzést a pályán. McConnell rövid ziccere a Pacers utolsó labdaszerzésénél a második negyedben 69-60-ra csökkentette az Indiana hátrányát.

Totális támadó lepattanófölény

A Pacers offense még jobban felgyorsult a harmadik negyed nyitásához. A periódusban 39 pontot szereztek, és mindössze egy ponttal állnak a negyedik helyen.

Miután Embiid labdázott, Maxeynek passzolt, Haliburton mesterhármast ért el. Haliburton szakértelemmel koordinálta az Indiana félpályás támadásait, kedvező váltásokat hajtott végre, kidolgozott egy segítő védelmet, és egyértelmű rúgás- és rúgás sorozatokat indított el. A Pacers az átmenetben is mindig veszélyesnek tűnt.

– Nem segített, ha aggódunk miatta – mondta nevetve a nővér. „Ismét, így játszanak, és tudod, hogy ez jön, és ez egyedülálló. Sok csapat gyorsan játszik, de ez a csapat hihetetlenül gyorsan játszik. A padlón van, és aki rendelkezik vele, az nagyon gyorsan dönt, hogy lelövi. vagy visszatartani a visszapattanástól, vagy átadni a következő srácnak.

„Úgy tűnik, minden meghibásodást megtalálnak… Nagyon gyors a tempó, és megvan a készségük, hogy kezeljék. Mindenki tud lőni, mindenki el tudja tartani a labdát a visszapattanástól. Szóval meglátjuk, hogy megpróbáljuk irányítani ez a tempó egy kicsit jobb legközelebb.” Amiben látjuk őket.

A Sixers és Maxey együttesen az első 10 hármasból 9-et kihagytak. Szerencsére a Sixers néhány szerepjátékosa elkezdte elárasztani az ugrókat, hogy meghiúsítsa a Pacers lökését. Batum és DeAnthony Melton kulcsfontosságú hármast talált el a harmadik negyedben.

Ezek a lövések nem tántorították el a Pacerst, amely 8-0-ra zárta a harmadik harmadát, és végül a negyedik játékrész elején megszerezte az első vezetést.

READ  Lucas: A Boston College gyors reflexei

A Sixers Maxeyre és Tobias Harrisra (18 pont és kilenc lepattanó) bízott a negyedik félidő megkezdésekor. Óriási volt, hogy egy-egy labdaszerzésnél rendszeresen több gólszerzési lehetőségük volt. Harris zsinórban két gólpasszt adott a negyedik harmadban, a Sixers pedig 23 támadópattanóval végzett, ami a legtöbb meccsen. 2019. április 3. óta.

Az olyan rohanó kispados játékosok, mint Reid és Beverley, folyamatosan támogatták a támadó lepattanózást. Így tett Maxey is vasárnap este, karriercsúcsot állított fel, és 124-114-re növelte a Sixers előnyét úgy, hogy elkapott egy léglabdát Beverleytől, és a hálóba helyezte.

A Stars tulajdonában volt az este – senkinek sem szabad haboznia, hogy így írja le Maxeyt –, de a Sixers csatája a támadótáblákért és a dominanciáért megmentette őket.

Mivel a győzelem lényegében biztosított, Maxey egy ütéssel fejezte be az éjszakát mély Lépj vissza hármat, és természetesen ásd be, hogy elérd az 50 pip jelet.

„Azt hiszem, Joel azt akarta, hogy 50 ponttal többet szerezzek, mint amennyit én kaptam” – mondta Maxey. „Elment, hogy megragadja a labdát, és azt mondta: „Lőni fogod ezt a kosárlabdát.” „

„Csak a csapattársaimat értékelem, ember. Nagyra értékelem a csapattársaimat, a szurkolókat, az edzői stábot. Nagyszerű este volt. Megszereztük a győzelmet, és ez a legfontosabb.”