április 20, 2024

Lakers vs. Grizzlies Végeredmény: Anthony Davis megszerezte a W-t Pau Gasol éjszakáján

Egy olyan éjszakán, amelyre emlékezni fogunk, amikor Pau Gasol meze a szarufákig emelkedett, a Lakers továbbra is koncentrált, és legyőzte az eredetileg draftolt Gasol csapatát. Memphis Grizzlies 112-103. A negyedikben pedig, ahogy a játék tovább ragyogott, Anthony Davis és Lakishu leállították a küzdő Grizzliest.

Az egyre inkább anomáliává vált Davis kiemelkedő volt ma este. A Warriors elleni 38 pontos teljesítményét 30 ponttal és 22 lepattanóval követte ma este. A dominanciája a festékben komoly bajba keverte Jarin Jackson Jr.-t, és segített neki a negyedik játékrészben elzárni a Grizzliest.

Lehet, hogy AD kapja a legtöbb figyelmet, de Dennis Schroeder és Austin Reeves nagyszerűek voltak ma este.

Dennis 17 pontig jutott, és nagyszerű volt a Lakers lökése során a harmadik negyedben, amikor visszavették a vezetést és irányították a játékot. Reaves továbbra is egyre többet játszik a labdán, és jól néz ki közben. 32 perc alatt 17 pontot, 7 gólpasszt és 4 lepattanót jegyzett. Minél magasabb a fordulója, annál magasabb a plafonja.

Merem állítani, hogy a Lakers gurul. Zsinórban kétszer nyertek, 32-34-re javítottak, és immár a kilencedik helyet birtokolják nyugaton, így 16 meccsük van hátra.

A Grizzlies az a csapat, amelyik küzdött az úton. Az éjszakába nyúlóan 25 veszteségükből 20 elsétált. Jól védekeztek a játék megkezdésekor, de nem tudtak válaszolni AD-re. Az első negyedben 13 pontot szerzett, ezzel uralta a lila és az arany mezőnyét.

Kevés előnnyel, Reaves jól dolgozott a második egységgel, hogy távol tartsa Memphist. Feltolta a labdát a pályán, nyitott játékosokat talált, lepattanókat szerzett, második esélyes pontokat szerzett, és a félidőben megszerezte a csapat második legjobb plusz-mínusz +5-ét.

Egy jó teljesítménye további néhány percnyi megkönnyebbülést adott az AD-nek a második negyedben, ami tovább nőtt, amikor arcra lőtt, aminek következtében a másodperc töredékére berohant az öltözőbe.

Amikor Davis visszatért, a Lakers hét hátrányban volt, és kevesebb mint három perc volt hátra a félidőből. LA azonnal jobban nézett ki, amikor a padlóra került, és a Lakers egymás utáni lapjaira kényszerítette, és mindkét labdáját megváltotta. Egyre csökkentették a hátrányt, amikor a kitörési időszakba kerültünk.

A félidő általában a fürdőszoba használatának ideje, harapnivalók és egy-két ital fogyasztása.

Nem ma este.

Ma este a Lakers egy Pau Gasol mezt húzott a szarufára, és az ülés nem volt üres a Crypto.Com Arénában. A tiszteletadást a nap folyamán cikkekkel, videókkal és a meccs előtti sajtótájékoztatóval hintették meg. Az egész abban csúcsosodott ki, hogy Kobe 8. és 24. helye mellett bemutatta a mezét. Pau szemében könnyek szöktek, ahogy biztos vagyok benne, hogy sok Lakers hűséges volt.

Az érzelmek és a Laker történelem a levegőben vannak, a játékot még játszani kell! A harmadik felénél a Lakers visszaszerezte a vezetést Davis két szabaddobásának köszönhetően, és Troy Brown Jr. power dukja után Los Angeles a negyedikben kétpontos előnnyel ült vissza a vezetőülésbe.

De mivel a meccs függőben volt, a Memphis 9-1-re vezetett, és tíz perccel visszavette a vezetést. A Lakers válaszul Anthony Davisnek adta a labdát a jobb oldalon a negyedben minden lehetőségnél. AD Dennis-t a kosár felé futva találta, majd pár gólra váltott szabaddobás és Dave Davis Rui Hachimurának adott beadása után a Lakers ötpontos előnyre tett szert, és nem nézett vissza.

fő aljzatok

Számtalan jelzőt lehetne használni Anthony Davis jelenlegi alakjának leírására, de az általam használt jelző szenzációs. Mivel LeBron James és D’Angelo Russell még mindig kiszállt, ez volt minden, amit kérni lehetett; 38 pont a Timberwolves ellen, 39 a Warriors ellen és 30 ma este. Azon az estén, amikor egy másik Los Angeles-i szupersztárral párosuló Laker-t tisztelték, az AD-nek eszébe jutott, hogy ő az NBA Great 75-ös játékosa és a jövőbeli Hírességek Csarnokának tagja.

A Lakers most pénteken a Raptors ellen lép pályára, bizakodva, hogy D-Lo visszatérhet a sorba. Los Angeles már nem csak két meccs választja el attól a céltól, hogy megszerezze a hatodik kiemelt célt, és ez a gól most már nagyon fontos.

Edwint követheted a Twitteren a következő címen: Ha-ha-ha-ha-ha-ha.