április 26, 2024

A férfi röplabda kvalifikálja magát a Big West bajnoki mérkőzésre, az UC Santa Barbarában

Irvine, Kalifornia – A Hawaii Egyetem legmagasabb rangú férfi röplabdacsapata egy lépéssel közelebb került ahhoz, hogy megvédje Big West címét a negyedik helyen álló UC Santa Barbara feletti sima győzelmével pénteken a Big West torna elődöntőjében a Brainben. Központ. A csoportpontok 25-18, 25-19 és 25-18 voltak.

A Rainbow Warriors (27-2) továbbjutott a szombati meccsre a második vagy harmadik helyen kiemelt Long Beach State és a házigazda UC Irvine ellen. A játék ideje 19:30 PST (16:30 PST), és a meccset országosan közvetítik az ESPNU-n.

Az UH harmadik Big West címéért fog játszani, és arra törekszik, hogy a konferencia első bajnoka legyen. A győzelemmel a Warriors 16-ra növelte győzelmi sorozatát a gauchók felett, beleértve az idei szezonban mindhárom meccset. Hawaii minden idők 6-2-re javított a Big West bajnokságban, és most 4-1-re áll az elődöntőben, így négyszer is bejutott a bajnoki meccsbe. Az UH 2019-ben és 22-ben bajnoki címet szerzett.

Demetrius Mauchlias UH támadását 12 öléssel vezette, 420-at ütött. Chaz Galloway A 0,692-t elérő 13 hiba nélküli kísérlet során kilenc gyilkosságot adott hozzá. Jacob Thiel Szezonbeli első dupla dupláját és pályafutása ötödikét jegyezte 26 kikapott és 12 lyukával. A meccslabdában Thelle 121-et osztottutca Az ász pályafutása Costas Theocharidis és Pedro Azinha UH pályafutásának döntetlenjét szolgálja.

Csapatként az UH 394-et ütött a meccsre négy ász és 7,5 blokk mellett.

A gauchók (8-17) vezettek Ben Coordt és Nick Amoruso előtt, akik mindegyike hat-hat gyilkosságig jutott, míg Dain Johnson csapatcsúcsot ért el négy blokkon. Hawaii mindössze 0,13-ra tartotta az UCSB-t a meccsen.

Az UH korán előnybe került az 1. szettben, és 11-6-ra vezetett Mauchlias győzelme után. Pillanatokkal később egy Mauchlias-gyilkosság 18-12-re növelte az állást, Gauchos pedig nem fenyegetőzött az út hátralévő részében. Az UH a nyitó frame-ben 0,632-t ért el, Mouchlias nyolc ölési kísérletéből hatot váltott.

A 2. szettben az UH 11-6-ra ugrott ki. A Warriors 21-14-nél hétre növelte a párnát Mouchlias újabb gyilkossága után. A Gauchos 22-18-nál négyen belül zárt. De az UCSB offense kihagyott, majd Kāna’i Akana ász és Spiros Chakas Kill zárt csoport.

Az UH a 3. elején lemaradt, mire Mochlias visszatért adogatni, és megszerezte a vezetést a Warriorsnak. Hawaii három ponttal vezetett, mielőtt Gauchos 11-re döntetlenre állt. A Warriors 20-16-ra ment, miután Akana sorra három pontot adott ki.

READ  Tyrese Haliburton – Milwaukee-ban egy rajongó faji szidalmazásnak nevezte testvérét