április 24, 2024

Paul George látszólag lábsérüléssel későn jött ki a Clipperstől

Ohm, YoungmisukAz ESPN munkatársa3 perc az olvasásra

PG kiszáll a játékból, miután összeütközik Dorttal

Paul George lábsérülést szenved, miután a negyedik negyedben ütközött Lou Dorttal.

Los Angeles- A Los Angeles Clippers All-Star gárdája, Paul George a negyedik negyed végén hagyta el a kedd este 101-100-ra elveszített Oklahoma City Thunder meccset, miután jobb lábsérülést szenvedett.

George kinyújtott jobb lábbal egy kocsin hagyta el a Crypto.com Arénát. A Clippers nem adott hírt George-ról, aki bólintott, miközben az aréna rakodóállomásához vitték.

Tai Lo, a Clippers edzője elmondta, hogy nem látta George-ot közvetlenül a meccs után, és arra vár, hogy többet halljon sztárja állapotáról.

„[George is] Jelenleg még kiértékelés alatt áll” – mondta Lue. De láttam [the replay of the injury]. Nem is tudtam, hogy így néz ki [an assistant coach] Csak látott engem, szóval nem is tudtam [what happened]. „

Ahogy George felpattant, jobb térde úgy tűnt, hogy eltalálta a Thunder őrzőjének, Luguentz Dortnak a térdét, mielőtt esetlenül landolt. George azonnal a földre rogyott, és néhány percig ott maradt.

Amikor George felállt, segítségre volt szüksége, hogy az öltözőbe menjen, 4:38-cal a meccs vége előtt.

A harmadik negyed elején George elképesztő 360 fokos alapdunkot dobott. 18 pontot, hét lepattanót és öt gólpasszt jegyzett, mielőtt elhagyta a meccset.

„Még nem beszéltem vele” – mondta a Clippers csapattársa, Kawhi Leonard a meccs utáni sajtótájékoztatón. „És nem láttam a darabot. Azt hittem, annak idején arcon kapott, és maradt egy darabig.”

„Meglátjuk” – tette hozzá Leonard, amikor arról kérdezték, hogyan alkalmazkodna a Clippers, ha George hosszabb ideig kimaradna. „Van egy csapat srác, akik még mindig nyerni akarnak, szeretnek kosárlabdázni, szóval meglátjuk, mi lesz.”

2014 augusztusában George szörnyű törést szenvedett a jobb alsó lábszárcsontjában, amikor az amerikai válogatott összecsapása során megcsavarta a lábát a kosártámasz tövénél.

George bármilyen súlyos sérülése pusztító csapást jelentene a Clippersnek, akik a legjobb kosárlabdájukat játszották: hat meccsből ötöt megnyertek, mielőtt elveszítették volna a Thundert.

A Clippers (38-35) jelenleg az ötödik a Nyugati Konferenciában kilenc meccsel az alapszakaszból.

„Még nem tudjuk, mi történik” – mondta Nick Batum csatár. „Szóval, várnunk kell. Nem láttam. Még nincs szavam. Remélem, nincs semmi komoly, és hamarosan visszajön.”

„Vannak játékosaink és Norm [Powell] Hamarosan visszatér – mondta Batum a Clippers gárdájáról, aki bal vállsérülést szenvedett. „Nyilvánvalóan hiányzik a csapattársunk, [but] Még mindig van egy jó edzőnk, egy jó csapatunk. Természetesen a PG óriási kulcs számunkra. Ha egy ideig nélküle kell eltennünk, csak ki kell mennünk és nyernünk kell néhány meccset.”

READ  A kölykök "valószínűleg" elcserélik Ian Hapot?