április 29, 2024

A Phoenix Suns ismét ugyanabban a bajban van, súlyos vereséget szenvedett a Blazerstől

A Phoenix Suns a Portland Trail Blazers ellen 109-104-re elveszített keddi mérkőzésen úgy nézett ki, mint egy csapat tagja, amely egy kemény kéthetes kosárlabdára reagált, és érdemes a valóság ellenőrzésére.

És akkor kijött ugyanaz a csapat.

Ennek az erőfeszítésnek a legrosszabb része az, hogy a Suns azt csinálta, ami működött, és látták az összekapcsolt védekezés előnyeit, és eltolta a támadás ütemét ettől. Az első negyed 36-20-as vezetése azt jelezte, hogy a Phoenix (14-13) reagált a legutóbbi gyenge formájára, és ha ugyanez a mentalitás folytatódott a meccsen keresztül, akkor a küszöbén állt, hogy a legjobb teljesítményt nyújtsa a teljes meccsen. hónap.

A második negyed egy kicsit ingatag volt, de jó helyzetben hagyta a Suns-t, mielőtt az egyenes rosszullétük az első félidőre átterjedt. Nemcsak a magas támadótempótól, hanem a negyed kezdetét szolgáló mozgástól és mozdulatoktól is le voltak borulva. A védekezés visszaesett az elmúlt héten megszokottra, a Portland (7-19) pedig 38-20-ra verte a Sunst.

Hová tűnt a sürgés-forgás, ami az első 12 percben a pályán volt? A Blazersben is volt ugyanilyen energia hiánya az első két percben, egy ablak a Phoenix számára, hogy megnyithassa a meccset, és 25-tel feljebb lépjen, miután 12 pontos előnyt szerzett az első félidőben, de Portland látta a lehetőséget és élt vele.

Néhány perccel a negyedik negyedben volt némi javulás, de több is. Miután a Suns talált valamit a hátralévő négy percnél, a ziccerek nem kezdtek esni, és a rossz félidő pihenni hagyott olyan játékosokat, mint a Blazers gárdája, Anfernee Simmons, aki nagyszerű gólkirály, aki 23 pontjából kilencet szerzett a negyedik hátrányban. Többnyire jó védekezés . A Suns 14-re vezetett 4:25-tel, és ez sok volt a leküzdésre, miközben kétségbeesetten próbálták stabilizálni magukat. Túl késő volt.

Phoenix egy 11-2-es futással öten belülre jutott 55 másodperccel a hátralévő idővel, és miután Malcolm Brogdon sarokban lőtt 3-asa nem esett, Kevin Durant kapott két szabaddobást az átmenet során, és mindkettőt leütötte, így egy lett. -labdabirtoklási játék 35 másodperccel van hátra. Simmons ezután megütött egy tökéletesen védett kemény úszót, hogy lezárja.

READ  Tommy Reese, Mike Norvell, Kalen DeBoer a legjobb esélyesek Alabamában: Források

Devin Booker és Durant szilárd teljesítményt nyújtott az első félidőben, de mindketten belejátszottak a második félidőben tapasztalt problémákba, csakúgy, mint szinte mindenki más, az offense különösen a harmadik negyedben vált brutálissá. A Phoenix mindössze 23 másodpercig próbálkozott, öt lövést (21,7%) lőtt, ami rámutat a labda mozgásának hiányára, tekintettel a Suns lövés- és gólfenyegetéseire.

Durant 40 pontot szerzett a 28-ból 16-ból, négy lepattanót, öt gólpasszt, két eladott labdát és öt eladott labdát szerzett. Booker 25 pontot (11/25), három lepattanót, hét gólpasszt és egy labdát szerzett.

Grayson Allen úgy érezte magát, mint az egyetlen Suns-egyenruhás srác, aki egész éjszaka teljesen el volt kötve, és 11 ponttal, kilenc lepattanóval és két eladott labdával zárt. Ez a három Suns játékos két számjegyű.

A Portland 3-ról 14-et lőtt a 28-ból (50%).