április 29, 2024

Alex de Minaur vs Andrey Rublev ÉLŐ: Australian Open 2024 pontszámai és eredményei Novak Djokovic győzelme után

Emma Raducano arról beszél, hogy gyomorfekélyben szenved, miután elhagyta az Australian Opent

Elkezdődik az Australian Open negyedik fordulója, a hazaiak kedvence, Alex de Minaur a torna középső vasárnapján az ötödik kiemelt Andrej Rublev ellen lép pályára.

A szerb Novak Djokovic vasárnap korábban, mindössze három vereség után Adrian Mannarinót 6:0, 6:0, 6:3-ra legyőzve bejutott a negyeddöntőbe. A szerb Taylor Fritzzel találkozik, miután négy szettben legyőzte a hetedik helyen kiemelt Stefanos Tsipast, míg Jannik Sinner is bejutott a negyeddöntőbe, miután sima szettben győzött Karen Hacsanov felett.

Női egyesben is kényelmes győzelmet aratott a címvédő Aryna Sabalenka, aki 6:3, 6:2-re verte Amanda Anisimovát. Coco Gauff, a US Open bajnoka bejutott a negyeddöntőbe, miután 6:1, 6:2-re legyőzte Magdalena Fritschét.

Nagy megrázkódtatás volt szombaton, amikor a világelső és első helyen kiemelt Iga Swiatek kiesett az Australian Openen, miután 3:6, 6:3, 6:4-re kikapott a cseh tinédzser Linda Noskovától. A brit első helyen kiemelt Cameron Norrie először kvalifikálta magát a negyedik körbe, miután lenyűgöző négyszettes győzelmet aratott a tizenegyedik kiemelt Casper Ruud felett.

Kövesse élőben az Australian Open eredményeit, frissítéseit és eredményeit alább:

1705830552

Australian Open élőben: Alex de Minaur és Andrey Rublev legújabb eredménye

*Alex de Minaur 4-6 4-5 Andrej Rubljov

Nevetséges tenisz mindkét játékos részéről – újabb lenyűgöző pontot szerzett Rubljov, mielőtt egy ász eldöntötte a meccset.

Ekkor Rublev brékelt és megszerezte az első szettet. De Minaur bírja ezt az időt?

Két bréklabdát mentett az orosz.

Brutális 35 menet 30-40-el Rubljov nyert erőteljes kézfejjel, és ez az, ami lényegében eldönti a meccset. De Minaur nem tudja visszaadni az első adogatást, az ötödik kiemelt pedig megszökik.

Csípj bele most gyakorlatilag minden játékba!

(Getty Images)

Kieran Jackson2024. január 21-én 09:40-kor

1705829673

Alex De Minaur 4-6 3-3 Andrej Rubljov*

30-ról 15-re brékpont volt Rubljov számára, miután De Minaur elveszítette a labdát a pálya hátsó részében – de az ausztrálnak sikerült egy nagyot törni.

De Minaur megment egy másik játékost egy nagy kézzel, mielőtt az első adogatása nyer. 3-3 másodpercenként.

Kieran Jackson2024. január 21-én 09:34-kor

1705829238

*Alex de Minaur 4-6 2-3 Andrej Rubljov

Rubljov hatalmas talajütésekkel ment meg két bréklabdát! De Minaurnak volt egy harmadik lehetősége is, de túl sokáig ütött egy hátast!

Úgy érzi, De Minaurnak valóban meg kell ragadnia a lehetőséget. Rubljov véletlenül véget vet, néhány hálókötél segít lezárni a meccset.

Kieran Jackson2024. január 21. 09:27

1705828792

Kieran Jackson2024. január 21. 09:19

1705828598

*Alex de Minaur 4-6 1-2 Andrej Rubljov

De Minaurnak szerencséje van egy hálóval, miközben Rublev a hálóban van, de 30-30-ról az orosz erőteljes ütései ismét túl forróak lesznek ahhoz, hogy De Minaur kezelje.

A 2. számú csoportban adásban vagyunk.

Kieran Jackson2024. január 21. 09:16

1705828340

Alex De Minaur 4-6 1-1 Andrej Rubljov*

Alex de Minaur merész és viharos ökle!

Az ausztrál remek védekezéssel mentett bréklabdát egy erős adogatás előtt, és Rublev fonák hibája vetett véget a meccsnek.

Amikor ezek ketten részt vesznek egy rallyban, az intenzitás nagyon magas! Alig kap levegőt egyikük sem!

Kieran Jackson2024. január 21. 09:12

1705828117

Eközben Andy Murray.

Kieran Jackson2024. január 21. 09:08

1705827982

*Alex de Minaur 4-6 0-1 Andrej Rubljov

Kényelmes markolat Andrey Rublev számára, De Minaur nem tudott előrelépni azon a meccsen.

Két nagy meccs vár most az ausztrálra, a lendület Rubljov javára lendült vissza.

Kieran Jackson2024. január 21. 09:06