március 29, 2024

A haldokló pillanatokban az Arsenal 2-0-ról visszajött, és legyőzte a Bournemoutht

Az Arsenal lenyűgöző hazai győzelmet aratott, 2-0-ra kikapott a Bournemouth otthonában, de Reiss Nelson góljának köszönhetően 3-2-re nyert a meccs utolsó rúgásával.

Ez a meccs némi ütést igényel a tiszta dráma és a súlyos testi sértés miatt, és az Arsenal megőrizte ötpontos előnyét a tabellán.

Philip Billing mindössze kilenc másodperc után szerzett gólt (a második leggyorsabb a Premier League történetében), így a Bournemouth remekül kezdett, Marcus Senesi pedig a félszezon elején 2-0-ra rúgott, mivel ők voltak az álomország tetején.

De aztán az Arsenal felpattant, amikor Thomas Partey és Ben White egymás után lőtt gólt, így véget vetett az állásnak.

Úgy tűnt, az Arsenalnak meg kell elégednie az egyenlítő góllal, de a csereként beállt Nelson elképesztő hazai pályát indított el, és vad jeleneteket indított el az Emírségekben.

[ MORE: How to watch Premier League in USA ]

Mikel Arteta együttese megőrizte vezető helyét az angol élvonalbeli bajnokságban, öt ponttal megelőzve a második helyen álló Manchester Cityt, 63 ponttal. A Bournemouth továbbra is 21 ponttal áll a kieső zónában.

Nehéz a sors, ahogy az Arsenal hihetetlen visszatérést biztosít

Az, ahogy az Arsenal játékosai, szurkolói és munkatársai ünnepeltek, amikor Reese Nelson villámcsapása szerencsés pillanatnak hangzott a címet nyerő csapatok számára. 2-0 28 perccel a Bournemouth előtt, minden jel arra mutat, hogy ez nem az Arsenal napja. De mivel 12 meccs van hátra, van egy sorsérzés az Ágyúsokban. Nemrég egy késői győzelemért küzdöttek az Aston Villában, és több győztes gólt (hármat) szereztek a 90. percben, mint bármely más Premier League-csapat ebben a szezonban. Mindössze kilenc másodperccel lemaradva uralták a meccs hátralévő részét, és bár ez durva volt Bournemouthban, nem panaszkodhatnak vereségre. A kispadon Ben White és Reese Nelson is gólt lő, mindenki ragyog (14 különböző gólszerzőjük van, ami több, mint bármely más PL-csapat ebben a szezonban), és a reakció a Man City elleni februári vereségre lenyűgöző volt, zsinórban négy góllal. Nagyon különböző módon nyer végig. Mikel Arteta és ez a fiatal Arsenal-csapat éhes, rossz nyerőgéppé fejlődik, és az Arsenalban most a sors aurája kavarog körülöttük.

READ  Számlák vs. Főnökök, funkciók, hírek, inaktívak és élő frissítések

Mikel Arteta: Amikor csúnya, és amikor nehéz, ezt csinálják a nagy csapatok

„Őrület volt az első pillanattól fogva” – mondta Arteta a BBC-nek a Nap meccse című műsorában. „Folyamatosan próbálkoztunk és irányítottuk a játékot. Volt egy hegy, amit meg kellett másznunk, és apránként elvittük. Éhes voltunk az első gólra. Azóta megváltozott a légkör. Reiss Nelson nem nagyon jelent meg, mert megsérült. Bejön és előadja azt a teljesítményt. Csodálatos volt átélni az érzelmeket a közönséggel. Velünk maradsz. Néhány dolog miatt emlékezni fogok erre a napra. Imádtam a kezdeményezést, a bátorságot, a személyiségüket és ahogy csinálták a dolgokat.Ha csúnya és amikor nehéz,akkor ezt csinálják a nagy csapatok.Meg kell könnyítenünk magunknak.De ez a Premier League.Az ellenfelek jók és megnehezítik a dolgát.Most megvan az Európa Liga – sok meccs következik. Mindenkire szükségünk lesz a legjobb formájukban.”

Mutasd a csillagok arzenálját a Bournemouth játékosok értékelésével

Thomas ParteyŐ vezette az Arsenalt a középpályáról, és nagyszerű góllal indult a visszatérés kezdetén.

Philip BillingMeglőtte a korai gólt, és a Bournemouth vezetésével válaszolt.

Olekszandr Zincsenko: nyugodjon meg a labdán a kulcsfontosságú pillanatokban, és soha ne hagyja abba az előrepassz megtalálását.

keresztrajz FotMob.com

Akkor mit?

