április 25, 2024

A Rebels felzaklatta a védőket, hogy megszerezzék a valószínűtlen XFL-címet

Az Arlington Renegades, a hátvéd Luis Perez vezetésével megszerezte az XFL bajnoki címet a DC Defenders 35-26-os felborításával, és befejezte valószínűtlen sorozatát.

A Renegades vesztes mérleggel (4-6) lépett be a rájátszásba, de meg tudta nyerni a bajnoki címet a 10-1-re végző Defenders ellen.

Perez vitte a Renegades offense-t, 26:36-ról 288 yardra, három touchdownnal. A meccs MVP-jének választották.

A Sooners csapatával 2000-ben országos bajnokságot nyert Renegades, akit Bob Stoops volt Oklahoma edzője, megszerezte az újonnan újragondolt XFL első bajnoki címét a Dwayne „The Rock” Johnson, Dany Garcia és a RedBird Capital által vezetett új tulajdonosi csoport alatt. partnerek.

A Rebels szezonja megváltoztatta az irányt, miután a 7. héten elcserélték őket a Vegas Vipershez Perezért. A tornát megelőzően az egész szezonban nem nyertek egyenes meccseket, és az első hat hétben győzelmeket és vereségeket váltottak ki.

A legnagyobb ok a Rebels küzdelmes offense volt, amely a Perez-csere előtt meccsenként 13 pontot átlagolt. Az egykor rendszeres kezdő Perez 19,8 pontra növelte a Rebels meccsenkénti pontszámát, meccsenkénti yardjaik száma pedig 343 pontra nőtt.

A győzelmek nem jöttek azonnal, mert 1-2-re vezettek Perez indításaiban. Noha az alapszakaszban 500 alatti rekordot értek el, sikerült az utószezonban, mivel második helyen végeztek a déli osztályban.

Miután beköszöntött az utószezon, a Rebels átváltotta a váltást, kezdve a Southern Division bajnoksággal. Felkavaró győzelmet arattak az 1. helyen álló Houston Roughnecks legyőzésével, amikor Perez 289 yardot és három touchdownt dobott.

És ugyanez a lendület folytatódott a bajnoki meccsen végig.

A Rebels 20-6-os félidőre ugrott ki, mivel az első két drive során kétszer is betalált. A védekezésük kiegészítette a támadást, mivel az első félidőben hat pontra tartotta a meccsenként átlagosan 30,5 pontot dobó Defenders-t, ami a szezon második legalacsonyabb pontszáma.

READ  Ismét Alexia Putillas nyerte a női Aranylabdát

A harmadik negyedben azonban a védők 14 pontot szereztek, így Abram Smith irányítóként indult, ami kiváltotta az offense-t, amikor az első drive-ban 52 yardot szerzett negyedikként. Aztán néhány drive-tal később a hátvéd, Jordan Taamo dobott egy 72 yardos touchdownt Josh Hammondnak, ezzel 26-20-ra csökkentette a Renegades előnyét.

Perez azonban 30 yardos touchdownt dobott Lady Brown irányítójának, így 32-20-ra tolta az előnyt a negyed végén.

A negyedik negyedben egyszer a Rebels hat pontig tartotta a védőket a bajnoki cím megszerzése felé.