december 8, 2022

Androbit techmagazin

Az Androbit tényeken alapuló híreivel, exkluzív videofelvételeivel, fotóival és frissített térképeivel maradjon naprakész Magyarország legfrissebb fejleményein.

A 2022-es világbajnokság menetrendje – csoportok, naptár, mérkőzések menetrendje, zárójelek

A 2022-es világbajnokság menetrendje – csoportok, naptár, mérkőzések menetrendje, zárójelek

A 2022-es világbajnokság menetrendje lezárult, és sok minden vár a novembertől decemberig tartó katari torna előtt.

[ MORE: How to watch Premier League in USA ]

A hálaadás másnapján Angliával megküzdő USMNT csapatától Mexikó és Argentína a csoportkörben, Spanyolország Németországgal és Belgiummal Kanadával mérkőzik meg, rengeteg izgalmas meccs vár a nyitókörben.

[ MORE: USMNT react to draw ]

Aztán várunk a nyolcaddöntőre, a negyeddöntőkre, az elődöntőkre és a döntőre.

Alább a teljes menetrend, a meccsek nézésének részletei és minden egyéb, amire szüksége van.

[ MORE: World Cup odds ]


A 2022-es világbajnokság menetrendje, kezdési időpontja, dátumai, élő adás módja

amikor2022. november 21-től 2022. december 18-ig
A csoportkör mérkőzéseinek kezdési időpontja: 5:00, 8:00, 11:00, 14:00 (keleti idő szerint)
Elhelyezkedés: Katar
TV csatorna: Telemundo, Universo, páva


A csoport menetrendje (minden kezdő időpont keleti idő szerint)

november 21.: Katar – Ecuador – Al Bayt Stadion, Al Khor – 11 óra
November 21.: Szenegál – Hollandia – Al Thumama Stadion, Al Khor – 5 óra
November 25.: Katar – Szenegál – Al Thumama Stadion, Al Khor – 8:00
November 25.: Hollandia–Ecuador – Khalifa International Stadion, Al Rayyan – 11 óra
November 29.: Hollandia – Katar – Al Bayt Stadion, Al Khor – 10:00
November 29.: Ecuador – Szenegál – Khalifa International Stadion, Al Rayyan – 10:00

B csoportos táblázat

November 21.: Anglia – Irán – Khalifa International Stadion, Al Rayyan – 8 óra
november 21.: USA – Wales / Skócia / Ukrajna – Ahmed Bin Ali Stadion, Al Rayyan – 14 óra
November 25.: Anglia – USA – Al Bayt Stadion, Al Khor – 14 óra
november 25.: Wales / Skócia / Ukrajna – Irán – Ahmed Bin Ali Stadion, Al Rayyan – 5 óra
November 29.: Wales / Skócia / Ukrajna – Anglia – Ahmed Bin Ali Stadion, Al Rayyan – 14 óra
November 29.: Irán – Amerika – Al Thumama Stadion, Al Khor – 14 óra

READ  Lakers/Jazz Kereskedelmi megjegyzések: Beverley, Next Steps, Trade Grades, THT

C csoport táblázat

November 22.: Argentína – Szaúd-Arábia – ikonikus Lusail Stadion, Lusail – 5:00
November 22.: Mexikó–Lengyelország – 974. helyszín, Doha – 11 óra
November 26.: Argentína–Mexikó – az ikonikus Lusail Stadion, Lusail – 14:00
November 26.: Lengyelország – Szaúd-Arábia – Education City Stadion, Al Rayyan – reggel 8 óra
November 30.: Lengyelország és Argentína – 974. helyszín, Doha – 14 óra
November 30.: Szaúd-Arábia – Mexikó – az ikonikus Lusail Stadion, Lusail – 14:00

D csoport táblázat

november 22.: Franciaország – Egyesült Arab Emírségek / Ausztrália / Peru – Al Janoub Stadion, Al Wakrah – 14 óra
November 22.: Dánia – Tunézia – Education City Stadion, Al Rayyan – reggel 8 óra
November 26.: Franciaország – Dánia – 974 stadion, Doha – 11 óra
november 26.: Tunézia – Egyesült Arab Emírségek / Ausztrália / Peru – Al Janoub Stadion, Al Wakrah – 5:00
November 30.: Tunézia – Franciaország – Rayan-i Education City Stadion – 10 óra
November 30.: Egyesült Arab Emírségek / Ausztrália / Peru – Dánia – Al Janoub Stadion, Al Wakrah – 10:00

E csoport táblázat

November 23.: Spanyolország – Costa Rica/Új-Zéland – Al Thumama Stadion, Al Khor – 11 óra
November 23.: Németország – Japán – Khalifa International Stadion, Al Rayyan – reggel 8 óra
November 27.: Spanyolország – Németország – Al Bayt Stadion, Al Khor – 14 óra
November 27.: Japán – Costa Rica / Új-Zéland – Ahmed Bin Ali Stadion, Al Rayyan – 5:00
December 1.: Japán – Spanyolország – Khalifa International Stadion, Al Rayyan – 14:00
December 1.: Costa Rica / Új-Zéland – Németország – Al Bayt Stadion, Al Khor – 14:00