Az Arsenal csütörtökön a Sporting Lisszabonhoz tart az Európa Liga nyolcaddöntőjének első mérkőzésén, majd vasárnap a Fulham ellen. A Bournemouth szombaton a Liverpoolt fogadja.

Hogyan nézheti élőben az Arsenal–Bournemouth meccset, közvetítés linkje és kezdési időpontja

azért, hogyKi ck: 10:00 ET, szo
TV csatorna: Páva
Online: folyam át Peacock Premium

teljes idő Arsenal 3-2 Bournemouth: Csodálatos jelenetek az Emirátusokban. Az Arsenal szemszögéből mindenki megvadul. Nehéz volt a Bournemouth-nak, de az Arsenal messze a jobb csapat volt. Megtalálták a módját, hogy megcsinálják. elképesztő. Remek.

GOALLLL! Ők megtették. Reese Nelson elrontja a hazai pályát, mert nem kapott rúgást a játékban. Megcsinálták. A szurkolók, a személyzet és a játékosok megvadulnak. Arsenal 3-2 Bournemouth.

READ  Az Oregon FC újoncok: Az ötcsillagos OL Josh Conerly Jr elkötelezi magát a Ducks mellett az USC-n a 2022-es osztályban

Gabriel Martinelli tüzei éppen elmúltak. A Bournemouth lendülete itt elfogyott.

Cél! Ben White 2-2-re alakítja az állást. Lövése átlépte a vonalat. káosz. Arsenal 2-2 Bournemouth. Rengeteg ideje van az Arsenalnak, hogy itt nyerjen.

GOALLLL! Thomas Partey visszahúz egyet. 2-1. Felpattan a hátsó kapufára, hogy befejezze Emile Smith Rowe fejesét. 28 perc van hátra. Biztonsági öveket bekapcsolni.

Cél! 2-0 a Bournemouthban. Marcos Senesi szögletrúgást végez el. Rémálom az Arsenal számára. Abszolút jelenetek a végén.

A Bournemouth eddig nagyon jól tartja magát. Az Arsenal csalódott.

A második félidő zajlik. Találhat-e az Arsenal két gólt, hogy változtasson ezen a helyzeten? Biztosan megteszik.

félidőben Arsenal 0-1 Bournemouth: Remek kezdés a játékban, hiszen kilenc másodperc után Billing gólja volt a cseresznye. Az Arsenal bőven birtokolta a labdát, de nem tudott nagy helyzeteket kialakítani, és a Bournemouth kis híján ismét betalált a kontrán. Micsoda hatalmas csapatbeszélgetés, 45 perc, Mikel Arteta számára.

Az Arsenal keményen küzd az egyenlítésért az első félidő vége előtt. Bournemouth elakadt.

A kézilabdázás és a VAR egy lehetséges büntetőt adott az Arsenalnak, de a labda Chris Mepham felkarját és vállát találta el, amikor fejet tévesztett a tizenhatoson belül. Feszült pillanat a Bournemouth számára, de nem végeztek büntetőt.

Leandro Trossard belendül, Emile Smith Rowe pedig bejön. Nagyszerű látni az ESR-t újra működésben egy ilyen hosszú sérülés után. Trossard kiválóan teljesített az elmúlt hetekben, szóval ez egy csapás az Arsenal számára.

Megjegyzi!!! Micsoda hatalmas megállás Aaron Ramsdale-től. A Bournemouth tiszta volt egy nagyszerű kipattanó után, de Ramsdale átlépi a vonalat, és blokkolja Ouattara lövését. Az Arsenal-szurkolók hangosan és büszkén kiabálják a Ramsdale nevet.

Emlékeztetőül: bár ez a gól nevetségesen gyors volt, nem ez a leggyorsabb gól a Premier League történetében. Shane Long birtokolta ezt a rekordot néhány évvel ezelőtt a Southampton csapatában a Watford ellen. Rögzítés alig több mint hét másodperc alatt.

READ  Aaron Rodgers: A New York Jets és a Green Bay Packers kereskedelmi megállapodást kötött, hogy négyszeres MVP-t küldjenek a Jetshez

Megjegyzi! Nagyszerű dupla megálló Netonál, hogy megtagadja Martin Odegaard, majd Bukayo Saka visszatérését. Az Arsenal jól reagált erre a hatalmas megrázkódtatásra.

GOALLLL! hihetetlen. A Bournemouth mindössze 9 másodperccel vezet 1-0-ra. Billing egy keresztet söpört haza, és az Arsenal nem hiszi el. Arteta meglepettnek tűnt. A Bournemouth kezdettől fogva valami nagyon furcsa dolgot próbált ki, ahol mindenki beállt az egyik oldalon, és a másik oldalon játszott, és gólt szerzett. elképesztő. Ki várta volna ezt a kezdetet?