április 20, 2024

Androbit techmagazin

Az Androbit tényeken alapuló híreivel, exkluzív videofelvételeivel, fotóival és frissített térképeivel maradjon naprakész Magyarország legfrissebb fejleményein.

Gerrit Cole teljesít, segít a Yankees-nek felépülni a Guardians ellen a győztes mindent visz a leszámolásban.

Gerrit Cole Megtette a részét. Az Yankees Az ász hét inninget dobott, és csak két futást hagyott maga alá Cleveland Guardians, 4-2, a Major League Championship Game Series 4-ben, és a győztes mindent visz a hétfő esti ötödik meccsen. A győztes továbbjut a konfrontációba Houston Astros az ALCS-ben.

Ismerős karakterkészlet volt, amely a Yankees-t neveli a sorozatban. A Yankees sorozatban elért minden egyes győzelmét Cole számlájára írták. És a Harrison Bader A bűnözést visszahozva New Yorkba, Homer kétfutó öve a harmadik a sorozatban. A Yankees korán gólt szerzett Cal QuantrellAztán Cole elvette onnan. A harmadik és a negyedik félidőben megengedett egy-egy futást, de elkerülte a bajt, és megadta Aaron Boone edzőnek azt a hosszúságot, amire égetően szüksége volt.

Boone Clay Holmeshoz fordult, és kapott egy gól nélküli gumit, miután megtagadta a használatát a Yankees kilencedik összeomlása során a 3. meccsben. Andy Peralta A győzelem zárva.

A Cleveland az első hat ütésből legalább egy találatot kapott, de csak Josh NaylorHomer az alapfokú kiegészítő osztály negyedik osztályába járt. Felejthetetlen kirándulás volt a szabályok körül, ha más nem. Naylor először a „Shake Baby” körül robbantott egy partin.

Most, egy másodperc alatt döntetlennel, a sorozat gyorsan visszatér Bronxba hétfőn, ahol egy döntő fontosságú 5. mérkőzést rendeznek. Mindkét csapatnak alapvetően a Bullpen Games-t kell használnia. A Yankees játékosa, Nestor Curtis Jr. – akinek a második meccse az eső miatt elmaradt – többszereplős feladatra is elérhető lehet. Ha Cleveland több szerepre is kezdőt használna, az valószínűleg Aaron Seval lenne.

Az A 2. meccset elhalasztották Neki van A sérülésekkel küzdő Yankees kemény leszámolást vívott a Cleveland Relief Corps és a teljesen felfegyverzett Terry Francona ellen.. A mutatványt szombat este játszottam, as A Guardians rájátszásának bajnoka, Oscar Gonzalez A kilencedik játékrészben a Yankees középsúlyú játékosai elleni futás egy szinglivel zárult.

READ  Coco Gauff vs Aryna Sabalenka: Hogyan nézzük a US Women's Open döntőjét, miközben az amerikaiak hajszolják a hazai dicsőséget

Az 5. játék hétfőn este 7:07-kor (ET) lesz a TBS-en.