május 18, 2024

A Browns vezeti a Bearst Joe Flacco kései lökése mögött, így közelebb került a rájátszáshoz

CLEVELAND – Az új srácok, a régiek, a jól fizetett srácok és a gyakorlócsapatból kikerült srácok továbbra is fellépnek. Még a Cleveland Browns régóta bevált, megkülönböztetéstől mentes üdvözöljük a bajnokok politikájával is, egy vad és korábban feltáratlan fejezettel haladtak előre a 2023-as szezonban vasárnap.

A negyedik negyedben 10 ponttal maradtak alul, a kimerült támadósor tönkrement, és legidősebb emberük, a hátvéd Joe Flacco három interceptiont dobott az első három negyedben. Egyik támadás sem tudott sokat tenni, a Chicago Bears védelme a zsarnok szerepét játszotta, és bőven volt okunk azt hinni, hogy a lecsúszott Browns csapatnak más napra kell néznie. A harmadik negyedben sikerült egy first downt és 10 yardot szerezniük öt labdaszerzésből. Igen, öt.

A negyedik negyed azonban más történet volt. Flacco melegszik. Túl meleg. Amari Cooper kiszabadult az oldalvonal mentén, David Njoku tovább nyitott, és miután a Browns a vízben halottból a valószínűtlen győzelem szélére került, a Bears-nek volt utolsó esélye, hogy Justin Fields egy Üdvözlégy Máriát közvetlenül a kezébe terelte. Darnell Mooney-nak, akinek sikerült. Valahogy elcsúszik, és a Browns biztonsági Dantoni Bell kezébe került az elfogásért.

Cleveland 20, Chicago 17. A Browns a túlélők. Hazai pályán 9-5, 7-1-re állnak, és még egy győzelemmel már majdnem bejutnak a rájátszásba.

Menj mélyebbre

Joe Flacco, Brown a negyedik negyedévben visszatért, hogy legyőzze a Bearst

Flacco 374 yardot dobott, a legtöbbet 2020 óta a clevelandi hátvéd. írta Brown. Utolsó hajtásukon megtalálták a rúgó Dustin Hopkinst, aki 34 yardos meccset nyert. Flacco még mindig a ruhanadrágot viselte, amikor a meccs után a dobogóra érkezett, és elmondta, ami talán a nap legfontosabb köszönete/bókja volt.

„Nagyon nagy elismerést kell adni a védelmünknek” – mondta Flacco.

A többszöri hátvédváltás és a felállás módosítása miatt minden kéz (és Hopkins jobb lábfeje) esete lett a listáról, és a Browns a rájátszás felé tolja. A védelem már két hónapja eltökéltnek tűnt, hogy a Clevelandet az utószezonba húzza, ha ez kell, és vasárnap újabb remekművet hozott. A Bears csak a védekezés miatt szerzett gólt – Flacco második interceptionjét 45 yarddal visszaadták a harmadik negyedben, és egy rövid pályán az első pick után. A Bearsnek négy játék kellett ahhoz, hogy megszerezzenek egy yardot, és 7-0-ra vezetjenek.

READ  A fővárosiak Dylan Strom szerződtetése után jósolták a nyitó esti névsort

Még akkor is, amikor a második félidő elején a Bears teljesen irányítani látszott, a Browns védelme, amelyből négy sérült volt, továbbra is kivette a részét. Flaccót megütötte a Chicago passzolása, de a Cleveland védelme továbbra is támadási lehetőségeket adott. A harmadik negyed közepén a Bears 17-7-re vezető mezőnygólját követő öt labdaszerzés után mindössze 41 yardot és két first downt szereztek.

A Bears mindössze négy darab 15+ yardot játszott a meccsen. Flacco négyszer több mint 30 yardot teljesített egyedül a negyedik negyedben, amivel a nyomorúságos támadónapot még varázslatosabbá változtatta.

„Úgy gondolom, hogy (a visszatérés) sokat elárul arról, hogy ez a szervezet milyen típusú embereket választott szándékosan, hogy felvegyék a névsort az öltözőbe” – mondta Flacco. „És azt hiszem, ez egyike azoknak a dolgoknak, amelyeket talán nem lehet számszerűsíteni. De ha kemény munkások, erős emberek és mindezek a dolgok, ha olyan helyzetekbe kerülsz, ahol szükséged van erre a rugalmasságra, ahogy mondtad, akkor nem mindenki dolgoznak majd.”

„Szóval lehet, hogy van egy kis szerencse az olyan dolgokban, mint a mai, de azt hiszem, ez csak a srácok jellemére utal abban a szobában. És azt hiszem, becsületet kell adni a szervezetnek, mert valószínűleg szándékosan tette ezt.”

Igaza van. A Browns egy jól edzős csapat, tapasztalt és jól fizetett csapattal. De a meccs nagy részét négy támadófalemberrel is játszották, akik nem szeptemberben kezdtek, egy draftolatlan újonc és egy draftolatlan másodéves pedig safety-ből indult, és Flacco mindössze négy hét választja el attól, hogy ne kerüljön be senki csapatába, és nem csak Njokunak és Cooper. De Godwin márkinőnek, aki nemrég egy hónapot kihagyott agyrázkódás miatt, és vasárnap előtt október 22-e óta nem kapta el a passzát. Bell, aki a meccset elhárította, mindössze 45 védekező snapet játszott az előző szezonban. Vasárnap.

