április 24, 2024

A Phillies vad meccset nyer Washingtonban, és elsöpörte a NATS dupla fejesét

Washington – A Phillies nem játszott tökéletesen baseballt a Washington Nationals ellen, de úgy tűnt, ez nem számít, mert péntek késő este 12 óra pályán töltött ünnepi zene harsogott a klubban.

Phils túlélt egy sorozat szabálytalanságot, amelyek között túl sok futó maradt a bázison a nyitásban és költséges gyaloglás, két kulcsfontosságú futási szabálytalanság és egy majdnem végzetes mezőnyfault a Night Cupban, hogy elsöpörje a Nationals-t.

A nyitómeccset Velez vette át, 5-3. A második meccs kiélezett volt, és a Phils 8-7-re megnyerte.

A két győzelem 35-31-nél 0,500 felett a legjobb négy közé juttatta a Phils-t. Első három meccsüket vívták ebből a kvintettből, és most 2011 óta először nyertek meg öt sorozatot, amikor utoljára bejutottak a rájátszásba.

Phils 14-2 júniusban és 13-2 új kapitány, Rob Thompson irányításával.

– Remek nap – mondta Thompson, amikor befejezte.

Elismerte, hogy a csapat túltett néhány hibát a hosszú, forró és fárasztó nap során.

„Ez a klub karaktere” – mondta. „azt gondolják.”

A legnagyobb ok, amiért a Phillies fedezni tudta hibáit az Éjszaka Kupájában – Reese Hoskins és Kyle Schwarber baklövései, két tönkrement pálya és Nick Nelson rakoncátlan pályája a hatodikban, valamint Diddy Gregory baklövése, amely lehetővé tette a Nats-t. hogy csak ezt tegye. Kiegyenlítették a meccset a kilencedik alján – jól csináltak néhány apróságot.

JT Realmuto legyőzött egy lehetséges dupla labdát, hogy életben tartsa a nyolcadik játékrészt, amikor a megbeszélő, Bryce Harper lejött a padról, és kétszer a jobb középre ütötte a labdát.

Néhány dolog…

Nyilvánvaló volt, hogy Kyle Finnegan megpróbálta megkerülni Harpert, és úgy tűnt, hogy négy pályán sétál vele. Clinton Fondrak játékvezető azonban találatnak nevezte a negyedik pályát, amely a ütési zónán kívül volt. Harper nem volt elégedett a hívással – és a meccs után sem. Finnegan ötödik dobása találat volt, Harper pedig összetört.

READ  Hogyan javíthatja a NASCAR a tanfolyami terméket az úton?

„Harper ideges volt, mert ez nem a negyedik labda volt, de én úgy voltam vele, hogy „Jó, hadd üssön” – mondta Thompson. „A GT eltalálta azt a labdát, és Harpert a tányérhoz juttatta, nagyon fontos volt.”

A Realmutot először behívták, de Velez kihívta és nyert.

Miután Harper döntetlent ért el a 8. meccsen, Matt Ferling a kilencedik tetején megszorította Homer második övét, így Phils 6-5-re vezetett.

Phillyék aznap bementek a fészereikbe. Corey Nebel, Giorres Familia és Andrew Pelati nagy csapatokat játszottak a világbajnokság estéjén, Jose Alvarado pedig a kilencedik fordulóban egy győzelem előtt állt, amikor Gregorios kétszer is bedobott, így Washington döntetlent ért el.

Alvarado végül a 10. helyen zárt. A Realmuto két futás után nyerte meg a győzelmet. A futás óriási volt, mert a Nats egy meg nem érdemelt futást szerzett, így a tizedikben egy menetes játék lett.

Hoskins a tizedikben szerezte meg a második gólt egy másik apróságnak köszönhetően, pontosabban a harmadik alapedző, Dusty Wathan szabálytalanság ismeretének köszönhetően. A Washington hátvédje, Luis Garcia beavatkozott Hoskins harmadik helyére, amikor Realmuto labdája felment középre. Wathan észrevette az elzáródást, látta, hogy a harmadik kormányzó, John Bacon keze felemelkedik, és dühösen intett Hoskins háza felé, hogy megbizonyosodjon arról, hogy a futás hatással lesz.

– Dusty ismeri a szabályt – mondta Thompson. – Kiszivárgott. Igazán okos.

„Ez csak azt mutatja, hogy mennyire menő a baseballban” – mondta Harper Wathanről.

Velez a tavaszi edzésen már arra a játékra megy. Ritkán fordul elő, de amikor ebben a játékban megtörtént, mindenki készen állt.

Nem lenne nehéz elképzelni, hogy Velez ilyen meccset veszítsen a szezon első két hónapjában, amikor a támadások annyira következetlenek voltak, a Bulls véletlenül összeomlott, a védelem pedig ingatag volt.

A Defense és a Bullpen még mindig messze van a tökéletestől, de a dolgok egyre jobbak.

READ  A játékosok teljes Oklahoma hatást kapnak a PGA bajnokság második napján

„Megtaláljuk a módját a meccsek megnyerésének, amit valószínűleg nem kellene, és a jó csapatok ezt teszik” – mondta Hoskins. „Nem hiszem, hogy valaha is úgy éreznénk, hogy kikerültünk a játékból. Ez sok köze van ahhoz, ahogy az ütőket lendítjük, de azt is gondolom, hogy a bika srácok remekül teljesítettek az utóbbi időben, támadták a területet, és amikor gólt kapunk, dobunk néhány nullát.”

Az első meccset a Phils nyerte meg három óra 32 perc alatt.

Három óra 45 perc alatt második meccsüket megnyerték.

„Remek nap volt a baseball számára” – mondta Harper. „Nyerd meg ma a sorozatot még két meccsel, remélve, hogy jó munkát végezhetsz, és jó formában szabadulhatsz ki innen.”