május 1, 2024

A Bengals offense visszaesése egy fehér zászlós pillanatban csúcsosodott ki Brown elvesztésében

The Athletic

Cleveland – Egy rossz éjszakán, tele rossz színdarabokkal BengalsKonkrétan volt egy, amely összefoglalja az este hiábavalóságát és kudarcait. Jött 5:29 maradt a játékban, amikor Barna defensive end Miles Jarrett A védekező beavatkozás, Tavin Bryant pedig megelőzte a megállításukkal megbízott támadó vonalembereket, és halálos hőséggel ért véget a célegyenesben. Joe Borough.

Burrow kiváló menekülőművész volt az első három évadban, és megtalálta a kiutat szúrós zsebeiből, beleértve a hétfő esti két incidenst.

De ebben a darabban, az ötven többnyire hatástalan darab közül a negyvennyolcadikban, Borónak csak egy választása volt – felfegyverezni és megadni magát.

Ez volt az ötödik és egyben utolsó alkalom egy olyan meccsen, ahol a legnagyobb kérdés a Bengals körül az volt: „Hogyan fogják pótolni a hiányzást Ja’Marr Chase? a „Bárcsak egy furcsa pontot is szereznek?” kérdésre, amikor a Browns sérülései miatt kimerült védelme három negyeden keresztül kidobta őket a First Energy Stadionban elszenvedett 32-13-as vereségig.

„Jobb támadások vagyunk, mint amit ma este bevittünk, még (Chase) nélkül is” – mondta Burrow. – Erre nincs mentség.

miután 54 yardot szereztek a nyitásuk után, ami azután ért véget, hogy Garrett egyéni passzt adott Tee Higginsnek és Browns Cornerbacknek. AJ Green A 16 yardos clevelandi vonalnál elfogták, a következő hat Bengals motor összesen 41 yardot és négy első touchdownt produkált.

Ez a szakasz három sacket tartalmazott – amelyek közül az egyik sötétbarna középpályást eredményezett Seon Taketake Burrow lehúzza a labdát a játék második felében – az ellenőrzések és az érdeklődés hiánya kombinációja, hogy megfuttassa a labdát a clevelandi védelem ellen, aki küzd a megállításáért.

Brownt azért büntették meg, mert az első meccsen 12 játékos volt a pályán. Utána minden meccsen úgy tűnt, hogy továbbra is ezt csinálták, mivel a fogadók küzdöttek, hogy a csekken kívül másra is felnyissák őket, és a támadósor ismételten nem tudta visszatartani Burrow nyomását.

READ  Newcastle vs Tottenham: Daniel Levy jelen van a Premier League mérkőzésen

„Ezért kapunk fizetést” – helyes kezelés Lyle Collins – mondta a meccs után. „Nincs kivétel ez alól. Meg kell védenünk a középpályást, időt kell hagynunk neki, hogy végignézze a leolvasásait, és egyenesen tartsa. Vissza kell mennünk dolgozni, és jobb munkát kell végeznünk.”

Miles Jarrett kiütötte Joe Burrow-t a negyedik negyedben, ami egyike a Browns éjszakai öt sackjének. (David Dermer/USA Today)

A probléma az, hogy valóban meg tudják-e csinálni, és hogy az elmúlt néhány meccsen mutatott javulás trükkös aranyat jelent-e a liga két legrosszabb lerohanó passzával szemben a bajnokságban. sólymok És a szentek.

Amikor a Bengals minőséggel találkozott, úgy tűnik, hétfő este. Hét táska rajta Steelers. Hat Dallasban. Öt Clevelandben.

„A világon minden bizodalmat megvan ezekben a srácokban, és úgy gondoltam, elég jól játszottak a győzelemhez” – mondta Burrow hét ütés után.

„Valóban azt hittem, az első félidőben jó munkát végeztünk” – mondta Zach Taylor vezetőedző. „(Garrett) harmadikok lettünk. Azt hittem, jó tervünk van. Azt hittem, a srácaink jól teljesítettek. A legrosszabb, amit tenni akarsz a Cleveland Browns ellen, hogy két-három pontos előnyre teszel szert, és hagyod, hogy a játékuk menjen. előre, az ő dolguk a játékban, hagyja, hogy a rohanás görgessen. Ez a katasztrófa receptje. Sajnos ezt adtuk nekik.”

