május 19, 2024

Androbit techmagazin

Az Androbit tényeken alapuló híreivel, exkluzív videofelvételeivel, fotóival és frissített térképeivel maradjon naprakész Magyarország legfrissebb fejleményein.

A NASCAR történelmi AdventHealth 400 versenye a Kansas Speedway-en 2,352 millió nézőt vonz

Az értékelések a csodálatos színházról szólnak nascar A Cup Series kirándulás Kansas Speedway-re, az AdVent Health 400 versenyre vasárnap.

Az eső egy kicsit befolyásolta a dolgokat, mivel a verseny egy kicsit csúszott, ami befolyásolhatja az értékeléseket, Adam Stern szerint a Sport Business Journal. A szám azonban ígéretes volt a sportág számára.

„Az @FS1 2,296 millió nézőt ért el a vasárnap elhalasztott Kansas-i NASCAR-versenyen, amely a sportág történetének legközelebbi helyezése volt, 2%-kal kevesebb, mint a tavalyi, a tervezett időpontban megrendezett futam 2,352 millió nézője” – tette közzé Stern a korábban ismert X-en. mint a Twitter. .

Nem is olyan rossz, különös tekintettel arra, hogy a NASCAR-nak számos eseménnyel kellett megküzdenie, mint például az NBA és az NHL rájátszásával, és Sült Tom Brady, Például, de nem kizárólagosan. Ezenkívül a NASCAR-minősítések mindig nagy sikert arattak a késő esti órákban végződő versenyeken.

Azok, akik maradtak és végignézték az egész versenyt, hosszú idő óta az egyik legjobb helyezést és összességében a legjobb futamot láthatták. Kansas helyet ad néhány gyönyörű versenyzésnek, és a hétvégén teljes körűen bemutatták.

Chris Bucher Felülírta Kyle Larson 0,001 másodperccel, ami a sportág történetének legközelebbi célját rögzíti. Most a NASCAR a jövő hétvégén Darlingtonra fordítja a figyelmét, amely mindig az egyik legizgalmasabb pálya a menetrendben.

A NASCAR Next Gen autójával kapcsolatos panaszok ellenére úgy tűnik, hogy az átlagos versenypályákon gyakrabban nyújtja szolgáltatásait. A vasárnapi AdventHealth 400 Kansas Speedway versenye sem volt kivétel.

Néhányan, köztük Kyle Petty, odáig mennének, hogy a vasárnapi kansasi verseny az eddigi legjobb volt a köztes pályán.

„Emlékszel, amikor az átlagos versenypályák unalmasak voltak? Nem, én sem emlékszem rá. „Nem, mióta a NASCAR megjelent a következő generációval” – mondta Petty. Ő mondta. „Ez az autó elképesztő versenyzést nyújt közepes pályákon a tegnapi nap volt a legnagyobb verseny, amit eddig láttunk közepes pályákon.”

A cél után, amelyben Kyle Larson 0,001 másodperccel verte Chris Bueschert, és ezzel megszerezte a győzelmet, a vasárnapi versenyen minden szakaszon egymás melletti versenyek zajlottak. Egy ponton rögtön öt szélesek voltak elölről. És persze ki felejtheti el Larson és Ross Chastain csatáját az élen az első szakaszban.

Az On3 munkatársa, Nick Geddes hozzájárult ehhez a cikkhez.

READ  Josh Dobbs a Bears elleni vereséggel tér vissza a földre, és most a Vikingsnek kérdései vannak a QB-nél.