április 26, 2024

Az Egyesült Államok és Irán mérkőzés összefoglalója: Pulisic a 16 közé juttatja az amerikaiakat

Az 2022-es világbajnokság És ez folytatódott kedden is, a B csoport középpontjában. Az Egyesült Államok (1-2-0) továbbra is nyer Irán (1-0-2) 1-0 a dohai Al Thumama Stadionban. Az Egyesült Államok Hollandiával mérkőzik meg a nyolcaddöntőben. Ennek eredményeként Irán kiesett.

Irán vs. az Egyesült Államok előnézete: USMNT előrejelzések | Világbajnokság ma este

Mo Edu, Clint Dempsey és Chad Ochocinco áttekinti az Egyesült Államok és Irán mérkőzését, és megosztja előrejelzéseit az USMNT-vel kapcsolatban.

Ezt a játékot a FOX-on és a Minden versenyjáték a FOX Sports-on Networks család – Hivatalos amerikai angol nyelvű közvetítési partner – FOX Sports App és FOXSports.com. Te is tudsz A teljes meccsismétléseket ingyen közvetítheti a Tubin.

Íme a legfontosabb színdarabok!

Irán az Egyesült Államok ellen

1 ‘- Indulunk!

A labda az Al Thumama Stadionban gurul.

2 ‘- Pulisic Irán védelmében dolgozik

Ha kétség támadna afelől, hogy az Egyesült Államok agresszív lesz a hétfő esti meccsen, Christian Pulisic Üzenetet küldött az első akciójával a labdán.

8′ – Musa megpróbál nagyítani

Yunus Musaaki kedden ünnepelte 20. születésnapját, megkísérelte megdönteni a világrekordot az Egyesült Államok színeiben

10′ – Pulisic teszteli az őrt

A fiatal amerikai rátette a fejét a labdára, de Irán kapusa Alireza Beiranvand Nem okoz gondot az irányítása.

19′ – Riam irányítás alatt áll

Irán nyomására, Tim Ream Fellépett, és veszélyes helyzetből kivette a labdát.

27′- Ó, siesd el a lehetőséget

Tim Weah Remekül nézett a kapu elé, de nem várta meg, hogy lenyugodjon. Ez nagyon jól esett volna az amerikaiaknak.

32′ – Szia megint!

Az amerikaiak csoportkör-nyitójának gólkirálya második helyezéséért küzd a tornán.

37 ‘- Vizelési eredmények!

Amerika Kapitány az Egyesült Államokat helyezi előtérbe! Ez USA 1, Irán 0.

READ  Steve Curry lábfájástól szenved a Celtics ellen

Az amerikai Christian Pulisic gólt szerez Irán ellen 38 perc alatt | 2022-es világbajnokság

Az amerikai Christian Pulisic gólt szerez Irán ellen 38 perc alatt |  2022-es világbajnokság

Nézze meg, ahogy az amerikai Christian Pulisic gólt szerzett Irán ellen a 38. percben a 2022-es férfi labdarúgó-világbajnokságon.

38′ – Polisik rázza fel

Pulisicnek egy percre volt szüksége, hogy megnyugodjon a Beranvanddal való ütközés után.

45′ – Weah lemondott

Weah kis híján két gólt szerzett, de az oldalbíró lesnek minősítette gólját.

Első félidő: USA 1, Irán 0

Az első félidőben az USA uralta a labdát, és 61-39%-kal nyerte meg a labdabirtoklásért folyó csatát. Iránt is legyőzték 9-0-ra az első 45 percben.

46′ – Pulisic alátámasztja Aronsont

Pulisic befejezte az első félidőt, de a másodikban már nem tudta folytatni. Aaronson balszélsőt fog játszani a helyén.

47 ‘- Mentsd meg Sarnet erőit

Josh Sargent kapura lövéssel nyitotta meg a második félidőt az Egyesült Államok színeiben. Nyilvánvaló, hogy az Egyesült Államok nem tervez konzervatív játékot, még az értékes vezetés mellett sem.

78 ‘- USA Holding

Irán növelte a nyomást a második félidőben, de az Egyesült Államok megtartotta az egygólos előnyt.

80′ – USA defensive tackle

Greg Berhalter két védőt hívott – Walker Zimmerman És a Chuck Moore – Próbáld megtartani a vezetést.

81′ – Irán majdnem kiegyenlített

Matt Turner Fel kellett kelnem, hogy megmentsem.

90 + 9′ – USA-n keresztül

Hajrá, hajrá, USA!

meccs előtt

Az USA-nak győzelemre van szüksége ahhoz, hogy továbbjusson a torna kieséses szakaszába – minden ennél kevesebb kizárja őket. Eközben Iránnak már csak egyenlítenie kell és Anglia legyőzni Wells hogy biztosítsa helyét a következő körben.

Ha az USA továbblép, az A-csoportbeli ellenfele a két korai meccs egyikéről érkezik. Itt ki lehet az.

READ  A Phoenix Suns 3 csapatos cserével elcserélte Deandre Aytont a Blazershez.

Clint Dempsey mindent a pályán akar látni

Vegye el egy embertől, aki tudja.

A World Cup Now legénysége magabiztosnak érzi magát

Valójában annyira magabiztosak, hogy megvitatják a lehetséges ellenfeleket.

Az Egyesült Államok „be van zárva”

Boldog születésnapot Musa!

Különleges alkalom lesz ez a fiatal amerikai számára? ő van Nagyszerű meccset játszott Anglia ellenCsak mondom …

A kapitány szerelme

Halljuk Tyler Adams kapitánytól.

Sargent és Carter Vickers mint Wright és Zimmerman

Josh Sargent Visszatért Gregg Berhalter első felállásába, miután a kispadon kezdett AngliaÉs a Cameron Carter-Vickers Megkapja a kezdő bólintást Walker Zimmermanaki középhátvédként kezdett az Egyesült Államok első két csoportköri mérkőzésén.

Új csatakiáltás az USMNT-től?

A „Azt hiszem, nyerünk” révén mindig is az amerikai futball-rajongók ujjongása volt, az „It’s Called Football” az amerikaiak Anglia elleni meccse előtt népszerűvé vált, és továbbra is aktuális.

[Related: Hey Yank! It’s football, not soccer. Or is it?]

A fiúk készen állnak

Majdnem itt az idő.

Idegenben játszik az Egyesült Államok?

szám Geo Rina?

Gio Reina ismét a kispadról kezdett Greg Berhalter csapatában.

[Related: A lingering question as USA takes on Iran: What’s up with Gio Reyna?]

Maradjon velünk a frissítésekért!

Olvass tovább világbajnokság:

A FOX Sports legnépszerűbb történetei:

Tekintse meg a világbajnokság teljes menetrendjét és azt, hogyan nézhet élőben minden meccset itt.

Hozz ki többet a 2022-es labdarúgó-világbajnokságból Kövesse kedvenceit, hogy információkat szerezzen játékokról, hírekről és egyebekről