F csoport táblázat.

november 23.: Belgium – Kanada – Ahmed Bin Ali Stadion, Al Rayyan – 14 óra
november 23.: Marokkó – Horvátország – Al Bayt Stadion, Al Khor – 5:00
November 27.: Belgium–Marokkó – Al Thumama Stadion Al Khorban – reggel 8 óra
November 27.: Horvátország – Kanada – Khalifa International Stadion, Al Rayyan – 11 óra
December 1.: Horvátország – Belgium – Ahmed Bin Ali Stadion, Al Rayyan – 10:00
December 1.: Kanada – Marokkó – Al Thumama Stadion, Al Khor – 10:00

READ  Főiskolai labdarúgó-ranglista előrejelzései: A 25 legjobb jóslat Georgia vezetésével

G . csoport táblázat

November 24.: Brazília vs Szerbia – ikonikus Lusail Stadion, Lusail – 14:00
November 24.: Svájc–Kamerun – Al Janoub Stadion, Al Wakrah – 5 óra
november 28.: Brazília – Svájc – Helyszín 974, Doha – 11 óra
November 28.: Kamerun–Szerbia – Al Janoub Stadion, Al Wakrah – 5:00
December 2.: Kamerun vs Brazília – az ikonikus Lusail Stadion, Lusail – 14:00
December 2.: Szerbia – Svájc – Stadion 974, Doha – 14 óra

H . csoport asztal

November 24.: Portugália – Ghána – 974. helyszín, Doha – 11 óra
November 24.: Uruguay – Dél-Korea – Education City Stadion, Al Rayyan – reggel 8 óra
november 28.: Portugália – Uruguay – az ikonikus Lusail Stadion, Lusail – 14:00
November 28.: Dél-Korea – Ghána – Education City Stadion, Al Rayyan – reggel 8 óra
December 2.: Dél-Korea és Portugália – Education City Stadion, Al Rayyan – 10:00
December 2.: Ghána – Uruguay – Al Janoub Stadion, Al Wakrah – 10:00


16. kerekasztal

49. mérkőzés – december 3.: Az A csoport győztese és a B csoport második helyezettje – Khalifa International Stadion, Al Rayyan – 10 óra.

50. mérkőzés – december 3.: A C csoport győztese a második helyezett ellen D csoport – Ahmed Bin Ali Stadion, Al Rayyan – 14 óra

52. mérkőzés – december 4.: A D csoport győztese vs. második helyezett C csoport – Al Thumama Stadion, Doha – 10:00

51. mérkőzés – december 4.: B csoport győztesei vs. második helyezett A csoport – Al Bayt Stadion, Al Khor – 14 óra

53. mérkőzés – december 5.: Az E csoport győztese és az F csoport második helyezettje – Al Janoub Stadion, Al Wakrah – 10 óra.

READ  Jairzinho Rozenstruik kiadja az első nyilatkozatot, miután "zavaró" megállt az Alekszandr Volkovval folytatott harcban

54. mérkőzés – december 5.: G-csoport győztesei vs. második helyezett H-csoport – 974-es stadion, Doha – 14:00

55. mérkőzés – december 6.: Az F csoport győztesei vs. az E csoport második helyezettje – Education City Stadium, Al Rayyan – 10 óra.

56. mérkőzés – december 6.: H csoport győztese vs G csoport második helyezettje – Ikonikus Lusail Stadion, Lusail – 14 óra


Negyeddöntő táblázat

58. mérkőzés – december 9.: Győztesek 53. mérkőzés vs. győztesek 54. mérkőzés – Al Rayyan Education City Stadion – 10 óra

57. mérkőzés – december 9.: A 49. mérkőzés győztesei és az 50. mérkőzés győztesei – Ikonikus Lusail Stadion, Lusail – 10:00

60. mérkőzés – december 10.: Az 55. mérkőzés győztesei az 56. mérkőzés győztesei ellen – Al Thumama Stadion, Doha – 10 óra

59. mérkőzés – december 10.: Az 51. mérkőzés győztesei az 52. mérkőzés győztesei ellen – Al Bayt Stadion Al Khorban – 14 óra


Az elődöntő menetrendje

61. mérkőzés – december 13.: Az 57. mérkőzés győztesei az 58. mérkőzés győztesei ellen – Ikonikus Lusail Stadion, Lusail – 14:00

62. mérkőzés – december 14.: győztesek 59. mérkőzés vs. győztesek 60. mérkőzés – Al Bayt Stadion Al Khorban – 14 óra


Határozza meg a harmadik helyet

63. mérkőzés – december 16.: Vesztesek 61. mérkőzés vs vesztesek 62. mérkőzés – Khalifa International Stadion, Al Rayyan – 14:00


utolsó

64. mérkőzés – december 17.: Győztesek 61. meccs vs Nyertesek 62. mérkőzés – Ikonikus Lusail Stadion, Lusail – 10:00.