április 25, 2024

Broncos pontok a Jaguar ellen, gyors pontok: a Denver megelőzi a londoni Jacksonville-t, és négy meccsen csúszott gólt

A Denver Broncos 21-17-re verte a Jacksonville Jaguarst, ezzel véget ért négymeccses vereségsorozata, miközben 3-5-re javított a szezonban. A Jaguars immár zsinórban öt meccsen van alul, és 2-6-ra áll.

A Broncos nehezen tudott átjutni a kapun, Russell Wilson hátvéd kis híján blokkolt a meccs első pályáján, de Denver második hajtásában felkapta. A Jaguars kihasználta a fordulást, és egy interception után gólt szerzett, amikor Trevor Lawrence Evan Engram 22 yardot talált a célterületen, és a sikeres extra ponttal 7-0-ra vezetett.

A Broncos védelme nehezen lassította le a Jaguarst, akik ismét a piros zónába sétáltak. Még akkor is, ha Denver megállítja a Lawrence & Co.-t, a védekező büntetés visszaüt. A Denver hatalmasat mutatott be, amikor Justin Simmons elkapta Lawrence beadását a Zee Joneshoz rendelt célterületen.

Végül alig három perccel a félidőben egy touchdownnal került a táblára a Broncos. Jerry Goody beállította az eredményt egy 25 yardos góllal, majd egy 6 yardos passzt szerzett Wilsontól.

Egy perc volt hátra az első félidőből, Wilsonnak lehetősége nyílt arra, hogy hazai pályán két ziccerrel valami mélyet érjen el. Az offense közel volt a góltávhoz, de Wilsont kirúgták, így a szünet előtt megszűnt az esélye, hogy pontot szerezzenek.

A Broncos először a harmadik negyedben vette át a meccset Melvin Gordon leszállásával az 1 yardos vonalról, amit Greg Dulcich 38 yardos beadása hozott létre. Dulcich négy fogadással végzett napi 87 yardon.

Travis Etienne volt a Jaguar legjobb játékosa. 24 kocsin 156 yardot landolt, és a negyedik negyedben 1 yarddal vezetett a Jacksonville, így az extra pont után 17-14 lett.

Kevesebb mint két perccel a vége után azonban a Broncos ismét megszerezte a vezetést, köszönhetően egy lendületes Latavius ​​​​Murray 1-ről landolásának. A harmadik.

A meccs Lawrence hárításával ért véget. Christian Kirk egyéni passzát elkapta a denveri K’Waun Williams, aki a Broncosnak adta a labdát, így az utolsó feladatuk volt, hogy kifusson az időből. Wilson a harmadik helyen végzett a hátvéd mögött, ami végleg megpecsételte a győzelmet.

READ  A Mets-Nationals sorozat október 3-i nyitányát elhalasztották

Íme néhány pont a Broncos londoni győzelméből.

Miért nyert a Broncos?

A Broncos a nehéz kezdés ellenére sem hagyta magát lemaradni, és a játékban maradás és az önbizalom kiépítése lehetővé tette számukra, hogy többször is visszaszerezzék a vezetést. Az utolsó interception döntő fontosságú volt egy szoros meccsen, és a Broncosnak ebben a szezonban megküzdött azzal, hogy a győzelem érdekében le lehetett zárni a dolgokat, de a 8. héten sikerült.

Wilson hibázott, de amikor kellett, képes volt végigmenni a pályán, és több kieső motorhoz vezetni a csapatot. A Broncos több sikert ért el a mínuszban, mint korábban. Ezenkívül Dulcich és Jerry Jeudy támadólag küzdött, és még Wilson is tudta használni a lábát, hogy nagyot játsszon, beleértve egy fontos harmadik kanyart az utolsó pontszerzésben.

Miért vesztette el a Jaguart?

Szoros meccseken az múlik, hogy ki tudja játszani a teljes 60 percet, és ma ez nem a Jaguars volt. A Jacksonville erősen kiállt és 10-0-ra vezetett a meccs kezdetén, de a védelem lelassult, és végül hagyta Ross „főzni”.

Etienne 24 birtokossal, 156 yarddal és egy touchdownnal végzett, a Jacksonville azonban nem tudta megszerezni a győzelmet.

fordulópont

A Broncos nehezen tudott kijutni a kapun, és úgy nézett ki, mintha ez egy újabb történet arról szólna, hogy a támadás nem tud semmit elérni. A Denver 10-0-ra maradt alul, amikor 14 megválaszolatlan pontot szerzett, így megszerezte a vezetést. Ez a második touchdown – Gordon eredménye – vezetéshez és önbizalomhoz juttatta a Broncost, amire szükségük volt már az első félidő után.

Íme egy pillantás a TD-re:

Ez az a játék, amely beállította a TD-t:

játszd a játékot

Kevesebb mint két perccel a vége előtt Lawrence először hárította el pályafutását. Christian Kirk passzát a denveri K’Waun Williams választotta. Az interception lényegében megkötötte a megállapodást a Broncosszal, akiknek csak a támadást kellett fordítaniuk a győzelemhez.

READ  A hadsereg és a haditengerészet öt különböző városban játszik majd a keleti part mentén a következő öt évben

Íme egy pillantás a választékra:

Mi a következő lépés

A Broncos következő mérkőzése november 13-án a Tennessee Titans ellen lesz, de előbb búcsúhét vár rájuk. A Jaguars a jövő héten a Las Vegas Raiders csapatát fogadja.