március 29, 2024

Androbit techmagazin

Az Androbit tényeken alapuló híreivel, exkluzív videofelvételeivel, fotóival és frissített térképeivel maradjon naprakész Magyarország legfrissebb fejleményein.

Aaron Judge ismét pert indít, és a választottbírósági tárgyalás előestéjén elmozdítja a New York Yankeest a Houston Astrostól

New York- Áron bíró A New York Yankees pénteken meghallgatást tartott a 2022-es szezonban háromszoros All-Stars csapatának fizetéséről.

Bárhogyan is döntenek, az ítéletet már meghozták Bronxban: A bíró minden fillért megér majd.

Az állandó játékos, aki 6 láb magas, játékvezetői találkozója előestéjén a meccs győztesét állította be, és a négy futásból a kilencediknél tetőzött. Aaron HicksKösd meg a háromlábú, futó Homéroszt Ryan Pressley A Yankees 7-6-ra nyert a Houston Astros ellen csütörtök este.

Szorzás kettővel ellene Ren Staneka bíró elszívta az intervallumot 3-0 az eredmény bal sarkában Jose Trevino A második szabálytól. Ez volt a Yankees kilencedik győzelme az idei szezonban 70 meccsből – a legnagyobb győzelmük 1943 óta –, és nagyon valószínűtlennek tűnt, mivel mindössze két ütéssel bejutott a döntőbe.

„Van egy tábla a bunker felé vezető úton, amelyen ez áll: „Végezze a dolgát” – mondta a bíró. – Ebben a helyzetben én is ezt próbáltam tenni.

Egy állás még ismeretlen fizetéssel. A 30 éves játékosnak pénteken szokatlan holtszezoni zsűri lesz – az ítéletek általában a holtszezonban születnek, de a sportági munka bezárása miatt idén a nyitónapon túlra tolták.

A bíró 21 millió dollárt kér. New York 17 millió dollárt ajánlott fel. A választottbíró lesz felelős azért, hogy megválasszon egy vagy másik fizetést – semmi a kettő között.

A meghallgatásra azután került sor, hogy a két félnek nem sikerült megállapodnia a hosszú távú szerződésről a tavaszi bíró nyitónapi határideje előtt, ami azt jelenti, hogy a 99. a Yankees elhagyhatja a Yankees-t, hogy a szezon után máshol keressen egy szabadügynök-alkut.

Amikor a pénteki találkozóról kérdezték, a bíró csak mosolygott, és azt mondta: „Majd megbeszéljük.”

„Mindig azt reméljük, hogy ez a legjobb embereink számára a játékvezetésben és hasonlókban” – mondta Hicks. – Azt akarjuk, hogy jenkiként itt legyen.

READ  Az NHL rájátszásának szakértői választása, esélyek: jóslatok: Islanders vs. Hurricanes, Kings vs. Oilers és Stars vs. Wild

A New York bebiztosította a nagyon várt négymeccses sorozat nyitómeccsét a Major League Soccer két legnagyobb csapata között, 22 meccsen belül 19. győzelmet aratva 52-18-ra, ami a harmadik legjobb 70 meccses kezdés a majorban. bajnokság 1930 óta.

A New York hazai pályán 15 meccsre is meghosszabbította győzelmi sorozatát, ami 1961 óta a leghosszabb, amit a csapat elért.

Csütörtökön a Yankees 20 győzelmével döntetlenre állt be a Major League élén. A 21-es szám mindegyiket felülmúlhatja.

Giancarlo Stantonaki az első játékrészben egy háromütéses Homerral ütközött, a kilencedik menetet egy sétával vezette Presley ellen, ill. Jaleber Torres Egy festmény közben készült másik rajz hosszú késést mutatott, mert Torresnek volt valami a szemében.

Hicks ezután bal oldalról beütötte a kapcsolót, és a No Doubt a jobb mezőre törte, a Yankeesnek csak a harmadik találata volt egész éjszaka, és Homer Stanton óta az első.

Homer Hicks szezonbeli harmadában a 44 071 fős közönség lázba jött.

„Olyan hangulata volt ott a Mellékletnek” – mondta bíró.

Isaiah Keener Valiva Egy dal követte, de kidobták, mert megpróbálták ellopni a másodikat – a közeli hívást visszajátszással támogatták.

Trevino egyedül állt be, ami arra késztette, hogy Dusty Baker menedzser behúzza Presley-t (1-2), a kétszeres All Star-t, aki 5,71 ERA-val lépett pályára 18 meccsen a Yankees ellen, beleértve az utószezont is.

Stanik sétált DJ Limaheu, majd 3-0-ra visszahúzott egy bírót, miközben a szurkolók az „MVP!”-vel énekelték a bazárt. Egészségére.

„Tudtam, hogy el fogom végezni a munkát” – mondta Judge pályafutása harmadik és a szezon második meccse után.

„Ekkor a legjobb ez a játék odakint, ilyen pillanatokban. A szurkolók talpon vannak, a játék a küszöbön áll. Ezek azok a pillanatok, amelyekről álmodozik a saját kertjében.”

Miguel Castro (4-0) sikerült nyerni.

csillagok Alex Bergman Stanton pedig hármas akadályt cserélt az első félidőben, Houston pedig Jordan Alvarez Megtörte az utolsó háromesélyes kampányt a harmadikban a Yankees rajtja ellen Jameson Telon.

READ  Lendületbe lendül a Knicks Galen Bronson nyomában?

Astros író Framber Valdez Egy sziklás első félidő után stabilizálódott. Jose Altove Három találata volt és a megfelelő játékos Kyle Tucker Homer ellopta a nyolcadik pozíciót Houstonnak, de az Astros 43-26-ra esett vissza egy ritka mínuszos estén a nagyok főversenyében.

„A dolgok elkezdtek romlani, és nem tudtuk visszaszerezni” – mondta Baker.

Valdes hetet talált el hat inningből, és csak három futást engedett két találatból, mindkettőt az első játékrészben. Úgy tűnt, készen áll arra is, hogy belevágjon a játékba Anthony Rizzo 16 lépésről darálsz a hatodik lépésben. Valdezt 101 dobás után vonták vissza.

Hector Neres tökéletes hetedik lett, Tucker pedig segített Rafael Monteiro Haladjon el a nyolcadik mellett úgy, hogy átugorja a falat, hogy elkapja a motort, amelyről Rizzo úgy gondolja, hogy Homer biztos gyújtója.

Taillon hat futamot engedélyezett a szezonban, megszakítva a Superstars első felét az egészségügyi problémák miatti éveken át tartó akadozás után. Houston 5 2/3-os futásból 10 találatot ért el a jobb kéz ellen.

Alvarez, aki szerda este kétszer is karambolozott a Mets ellen, alacsony, 113 mérföld/órás sebességgel haladt a Yankee rövid, jobb oldali verandáján, a harmadik sávban. Alvarez 22 fős csapatának látogatóit mindössze 27 bíró követi a Major League élén.