április 19, 2024

Androbit techmagazin

Az Androbit tényeken alapuló híreivel, exkluzív videofelvételeivel, fotóival és frissített térképeivel maradjon naprakész Magyarország legfrissebb fejleményein.

Monday Night Football: Ellentmondásos könyörtelen büntetőrúgások segítik a Raiderst, akik az első félidőben 20-10-re vezetik a Chiefst.

Las Vegas Raiders v Kansas City Chiefs

Getty Images

Egy másik ellentmondásos játék, amely retteg az arcade büntetéstől.

A Raiders 20-10-re vezet a Leaders előtt a Monday Night Football első félidejének végén, az utolsó 17 másodpercben mindkét csapat egy mezőnygóljával.

A Las Vegas 50 yardos mezőnygóljával 20-7-re növelte előnyét Daniel Carlson 17 másodperc volt hátra a félidőből. következett Chris Jones cikk Derek Carr Harmadik és nyolcadik a Las Vegas 46-nál, 1:07 perccel a játékrészből. Jones eltalálja a labdát, és behúzza, miközben leereszkedik Carr tetejére.

Jones felkészült az esésre a bal kezével, így az egész testsúlyát letartotta Carrról. Mindenesetre jelentették.

Ahelyett, hogy az éllovas birtokba vette volna a labdát Las Vegas 40-nél, a Raiders továbbjutott Kansas City 40-re a tizenegyesből.

Az ESPN elemzője, Troy Aikman, a Hírességek Csarnokának hátvédje bírálta Karl Chivers játékvezető büntetését.

Ezzel Carlson gólsorozata 37 egymást követő gólra nőtt, ami hét góllal marad el Adam Vinatieri NFL-rekordjától.

A The Chiefs azonban mezőnygóllal végzett a szünet utolsó játékában, négy játék során 34 yardot ment el, és 15 yardos büntetést kapott a Raidersen. Matthew Wright, aki az első félidőben 41 yardon volt igazán széles, pályafutása legjobb 59 yardja volt.

A Raiders uralta az első játékrészt, 198-ról 141-re megelőzve a Leaders csapatát. Carr 14-ből 10-et szerzett 133 yardot és egy touchdownt, míg Davant Adams Elkaptam két passzt 76 yardot és egy touchdownt az első játékrészben, és 48 yardot töltöttem a két defensive tacklemmel. Josh Jacobs 1 yardos leszállópályája volt, és 79 yardja volt 14 autón.

Patrick Mahomes 20 passzból 12-t teljesítsen 98 yardért és touchdownért. Valdes-Scantling márki Három fogadás 43 yardon, ill Gerek McKinnon Három tartója van 41 yardon.