május 21, 2024

A Bucks és a Grizzlies 57-57-re állt a félidőben

Játszik

MEMPHIS – A Milwaukee Bucks a FedExForumon csütörtökön 19:30-kor az All-Star szünetben szeretne részt venni, mivel a sérülésektől sújtott Memphis Grizzlies ellen lép pályára.

A Milwaukee (35-20) legutóbbi három meccséből kettőt megnyert Doc Rivers edzője alatt, míg a Memphis (19-36) az utolsó 10 meccséből kilencet elveszített.

A Bucks és a Grizzlies 57-57-es döntetlent játszott az első félidőben, Giannis Antetokounmpo (13), Damian Lillard (13) és Brook Lopez (12) kétszámjegyűt ért el. JJ Jackson II-nek 19 játékosa van a kispadról, és vezeti a Grizzliest, míg Vince Williams Jr. 11-et és hat lepattanót szerzett.

A Grizzlies 29-26-ra vezetett a negyedóra után, annak ellenére, hogy mindössze kilenc játékos állt rendelkezésére, köszönhetően JJ Jackson II késői 3-pontosának Giannis Antetokounmpo felett. Jackson II a Memphisben 11 pontot szerzett, míg Damian Lillard 10 ponttal vezetett a Bucksban.

Giannis játszik ma este?

Doc Rivers a meccs előtt elmondta, hogy a Bucks MVP-jelöltje ma este Memphisben játszik. A meccs előtt felmerült néhány kérdés Antetokounmpo elérhetőségével kapcsolatban, mivel a jobb térdkalács-íngyulladással járó memphisi lövöldözést követően lehetségesről megkérdőjelezhetővé minősítették.

Antetokounmpo a FedExForumon a szokásos játék előtti rutinján ment keresztül Rivers bejelentése előtt.

Február 4. óta a Utah államban játszik a sérülésén.

Mi a Bucks rekordja Giannis nélkül?

A bal térdén végzett holtszezoni műtét után Antetokounmpo évek óta először szerepel a kezdőcsapatban a Bucksnál. Csak két meccset hagyott ki (november 15-én és január 17-én). Ezeken a meccseken 1-1 a csapat.

A Milwaukee Bucks sérülési jelentése

• Khris Middleton ki (kificamodott a bal boka)
  • Giannis Antetokounmpo, kérdéses (jobb oldali térdkalács íngyulladás)
  • Damian Lillard, lehetséges (bal bokagyulladás)
READ  A 2022-es Players Championship ranglista: az időjárás már a második egymást követő napon leállítja a játékot, döntetlennel az élen

Milwaukee Bucks kezdőcsapata

• Őrök: Damian Lillard, Malik Beasley
  • Csatár: Jae Crowder, Giannis Antetokounmpo
  • Középen: Brook Lopez

Grizzlies sérülésjelentés: A Memphisből több játékos hiányzik a Bucks elleni meccsen

A Memphist, amely az elmúlt két évben a Nyugati Konferencia esélyese volt, sérülés sújtotta. A Grizzlies edzője (és a Bucks korábbi asszisztense) Taylor Jenkins A csapat a következő játékosok nélkül játszik: