április 25, 2024

Hivatalosan is felrobbant Steve Nash, a Nets játékosa, és megszerezte első elbocsátását edzőként a Bucks ellen.

Steve Nash-t először menesztették edzői posztjáról szerda este, miután bömbölt egy milwaukee-i tisztviselő előtt. (AFP/Morri Gash)

Steve Nash fűtött szerda este Milwaukee-ban.

Az Brooklyn Networks A vezetőedzőt azután küldték ki, hogy a Fiserv Forumban a Buckstól 110-99-re elveszített meccs második félidejében egy ritka ütést kapott egy hivatalos személy ellen. Nashnek ez volt az első menesztése vezetőedzőként, és csak a harmadik NBA-pályafutása során.

Utolsó piros lapját 2005-ben kapta, amikor a válogatottban játszott Phoenix Suns.

a harmadik negyed végén, pogácsa malmok Próbáljon felelősséget vállalni dollárt csillag Giannis Antikonmo a kulcs teteje közelében. A tisztviselők azonban nem neveztek semmit, ami Nash-t izgalomba hozta.

Nash a Central felé rohant, és gyorsan két technikai hibát követett el, miközben felgyújtott egy hivatalos személyt, aminek következtében két tisztviselő és Royce O’Neill megkísérelték akadályozni.

Aztán Nash letelepedett és elhagyta a bíróságot.

A meccs után azt mondta, hogy szerinte Mills a torkára vette a könyökét, és „a srácaink mellett áll”.

A Nets 12 pontos előnye volt szerda este az első félidőben, bár a Bucks csak egy labdaszerzésre vágta a meccset, amikor Nash-t kiállították.

Aztán a Bucks egy hatalmas, 19-4-es sorozatot használt ki a negyedik negyedben, hogy megszerezze a 11 pontos győzelmet, és 3-0-ra ért el a szezonban. Antetokounmpo 43 pontot és 14 lepattanót veszített a győzelem során.

Kevin Durant 33 ponttal és hat lepattanóval vezette a hálót Keri Irving 27 ponttal és kilenc lepattanóval. Royce O’Neill 12 pontjával együtt ők ketten voltak az egyetlenek, akik dupla számjegyű Brooklyn-t produkáltak – ami most 1-3 az év során.

READ  Terry McLaurin azt mondja, hogy a bíró azt mondta neki, hogy szabályosan besorozták, mielőtt a büntetés a parancsnokoknak TD-be került