READ  Stephen Pagliuca, a Boston Celtics tulajdonosa megerősítette a Chelsea ajánlatát John Terry, az NBA-főnök

Amikor Flacco 311 yardot és három touchdownt dobott a múlt héten Jacksonville-lel szemben, a Browns lett az első olyan csapat nyolc év után, és csak a második ebben az évszázadban, amelynek négy különböző kezdője nyer egy meccset egy szezon során.

„Négy hátvéden mentünk keresztül” – mondta a Browns defensive endje, Myles Garrett. „A 10 pontos hátrány (a negyedik helyen) nem fog megrendíteni minket, mert a sérüléseken és minden máson keresztül mentünk. Szóval ez csak egy újabb lépés az utunkban, egy újabb lehetőség arra, hogy egy nagyon furcsa írást írjunk. de nagy örökség.

Garrett és védekező csapattársai a legjobban – és gyakran – a támadás. A Browns agresszív, és hajlandó együtt élni azoknak a csapatoknak a következményeivel, amelyek képesek feltartani a hátvédeket, és sikeresen futnak lassan fejlődő játékokat. Garrett úgy gondolta, néhányszor odaszögezte Fieldsnek, hogy lássa Chicago megfoghatatlan hátvédjét. A Brownsnál jellemzően más védők lennének ott, hogy lezárják a futópályákat és a nagy játékablakokat.

Az újonc defensive tackle Siaki Ika debütált az NFL-ben. A kétszeres Pro Bowl cornerbackje, Denzel Ward hárommeccses kihagyásból tért vissza, de korlátozott pillanatokban volt, így a Clevelandben az újonc cornerback Cameron Mitchell volt a meccsben, többnyire Bell és Ronnie Hickman biztonságban. Alex Wright, aki általában a negyedik pass rusher, belefutott egy pontba a rotációban, és volt egy sack és egy kényszerített fumble. Nem hivatalosan a Browns hét mezőnyütést, három sacket, 11 vereséget szenvedett tackle-t és nyolc passztörést ért el.

A Pro Bowl gárdája, Joel Bitonio hátsérülést szenvedett az első félidőben, így Michael Dunn csatlakozott a backup centerhez, Nick Harrishoz, a bal oldali tackle Jeron Christianhoz, aki október 31-én szerződött a gyakorlócsapathoz, és a jobb oldali tackle James Hudsonhoz, aki egy tartalék a legtöbb három szezonban. A Browns egyetlen gólt szerzett az első félidőben, amikor az újonc Dorian Thompson-Robinsont beiktatta egy játékba a negyedikről. A Thompson Robinson védőre váró Bears egy gyors passzát csalta ki Jerome Fordnak az átalakításért.

„Nagyra értékelem ezt az öltözőt” – mondta Kevin Stefanski, a Browns edzője. „Ez egy csapat harcos odakint. Nem mindig szép. Nem volt tökéletes, soha nem is lesz tökéletes. De látni, hogy ezek a srácok 60 percig harcolnak, amire szükségünk volt 60 percig, és előre kell menni. túljutnak a sérüléseken, olyan srácok, akik kikerültek a sorból.” „És azok a játékosok, akik betöltődnek, ez egy ellenálló csoport. Nagyon büszke vagyok rájuk. Büszke, hogy megkaptam ezt.”

READ  Egy labdarúgó és a University of Georgia csapatának tagja egy bajnoki ünnepség utáni balesetben életét veszti

„És akkor tudjuk, hol vagyunk. Újabb nagy esemény következik az AFC-ben a jövő héten (Houstonban). De ismét nagyon büszke vagyok az erőfeszítésekre. Körülbelül ezer dolgot meg lehet tisztítani, de ahhoz, hogy így nyerjek, én Nagyon büszke vagyok erre a csoportra.”

Azon a napon, amikor Flacco törékenyből kiváló lett, a hátvéd és a vezetőedző joggal ismerte el, hogy a Brownsnak mindenkire szüksége van. És ezek után mindenkinek meg kell hajolnia: a segédedzőknek, a névsort összeállító embereknek, bárkinek, aki megszervezte és aláírta az üzletet Hopkins számára, és azoknak, akik nehéz esőkabátot vettek fel egy szerencsétlen időben. A lista folytatódik.

Az Over the Cap készpénzköltés-követője szerint a Browns nagyjából 294 millió dollárt költött erre a névsorra. Mindenkinek vásárolhatnak játéklabdákat – és készen kell állniuk egy újabb készletre is, amikor jön a következő győzelem, és kiütik a rájátszási jegyet.

„Ki tudná (megírni) ezt a történetet? Úgy értem, még Dr. Seuss sem” – mondta Garrett. „Nem tűnik elvontabbnak, mint amiken keresztülmentünk, de a pokolba, a legtöbbet hozzuk ki belőle , és szórakozz vele. Ember, áldottnak kell lenned, hogy (ez) megtörténjen. Ön ezen a hullámvasúton van, és voltak hullámvölgyeink, de együtt vagyunk, és így fogjuk átvészelni azt, amink van. Így fogunk továbbra is nyerni.”

Amit az NFL 15. héten tanultunk: Ravens and Bills vigyázz, bajok Pittsburghben és így tovább

(Fotó: Kirk Irwin/Associated Press)