május 1, 2024

Merész jóslatok az NFL 17. hetére: a Steelers Mason Rudolph és a Packers Jordan Love játékosa feldúltan nyert a rájátszásban

2023. 17. hét NFL A szezon már folyamatban van, és már láthattuk, hogy a Cleveland Browns hátvédje, Joe Flacco – még mindig viccesnek tűnik ezt leírni, tekintve, hogy ő a Baltimore Ravens minden idők passzolt yardjai és touchdown-vezetője – történelmet ír a Brownsnak.

Flacco 300 vagy több yardot dobott zsinórban a negyedik meccsen a Browns 37-20-ra megnyert New York Jets meccsén, így a legtöbb egymást követő legalább 300 yardos meccsen megdöntötte a clevelandi rekordot. Flacco megszakította a Jets 33 meccses sorozatát is anélkül, hogy 300 passzolt yardot engedett volna meg, ami a 2005–2008-as Indianapolis Colts óta a leghosszabb védekezés volt.

Mert bármi megtörténhet, ha arról van szó NFLMi lesz ezután, kérdezed? Nos, íme, öt merész jóslat a hétvégi 17. heti játékra, amely magában foglalja a szombat esti meccset – az NFC North bajnok Detroit Lions-t a Dallas Cowboysnál – és a többit vasárnap.

Jordan Love 2023-ban másodszor dob 300 yardnál többet, ami arra készteti a Packerst, hogy meghiúsítsa a Vikings elleni győzelmet

A 17. heti finálé a 7-8-as Green Bay Packers és a 7-8-as Minnesota Vikings között lényegében egy rájátszás meccs, mivel a vesztes esélye az utószezonra elpárologni.

A Packers legyőzte a Pro Bowl cornerbackjét, Jaire Alexandert Az egymeccses felfüggesztésnek köszönhetően, az első éves hátvéd, Jordan Love-nak be kell vinnie „A” játékát a „Sunday Night Football”-ba a minnesotai úton, és megteszi. Bár a Vikings védekező koordinátora, Brian Flores egysége egész szezonban bajba sodorta a hátvédeket, és NFL-magas, 48,3%-os arányt ért el. NFL A legkisebb támadás elegendő pontot hoz a győzelemhez.

27 gólpasszával holtversenyben a harmadik helyen áll a bajnokságban ebben a szezonban, de valószínűleg gólt kell szereznie a Vikingsben, mivel Alexander nem fogja lemaradni a 2022-es NFL év támadójátékosának, Justin Jeffersonnak az elmúlt néhány találkozójához képest. Love fellép, és pályafutása során másodszor dob 300 yardnál többet, hogy jóvá tegye. Ezt először a 11. héten tette meg a Los Angeles Chargers ellen, 23-20-ra megnyerve.

READ  Párizs 2024: Az olimpiai játékok lángjának meggyújtása az ókori görög játékok bölcsőjében

Love nyolc touchdownt és csak egy interceptiont dobott a villámcsapás ellen, Flores kaotikus védelmét pedig nagyban vállalja, hogy megbosszulja Green Bay 24-10-es vereségét a 8. héten a Vikings ellen, így a Packers az NFC üldözésében marad. 18. hét.

Játékos fejlövés

Mason Rudolph a szezon első rajtjában robbant be a padról a Steelers harmadik védőjeként, 290 yardot és touchdownt dobott a 16. héten a Cincinnati Bengals ellen 34-11-re megnyert meccsen. Vele – A tervek szerint a hét hátvédje lesz. A 8-7-es Seattle Seahawksban ismét kijönnek, és megtartják a Pittsburgh-t az AFC wild card versenyében, és belépnek a szezon utolsó hetébe.

Rudolph 290 yardot és két touchdownt dobott Cincy ellen, miközben a fogadó George Pickens újra életre kelt, és ebből 195 yardot és két pontot ért el, köztük egy 86 yardos touchdownt a meccs kezdetéhez. A duó ismét több mint 100 yardot kötött össze, mivel Rudolph több mint 315 yardot dobott (karriercsúcs), menesztették az NFL-t vezető TJ Wattot (17,0), a Steelers védelme pedig a másodlagos sérülései ellenére is eleget tett ahhoz, hogy megnyerje az országúti győzelmet. Geno Smith, DK Metcalfe, Tyler Lockett & Co.

A Buccaneers zsinórban négy meccset nyert, és az utolsó két meccsükből csak egyet kell megnyernie, hogy megszerezze az NFC déli divíziójának címét. A Quarterback Baker Mayfield kilenc touchdownnal és egyetlen interceptionnel, valamint 1010 passzolt yarddal boldogult a szakaszon, 62,8%-os teljesítési arány mellett, ami 110,6-os passzoltsági aránynak felel meg.

