május 15, 2024

Androbit techmagazin

Az Androbit tényeken alapuló híreivel, exkluzív videofelvételeivel, fotóival és frissített térképeivel maradjon naprakész Magyarország legfrissebb fejleményein.

Az angyalok elsöprik a Yankees-t, hogy megőrizzék az ellenzék pozícióját

Anaheim – Az augusztus 1-i kereskedési határidőig vezető minden egyes győzelem miatt az Angels kevésbé valószínű, hogy eladókká válnak. Shuhei Ohtani szupersztárt viszont a szezon hátralévő részében egyre nehezebb megtartani.

Miután a második félidőt az Astros elleni 2-3-as vereséggel nyitottuk, kezdett úgy érezni, hogy a dolgok elszállhatnak az angyalok elől. Ám drámaian megfordították a helyzetet a Yankees hárommeccses söprésével, amit a sorozat szerdai fináléjában aratott 7-3-as győzelem tarkított az Angel Stadionban.

Ez volt az angyalok első söprése a Yankees ellen 2009. július 10. és 12. között. Ennél is fontosabb, hogy ez volt a negyedik győzelmük az elmúlt öt meccsük során, és 49-48-ra visszaálltak .500-ra. 4 1/2 meccsel vannak lemaradva az Astros és a Blue Jays mögött a harmadik és egyben utolsó AL Wild Card helyért, és csak egy meccsel a Yankees mögött.

„Jól akartunk kezdeni a szünet után, miután korábban küzdöttünk, és szerintem jól néz ki a 4-2 két előttünk álló csapat ellen” – mondta Phil Nevin, az Angels edzője. „Csak következetesek voltunk, és tisztán játszottunk. Jól teljesítettünk, jókor rúgtunk néhány gólt. Ez segít most meccseket nyernünk.”

A bal oldali védő, Taylor Ward, aki 2-4-re lépett 2-4-re, hogy felgyorsítsa az offense-t, azt mondta, hogy az angyalok most sürgősen játszanak, mivel a kereskedési határidő közeledtével a tabellán van.

Csütörtökön egy szabadnap után az angyalok második sorozata vesztes rekordot mutató klubok ellen készül, ami segíthet nekik nagyobb teret építeni. A Pirates-t fogadják egy hárommeccses szettre, mielőtt Detroitba indulnának egy hárommeccses sorozatért.

A Triple-A Salt Lake jobboldali játékosát, Chase Silseth-et behívták a meccs előtt, és pályafutása egyik legjobb futamát könyvelhette el, így az angyalföldiek három zökkenőmentesen kezdték meg a New Yorkot. Silseth karriercsúcsot ért el 10 kiütéssel ​5.mw-parser-output felett .sr-only{border:0;clip:rect(0,0,0,0);height:1px;margin:-1px;overflow: rejtett;padding:0;position:absolute;width:1px;white-space:nowrap} ⁄ inning, Griffin Canning és Patrick Sandoval remek kihagyásai után.

A trió együttesen négy futást engedett meg 18 2/3 inning alatt, 29 strikeout mellett, ami jó jel az angyalok számára, mivel a rotációjuk a sorozatba jutásért küzdött. Dobóik összesen 42 ütést értek el a sorozatban, amivel felállították a franchise rekordot három meccsen.

Silseth, aki azért kezdett, mert Jaime Barellának kétszer pihennie kellett az Astros ellen, szintén elég jól dobott ahhoz, hogy a rotációban maradjon. Silseth eredményes volt és ütőket támadott, 85 pályájából 38-at ütésnek vagy ütésnek neveztek. Egyetlen hibája az volt, hogy Giancarlo Stantonnak szóló kapust küldött 2-1-re a hatodik játékrészben, miközben az angyalföldiek már nagy különbséggel vezettek.

– Sikerült bombáznom a környéket – mondta Silseth. „Amikor megtalálod a területet, és belekevered az ütemen kívüli labdákat és a bréklabdákat, egyensúlyban tartja az ütőket. Ez volt a játék kulcsa.”

Az Angels offense tovább ment, és klubrekordot döntött azzal, hogy sorozatban 18. meccsükön futottak haza. Ez egy olyan bravúr volt, amelyet a klub korábban július 26-tól augusztusig hajtott végre. 1982. 13.

Csakúgy, mint kedden, az angyalföldiek 2-0-ra vezettek az első játékrészben hazai pályán. Ezúttal Ward volt az, aki 2-2-re összekapta magát a bal oldali mezőnyjátékossal, Carlos Rodonnal, hogy korán megelőzze az Angelst. Luis Rengifo a második félidőben hozzáadta csapattársát. Az angyalföldiek még kétszer betaláltak a harmadik játékrészben, amikor Mickey Moniak egy ritka RBI-egyszert ért el bal oldali lövés után, Eduardo Escobar pedig egy RBI mezőnyjátékos választásával futott be.

READ  Az Oklahoma State softball legyőzi az Oregont az NCAA Super Regional 1. meccsén

„A mi bűnünk megteszi a részét” – mondta Nevin. „Itt-ott lesz némi csuklásunk. De ez arról szól, hogyan ugrálsz vissza ettől a cucctól. Ez egy nagyon gördülékeny helyiség. Van még némi hajtóerő. Csak tudod, hogy azok a nyomok kevésbé lesznek mélyek. De ez egy nagyon jó erőfeszítés ez a három nap egy előttünk álló csapat ellen.”