július 27, 2024

Az angyalok elsöprik a Yankees-t, hogy megőrizzék az ellenzék pozícióját

Anaheim – Az augusztus 1-i kereskedési határidőig vezető minden egyes győzelem miatt az Angels kevésbé valószínű, hogy eladókká válnak. Shuhei Ohtani szupersztárt viszont a szezon hátralévő részében egyre nehezebb megtartani.

Miután a második félidőt az Astros elleni 2-3-as vereséggel nyitottuk, kezdett úgy érezni, hogy a dolgok elszállhatnak az angyalok elől. Ám drámaian megfordították a helyzetet a Yankees hárommeccses söprésével, amit a sorozat szerdai fináléjában aratott 7-3-as győzelem tarkított az Angel Stadionban.

Ez volt az angyalok első söprése a Yankees ellen 2009. július 10. és 12. között. Ennél is fontosabb, hogy ez volt a negyedik győzelmük az elmúlt öt meccsük során, és 49-48-ra visszaálltak .500-ra. 4 1/2 meccsel vannak lemaradva az Astros és a Blue Jays mögött a harmadik és egyben utolsó AL Wild Card helyért, és csak egy meccsel a Yankees mögött.

„Jól akartunk kezdeni a szünet után, miután korábban küzdöttünk, és szerintem jól néz ki a 4-2 két előttünk álló csapat ellen” – mondta Phil Nevin, az Angels edzője. „Csak következetesek voltunk, és tisztán játszottunk. Jól teljesítettünk, jókor rúgtunk néhány gólt. Ez segít most meccseket nyernünk.”

A bal oldali védő, Taylor Ward, aki 2-4-re lépett 2-4-re, hogy felgyorsítsa az offense-t, azt mondta, hogy az angyalok most sürgősen játszanak, mivel a kereskedési határidő közeledtével a tabellán van.

Csütörtökön egy szabadnap után az angyalok második sorozata vesztes rekordot mutató klubok ellen készül, ami segíthet nekik nagyobb teret építeni. A Pirates-t fogadják egy hárommeccses szettre, mielőtt Detroitba indulnának egy hárommeccses sorozatért.

A Triple-A Salt Lake jobboldali játékosát, Chase Silseth-et behívták a meccs előtt, és pályafutása egyik legjobb futamát könyvelhette el, így az angyalföldiek három zökkenőmentesen kezdték meg a New Yorkot. Silseth karriercsúcsot ért el 10 kiütéssel ​5.mw-parser-output felett .sr-only{border:0;clip:rect(0,0,0,0);height:1px;margin:-1px;overflow: rejtett;padding:0;position:absolute;width:1px;white-space:nowrap} ⁄ inning, Griffin Canning és Patrick Sandoval remek kihagyásai után.

A trió együttesen négy futást engedett meg 18 2/3 inning alatt, 29 strikeout mellett, ami jó jel az angyalok számára, mivel a rotációjuk a sorozatba jutásért küzdött. Dobóik összesen 42 ütést értek el a sorozatban, amivel felállították a franchise rekordot három meccsen.

Silseth, aki azért kezdett, mert Jaime Barellának kétszer pihennie kellett az Astros ellen, szintén elég jól dobott ahhoz, hogy a rotációban maradjon. Silseth eredményes volt és ütőket támadott, 85 pályájából 38-at ütésnek vagy ütésnek neveztek. Egyetlen hibája az volt, hogy Giancarlo Stantonnak szóló kapust küldött 2-1-re a hatodik játékrészben, miközben az angyalföldiek már nagy különbséggel vezettek.

– Sikerült bombáznom a környéket – mondta Silseth. „Amikor megtalálod a területet, és belekevered az ütemen kívüli labdákat és a bréklabdákat, egyensúlyban tartja az ütőket. Ez volt a játék kulcsa.”

Az Angels offense tovább ment, és klubrekordot döntött azzal, hogy sorozatban 18. meccsükön futottak haza. Ez egy olyan bravúr volt, amelyet a klub korábban július 26-tól augusztusig hajtott végre. 1982. 13.

Csakúgy, mint kedden, az angyalföldiek 2-0-ra vezettek az első játékrészben hazai pályán. Ezúttal Ward volt az, aki 2-2-re összekapta magát a bal oldali mezőnyjátékossal, Carlos Rodonnal, hogy korán megelőzze az Angelst. Luis Rengifo a második félidőben hozzáadta csapattársát. Az angyalföldiek még kétszer betaláltak a harmadik játékrészben, amikor Mickey Moniak egy ritka RBI-egyszert ért el bal oldali lövés után, Eduardo Escobar pedig egy RBI mezőnyjátékos választásával futott be.

READ  A sok üzlet után a Vikings beszervezte a sarokhátvédet, a kapust és a beállót

„A mi bűnünk megteszi a részét” – mondta Nevin. „Itt-ott lesz némi csuklásunk. De ez arról szól, hogyan ugrálsz vissza ettől a cucctól. Ez egy nagyon gördülékeny helyiség. Van még némi hajtóerő. Csak tudod, hogy azok a nyomok kevésbé lesznek mélyek. De ez egy nagyon jó erőfeszítés ez a három nap egy előttünk álló csapat ellen.”