A szélső fogadó Chris Godwin kitörése az elmúlt két hétben kulcsszerepet játszott abban, hogy a csapat minden egyes győzelme során 30 vagy több pontot szerzett, ami a Packersnél (34-20) és a Jacksonville Jaguarsnál (30-12) született. 233 elkapott yardja (a harmadik legtöbb az NFL-ben egy adott időszakon belül), 16 elkapással (ez egy adott időszak második legtöbbje) a két legtermékenyebb összesítés a ligában a 15. hét óta.

READ  Giants Select Scott Alexander – MLB kereskedelmi pletykák

A Pro Bowl széles fogadója azonban ebben a szezonban csak egy touchdownt kapott, ami jelenleg a legalacsonyabb a 2017-es újonc éve óta, amikor is csak egy touchdownt kapott. Godwin célpontjai az elmúlt három hét mindegyikében kétszámjegyűek voltak, és egy olyan meccsen, ahol a Tampa Bay megszerezheti a divíziót, a szezon második touchdownjával jött be.

A Saints hetedik helyen álló passzvédelme (meccsenként 194,7 yard, hetedik az NFL-ben) és 18 engedélyezett passz (szintén hetedik az NFL-ben) a bajnokságban a touchdownokat kapó vezető Mike Evansre összpontosít, akinek 13. lehetőséget Godwinnak, hogy véget vessen a pontozásos szárazságnak. A szezon egyetlen touchdownját egy 24-18-ra elveszített 8. héten szerezte a Buffalo Billsnél, három yardról. Vasárnap ez megváltozik.

A Falcons újonc futója, Bijan Robinson, 2023-ban a nyolcadik válogatott NFL draft, stabil szezonja van annak ellenére, hogy a vezetőedző és a támadójátékot hívó Arthur Smith nem tudta a szezon elején. A scrimmage-től szerzett 1246 yardja a hetedik az NFL-ben a futók között, és közülük 873-an értek földet, holtversenyben a 10. helyen állnak a bajnokságban.

Robinson olyasmit tesz vasárnap a Bears-ben, amit ebben a szezonban mindössze négy meccsen: 80 vagy több yardot rohan le egy meccsen. A hazai Bears még nem engedte meg egyéni rushernek, hogy 80-at vagy többet menjen a földön ebben a szezonban, de Robinson lesz az első. 72-t ért el a földön, mindössze 12 cipeléssel, hat yardot rohanásonként. Az Atlanta 29-10-re megnyert Indianapolis Colts meccsén a Falcons egész délután tempomatban játszott.

A Chicago szorosabban játszik az Atlantával vasárnap, ami arra kényszerítette Robinsont, hogy jobban részt vegyen a játékban, ami ahhoz vezetett, hogy megtette a Bears védelmével azt, amit egyetlen egyéni rohanó sem tett meg ebben a szezonban: legalább 80 yardot futott.

A Carolina Panthers vezet a negyedik negyedben a Jaguars ellen

A Panthers ebben a szezonban 2-13-ra áll, és 2023-ban az NFL legrosszabb rekordját döntheti el, ha vereséget szenved, és legyőzi az Arizona Cardinalst. Valójában történelmileg rosszak voltak ebben a szezonban.

READ  A Chiefs új szerződést írt alá Travis Kelce-nek, amellyel a hírek szerint a legjobban fizetett irányító az NFL-ben.

Mennyire rossz, kérdezed? Nos, ebben a szezonban nem tartották meg a vezetést a negyedik negyedben, így ők az első olyan csapat, amely nem vezet a negyedik negyedben, és ilyen későn lépett be (belép a 17. hétbe) egyetlen szezonban az NFL történetében.

A vasárnapi negyedik negyed egy pontján azonban megelőzik a 8-7-es Jaguarst. A Panthers szezoncsúcsot szerzett 30 pontot és 394 yardot szerzett a Packerstől 33-30-ra elveszített 16. héten. A Jaguars négy meccses vereség sorozatban van, amelyben három meccsen 30 vagy több pontot engedtek. . Négy egymást követő vereség. A hátvéd, Trevor Lawrence az utolsó két meccsen ötször fordult el.

A Carolina újonc hátvédje, Bryce Young, a 2023-as NFL-draft első általános választottja, több yardot dobott a 16. héten (312), mint a 14-15. héten összesen (304), és több touchdownt (kettőt) dobott egy meccsen. először. Az 5. hét óta eltelt idő a Detroit Lionsnál. A Panthers a 16. hét pozitív lendülete után először ebben a szezonban vezet a negyedik negyedben.