április 29, 2024

Cowboys vs. Delfinek, kiemelések, hírek, spoilerek és élő frissítések

Cowboys vs.  Delfinek, kiemelések, hírek, spoilerek és élő frissítések

Egy héttel ezelőtt a Dallas Cowboys úgy nézett ki, mint a sorscsapat az NFC-ben. A Buffalo Bills azonban megalázta őket a 15. héten aratott 31-10-es győzelemmel.

A dolgok nem lesznek könnyebbek a 16. héten. A Dallas egy újabb kemény AFC East ellenféllel néz szembe a Miami Dolphinsban. A Miami a 15. héten Tyreek Hill nélkül egyetlen verést sem hagyott ki, és 30 pontos győzelmet aratott a New York Jets ellen. Hill egész héten kérdéses volt bokasérülés miatt, de hivatalosan is aktív a meccsen.

Mindkét csapatnak sokat kell játszania a 16. héten. A Dallas továbbra is versenyben van az NFC East-ért, és ugyanaz a mérleg, mint a Philadelphia Eagles (10-4). A Dolphins a második helyen áll az AFC-ben, de még így is továbbjuthat a Baltimore Ravenst az első helyen és a wildcard körért.

A hét további délutáni mérkőzésein a Chicago Bears az Arizona Cardinalst, a Tampa Bay Buccaneers pedig a Jacksonville Jaguarst fogadja. A Bears legutóbbi öt meccséből hármat megnyert, annak ellenére, hogy a múlt hétvégén hárompontos hátrányba került a Cleveland Brownstól. A Cardinals 16 ponttal kikapott a múlt héten a San Francisco 49erstől, míg Kyler Murray bedobott egy pár interceptiont. Ezzel a vereséggel mindössze 3-11-re esett vissza a szezonban. A Jaguars zsinórban három meccset veszített, bár továbbra is versenyben van az AFC Southban. A bucsik viszont zsinórban háromszor nyertek.

Kövesd figyelemmel a Yahoo Sports legfrissebb híreit, eredményeit és sérüléseit a 16. hét folyamán.

Ő él46 frissítés

• Jason Sanders 22-20-ra nyerte meg a Dolphinst

• A Dolphins mezőnyben van a kétperces figyelmeztetésben.

• A Cowboys 17 meccses út után ismét a csúcson van. 20-19-re vezettek Brandin Cooks touchdown-futásán

• Körülbelül 11 perccel a játékból a Dallas visszaszerezné a labdát

• Még egy mezőnygól, miért ne.

A Dolphins 19-13-ra vezet a 4. elején, miután Brandon Oubre újabb FG-t ért el a Cowboysnak.

• Hát ez hosszú idő

• A Sanders rövid távból is jó. A Dolphins most 19-10-re vezet, 1:24-re a harmadik negyedből.

• A Cowboysnak meg kell elégednie egy mezőnygóllal. A Dolphins 16-10-re vezet.

Ez sem ideális:

• Fogalmam sincs, hogy Tolbert hogyan ragadta ki. Dallasnak erre van szüksége

• Ideális csiszolók 50+-tól.

A Dolphins most 16-7-re vezetett a harmadik harmadból 9 perccel.

• A delfinek azonnal visszakapják

• A Cowboys egy puntot kényszerít a második félidő megkezdéséhez, de a Dolphins az 5-ösön belülre dobta.