Nem a passzvédelem volt az egyetlen probléma a támadósorban. A Bengals úgy gondolta, hogy találtak valamit a futójátékban, több lejtmenettel Joe Mixon lövések száma az elmúlt tíz negyedévben. A hétfői első két hivatalos meccs Mixon futása volt (Mixon egy paravánja a nyitólövésben esett ki egy 12 emberes büntetőből Cleveland felett).

elmélyíteni

menj mélyebbre

Dehner Jr: A Bengals nagy képei kezdenek felhalmozódni

De Mixon csak négyszer futotta a szűk első félidőben. A Bengals 10 kitörési kísérlete csapatként nem a Zack Taylor-korszakban volt a legalacsonyabb, hanem a franchise történetében a legalacsonyabb volt, megdöntve a korábbi 11 szettes rekordot 50-34-es vereséggel. töltők 1982-ben.

READ  David Fletcher arról beszél, hogy lefokozták, és nem tudja, hogy az angyalok vissza akarják-e kapni

És nem mintha Taylor feladta volna a versenyt, mert Higgins és Tyler Boyd Chase csípősérülése miatti hiányát pótolták. Három negyed alatt Higgins két elkapást ért el nyolc yardon, Boyd pedig kettőt 25 yardig.

amíg Trenton IrwinA harmadik negyed utolsó játékában elért bajnoki címe kettőt adott 27-hez, a csapat fő fogadója pedig visszafutott. Chris Evansaki a nyitó drive-ban 26 yardot kapott, gyorsan visszaült a kispadra, és csak több snapet játszott a játék hátralevő részében.

Chase nélkül is tele volt támadófegyverekkel, a Bengals offense összesen 148 yardot és nulla pontot ért a negyedik negyed felé.

Ez egy fejvakaró volt az egyik fegyverhez?

– Feltétlenül – mondta Mixon. – Őszintén szólva, ember, szükségünk volt egy szikrára, és ma este nem kaptunk szikrát.

Az öltözőben olyan borongós érzés volt, ami túllépett a veszteség után megszokott hangulaton. Ennek része volt a kapitány és a felső védő ismerete Shidobi Ozzy Súlyos jobb térdsérülést szenvedtek, az edzők és a játékosok felváltva mentek be a kék orvosi sátorba, hogy részvétüket fejezzék ki.

Ennek egy része az erőfölénynek volt betudható, ami ritkán fordul elő ezzel a csapattal: az idei szezon előző három veresége összesen nyolc ponttal, az utolsó hat pedig összesen 19 ponttal jött össze. Az újoncok legutóbbi két veresége azonban 44 pontot ért el a Browns ellen, mivel a Cleveland ötpontos győzelmi sorozatát zárta a Bengals ellen.

A főműsoridőben ismét megszégyenülhetett, a franchise rekordját 1-24-re állította az út menti éjszakai játékokon, még azelőtt, hogy a listán szereplő játékosok közül néhány még meg sem született.

Aztán ott volt a durva felismerés, hogy Észak-Ázsiában 0-3-ra estek, és ez mit jelent.

„Nehéz, de ez van” – mondta Boyd. „Még mindig a pályán maradunk, és megpróbálunk sorozatot szerezni.”

READ  Carlos Correa pletyka: A jelentés szerint az ikertárgyalások nőnek, mivel a Mets-ügylet továbbra is bizonytalan.

Nem mehetünk vissza és nem csinálhatjuk újra a dolgokat” – mondta Mixon. „Az egyetlen dolog, amit tehetünk, hogy előre megyünk és támadunk a héten. Nagy hét áll előttünk CarolinaÉs hetente nő a mérete.”

Ez sok aggodalomra ad okot. Ez nem volt egy rossz nap a BlackRock-ban, amely az egyik ilyen játéknak tekinthető. Olyan problémák visszafejlődése és újjáéledése volt – köztük az átigazolási védelem –, amelyek kisiklik a szezont, ha nem oldják meg sietve.

Ozzie elvesztése nagyobb nyomást fog gyakorolni a támadásra, ahogy Chase további hiánya is legalább egy és esetleg további két meccsre.

– Nem esünk pánikba – mondta Burrow. „Tudjuk, hogy minden meccsen mi rontott el. Vissza kell mennünk és megnézni a filmet, ki kell javítanunk ezen a fotón, mint mindig, és jövő héten vissza kell mennünk forgatni.”

(Felső kép: David Dermer/USA Today)