március 28, 2024

Androbit techmagazin

Az Androbit tényeken alapuló híreivel, exkluzív videofelvételeivel, fotóival és frissített térképeivel maradjon naprakész Magyarország legfrissebb fejleményein.

A 2022-es világbajnokság csúcspontjai: Gól nélküli döntetlennel ért véget az Anglia és az Egyesült Államok mérkőzése

Az 2022-es világbajnokság Pénteken folytatódott a FOX-on egy nagyon várt dőléssel Anglia és a Egyesült ÁllamokMiközben a két csapat gól nélküli döntetlent ért el a katari Al Khorban található Al Bayt Stadionban.

[2022 World Cup: USA-England social media reaction]

Megnézheti ezt a játékot és Minden versenyjáték a FOX Sports-on Networks család – Hivatalos amerikai angol nyelvű közvetítési partner – FOX Sports App és FOXSports.com. Te is tudsz A teljes meccsismétléseket ingyen közvetítheti a Tubin.

Íme a legfontosabb színdarabok!

Anglia 0, USA 0

10′: Mi lehetett volna

Mindkét csapat erősen kijött. Harry Kane én voltam Ez közel van hogy Anglia korán a táblára kerüljön, de lövését kis híján megállította az amerikai védő Walker Zimmerman.

17′: Az Egyesült Államok érintett

Haji Wright Ezzel a fejessel majdnem megelőzte az USA-t, de próbálkozása kudarcot vallott, és az első félidő elején gól nélkül maradt a helyzet.

26′: felmelegszik

Rövid idő elteltével Weston McKinney Az első félidőben folytatódott az Egyesült Államok újabb lehetősége.

Az USA Weston McKinney eltalált egy lövést, ami kimaradt Anglia ellen

Weston McKinney lövése a 26. percben Anglia ellen túl magas volt.

27′: Nincs kapcsolat

A pályán még mindig kiélezett verseny miatt a sportvilág észrevette, hogy a félórán belül nem adtak ki sárga lapot, különösen akkor, amikor az USMNT védője nem kapott lapot ezért a kihívásért. Anthony Robinson.

Megjegyzendő, hogy az Irán elleni nyitómérkőzésen egyetlen angol játékos sem kapott sárga lapot.

33′: Le a szalagról!

Christian Pulisic Ballábas lövéssel találta el a keresztlécet néhány centiméteren belül, miután az USA előnybe került.

Az amerikai Christian Pulisic tizenhatosról leadott lövése a keresztlécen csattant Anglia ellen

Az USMNT játékosa, Christian Pulisic lő a tizenhatos bal oldaláról, de a kapufát találja el, és kis híján elkerüli az angol kaput.

READ  A Knicks 76 játékost veszít, míg Joel Embiid és James Harden dominál

43 ‘: A lehetőségek folytatódnak

Pulisicnak ezúttal is sikerült a tizenhatoson belüli lövése, de ezúttal elhibázta a bal oldalon.

45′ + 1′: Elutasítva!

Az USA csapatának első védése az első félidő haldokló pillanataiban történt, amikor az Egyesült Államok kapusa Matt Turner Anglia tagadta Mason Mount.

Így aztán a szünet felé vezető úton a dolgok megtorpantak.

Az USA Matt Turner abszurd védést hajt végre Anglia ellen

Matt Turner hárított egy gonosz leállítási lövést az angol Mason Mounttól, így 0-0-ra húzott a félidőben az Egyesült Államok javára.

51′: Vegyél egyet a csapatnak

A második félidőben mindkét csapat erősen kikapott. Tyler Adams Adja meg az alaphangot az Egyesült Államok számára ezzel a hatalmas felszereléssel, közvetlenül a kapuból.

53′: nincs sárga

Angliát ismét nem büntették meg az USMNT-vel való találkozás után Tim Weah.

62′: Adams akcióban

Az USMNT kapitánya, Adams szabadrúgást nyert az Egyesült Államoknak, miután Mount lökést kapott a második félidő végén.

83 ‘: családi ügy

Giovanni Reyna Weah a második félidő végén cserélt. A pénteki meccsen való részvétele mérföldkőnek számított a családjában, hiszen 16 évvel azután lépett pályára, hogy édesapja, Claudio Reina szerepelt a legutóbbi labdarúgó-világbajnokságon.

90′ + 3′: jó mérték

Kane a pénteki meccs haldokló pillanataiban még egy utolsó próbálkozást tett Angliának fejjel, de nem tudott csatlakozni. A dolgok azonban céltalanul végződtek.

A meccs előtt:

A pénteki, Anglia elleni meccs az USMNT második volt a csoportkörben, miután A.J 1-1 nyakkendő Wells korábban a héten. Ezzel szemben Anglia – a győzelem esélyese – döntetlent ért el az Egyesült Államok ellen, miután fölényben nyitotta meg a tornát. 6-2 feletti győzelem Irán hétfőn.

Olvass tovább világbajnokság:

Tekintse meg a világbajnokság teljes menetrendjét és azt, hogyan nézhet élőben minden meccset itt.

READ  A rendőrség szerint Dwayne Haskins, a Pittsburgh Steelers hátvédje halálosan beleütközött egy teherautóba a floridai autópályán.

Hozz ki többet a 2022-es labdarúgó-világbajnokságból Kövesse kedvenceit, hogy információkat szerezzen játékokról, hírekről és egyebekről