Androbit techmagazin

Az Androbit tényeken alapuló híreivel, exkluzív videofelvételeivel, fotóival és frissített térképeivel maradjon naprakész Magyarország legfrissebb fejleményein.

Németh Nándor ismét nyert a Magyar SC-bajnokság záró estéjén

2023-as Magyar SC bajnokság

Debrecenben zárult a 2023-as rövidpályás magyar bajnokság. Németh Nándor, Szebasztian Szabó És Laura Fanny Comarossi Leszállás a megfelelő platformokon.

Németh, aki ma este a férfi 200 méteres szabadon indult, 1:43.79-et ért el. Richard Morton .07 később, aki 1:43.86 alatt a falnak ütközött. Ez a páros volt az egyetlen úszó, aki 1:45-ös versenyfutás alatt tesztelt.

Ugyanennek a versenyszámnak a női változatában junior Európa-bajnoki aranyérmes Nicolette Bather Még egyszer nyert. A tinédzser 1:54.10 alatt ért el, ezzel új magyar korrekordot állított fel a 17 éven aluliak körében. Ideje felülmúlta a tavalyi könyvekben rögzített korábbi 1:54.58-as határt.

Ukrai Panna 1:55.56-tal ezüstérmet szerzett a női 2 szabad versenyen Molnár Dóra A legjobb 3 bekerülése 1:56.27 alatt.

Szabó 22,48 másodperccel nyerte meg a férfi 50 métert. Egyéni csúcsa a 2 éve állított 21,75-ös magyar nemzeti rekord.

Comarossi ma este 26,37-tel nyerte a női 50 métert.