április 19, 2024

Androbit techmagazin

Az Androbit tényeken alapuló híreivel, exkluzív videofelvételeivel, fotóival és frissített térképeivel maradjon naprakész Magyarország legfrissebb fejleményein.

Borna Couric elrontotta Rafael Nadal visszatérését 6 hetes kihagyás után azzal, hogy három szettet nyert a Western és Southern Openen.

Mason, Ohio Borna Couric elkényeztetett Rafael NadalHat hetes kihagyásból tért vissza, szerda este 7:6 (9), 4:6, 6:3-ra legyőzte a spanyol szupersztárt a nyugati és déli nyílt bajnokságon.

22 Grand Slam-torna győztese, köztük kettő idén, július 6. óta nem játszott, miután egy hasi szakadás miatt vissza kellett lépnie az elődöntőben. Nick Kyrgios Wimbledonban. Remélte, hogy elkezdheti az utolsó simításokat a közelgő US Openre való felkészülésben.

„Másfél hét van hátra New Yorkból, szomorú, hogy nem játszhatok itt” – mondta Nadal. „Grand Slam-helyzetbe kell kerülnöm.”

A 36 éves második és harmadik kiemelt Nadalon nem látszott sérülés jele, ami többnyire az adogatását találta el. Egy ütéssel elérte a 121 mérföld/órás sebességet, és több kínos testmozgásra volt szüksége, hogy visszaadja Couric néhány lövését.

„Edezni kell” – mondta Nadal. „Jobban akarok visszatérni. Napokra van szükségem. Jobb, ha visszatérsz, amikor kimaradsz, és megnyered az első meccsedet. Nem voltam elég felkészült a mai meccs megnyerésére. Az a fontos, hogy egészségesek maradjunk. Ez egy sérülés.” Nehéz. Lépésről lépésre kell megtennem.”

A mérkőzés 2 óra 51 percig tartott, nem számítva az első szett 1 óra 25 perces esőkésését.

Az angol férfiak második fordulójában a tizenegyedik helyen végzett Cameron Norrie Megverte a háromszoros Grand Slam-bajnokot A brit Andy Murray 3-6, 6-3, 6-4.

is, Taylor Fritz 6:3, 6:2-re verte Kyrgiost, 19 éves Ben Chilton ideges ötödik helyen végzett Casper Road. Shelton a legfiatalabb amerikai, aki azóta legyőzte az öt legjobb ellenfelet Andy Roddick legyőzni az 1-es számút Gustavo Kuerten 2001-ben.

Sebastian Korda visszatért a vereségbe Francis Tiafoe 4-6, 6-1, 6-4, így először jutott be a harmadik körbe Cincinnatiben. A négy amerikai férfi közé tartozik, akik kvalifikálták magukat a bajnokság ezen szakaszára, ez a legtöbb 2003 óta, amikor öt volt; Csatlakozz Fritzhez, Chiltonhoz és John Isnera következő ellenfele.

READ  A Phillies 4 futással felülmúlta, pusztító módon veszít Atlantában – NBC Sports Philadelphia

Az Associated Press hozzájárult ehhez a jelentéshez.