május 2, 2024

A Steelers 30-23-ra vezeti a Seahawks-t

A Steelers ismét válaszolt: Rudolph 25 yardos elkapásból csatlakozott Pat Freiermuthhoz a 3. és 4. ponttal, majd Harris 23 yardot szerzett egy csavaró, zúzódásos futással a Seattle 21-re. Harris yardot futott, amikor áttörte a vonalat, védve a lábát az érintkezéstől, és berohant a célterületre az utolsó négy yardra, így 17-14-re vezet a Steelers.

A Steelers az első félidőben 145 yardot futott 24 kísérletből, Harris 13 cipelésből 74 yardot, Warren pedig 67 yardot szerzett hét kísérletből. Ez volt a legtöbb futott yard egy félidőben, mióta a 2016-os szezon 14. hetében 153 yardot szereztek a Buffalóban megnyert meccs második felében.

„Nagyon jó érzés volt” – mondta Moore a gyors labdafutásról. „Láttam, hogy 145 gólt kaptunk az első félidőben. Bárcsak többel végeznénk, de vállaljuk.”

A Steelers az első félidőben 257-178-ra múlta felül a Seahawks csapatát, és több mint 19 percig tartotta a labdát.

A Seattle 17-17-re kiegyenlítette a meccset Jason Myers 43 yardos mezőnygóljával a második félidő elején, de a Steelers azonnal válaszolt: 71 yardot vezetett az újabb touchdownért, Johnson pedig ebből 42-t szerzett. és-fut.

Ez tette Harris második touchdownját a meccsen, ezt 4 yardról, mivel az egész támadósor a célterületre vitte, így 24-17-re vezetett, 6:57 volt hátra a harmadik negyedből.

A Steelers egy háromszorost kapott Seattle következő labdaszerzésénél, de miután megszerezte a first downt, a harmadik negyed végén kénytelen volt először puntozni.

De a negyed utolsó két szakaszában Smith csatlakozott Metcalfhoz, és 32 yardot szerzett a középpályán, majd Smith 25 yardot rohant a Pittsburgh 29-re.

A hajtás azonban elakadt, és a Seahawks megelégedett egy 43 yardos mezőnygóllal, ami 24-20-ra csökkentette a Steelers előnyét 13:30-nál.

Az első meccsen a gólt követően a tartalék külső beállós, Nick Herbig leszállt a vak szélről, és eltalálta Smitht, aminek eredményeként egy fumble-t kapott, amit a Seattle 16-on is visszaszerzett.

Ez egy 21 yardos Boswell-mezőnygólt eredményezett, a Steelers pedig újabb 2:29-et vett le az időről, és mindössze 4:31-cel hagyta el Seattle-t, és ledolgozta a 30-20-as hátrányt.

A Seahawks villámgyorsan lőtt egy mezőnygólt 2:01-nél, Joey Porter Jr. megtört pár passzt a Metcalfnak szánt célterületen, így 30-23-ra csökkentette az előnyt, de Johnson visszaszerezte a belső rúgást. átadni a Steelersnek a labdát a Seattle 44-ben.

A Steelers ezután kifutotta az időt, hogy lezárja a győzelmet, és szombaton Baltimore-ban rendezzen egy meccset, ahol győzelemre, majd némi segítségre van szüksége a rájátszásba kerüléshez.

„Csak annyit tehetünk, hogy megnyerjük azokat a meccseket, amelyeket játszunk” – mondta Tomlin. „Ez az év időszaka.” „Ez az év bármely szakában van. Nem tölthetsz sok időt az eredményjelző táblával és hasonlókkal. Ez egy profi labda. Meg kell győznünk azokat az embereket, akikkel játszunk.”