július 27, 2024

A Phoenix Suns ismét ugyanabban a bajban van, súlyos vereséget szenvedett a Blazerstől

A Phoenix Suns a Portland Trail Blazers ellen 109-104-re elveszített keddi mérkőzésen úgy nézett ki, mint egy csapat tagja, amely egy kemény kéthetes kosárlabdára reagált, és érdemes a valóság ellenőrzésére.

És akkor kijött ugyanaz a csapat.

Ennek az erőfeszítésnek a legrosszabb része az, hogy a Suns azt csinálta, ami működött, és látták az összekapcsolt védekezés előnyeit, és eltolta a támadás ütemét ettől. Az első negyed 36-20-as vezetése azt jelezte, hogy a Phoenix (14-13) reagált a legutóbbi gyenge formájára, és ha ugyanez a mentalitás folytatódott a meccsen keresztül, akkor a küszöbén állt, hogy a legjobb teljesítményt nyújtsa a teljes meccsen. hónap.

A második negyed egy kicsit ingatag volt, de jó helyzetben hagyta a Suns-t, mielőtt az egyenes rosszullétük az első félidőre átterjedt. Nemcsak a magas támadótempótól, hanem a negyed kezdetét szolgáló mozgástól és mozdulatoktól is le voltak borulva. A védekezés visszaesett az elmúlt héten megszokottra, a Portland (7-19) pedig 38-20-ra verte a Sunst.

Hová tűnt a sürgés-forgás, ami az első 12 percben a pályán volt? A Blazersben is volt ugyanilyen energia hiánya az első két percben, egy ablak a Phoenix számára, hogy megnyithassa a meccset, és 25-tel feljebb lépjen, miután 12 pontos előnyt szerzett az első félidőben, de Portland látta a lehetőséget és élt vele.

Néhány perccel a negyedik negyedben volt némi javulás, de több is. Miután a Suns talált valamit a hátralévő négy percnél, a ziccerek nem kezdtek esni, és a rossz félidő pihenni hagyott olyan játékosokat, mint a Blazers gárdája, Anfernee Simmons, aki nagyszerű gólkirály, aki 23 pontjából kilencet szerzett a negyedik hátrányban. Többnyire jó védekezés . A Suns 14-re vezetett 4:25-tel, és ez sok volt a leküzdésre, miközben kétségbeesetten próbálták stabilizálni magukat. Túl késő volt.

Phoenix egy 11-2-es futással öten belülre jutott 55 másodperccel a hátralévő idővel, és miután Malcolm Brogdon sarokban lőtt 3-asa nem esett, Kevin Durant kapott két szabaddobást az átmenet során, és mindkettőt leütötte, így egy lett. -labdabirtoklási játék 35 másodperccel van hátra. Simmons ezután megütött egy tökéletesen védett kemény úszót, hogy lezárja.

READ  Hol áll Auston Matthews minden idők gólt szerző szezonja?

Devin Booker és Durant szilárd teljesítményt nyújtott az első félidőben, de mindketten belejátszottak a második félidőben tapasztalt problémákba, csakúgy, mint szinte mindenki más, az offense különösen a harmadik negyedben vált brutálissá. A Phoenix mindössze 23 másodpercig próbálkozott, öt lövést (21,7%) lőtt, ami rámutat a labda mozgásának hiányára, tekintettel a Suns lövés- és gólfenyegetéseire.

Durant 40 pontot szerzett a 28-ból 16-ból, négy lepattanót, öt gólpasszt, két eladott labdát és öt eladott labdát szerzett. Booker 25 pontot (11/25), három lepattanót, hét gólpasszt és egy labdát szerzett.

Grayson Allen úgy érezte magát, mint az egyetlen Suns-egyenruhás srác, aki egész éjszaka teljesen el volt kötve, és 11 ponttal, kilenc lepattanóval és két eladott labdával zárt. Ez a három Suns játékos két számjegyű.

A Portland 3-ról 14-et lőtt a 28-ból (50%).