április 19, 2024

Steelers pontok a Browns ellen, gyorsétterem: Nick Chubb, Amary Cooper vezeti Clevelandet a Pittsburgh előtt

Négy nappal gyötrelmes vereségük után a Browns visszakapaszkodott: legyőzte régi riválisát hazai pályán a „Thursday Night Football”-ban. Nick Chubb segítségével és egy stabil második futással védekezésükből Brown 29-17-re nyert, így 2-1-re állt a szezonban. A második héten csalódást keltő vereségből visszatérő Pittsburgh 1-2-re visszacsúszott.

A szünetben 14-13 után Brown uralta a meccset, és a második félidőben megszerezte első két lökését. A támadást Chubb táplálta, aki 23 edzőn 113 yarddal zárta az éjszakát. Cleveland is nagy estét kapott Amari Coopertől, akinek 32 yardos elkapása egy harmadik és 1 játékban Chubbot 1 yardnál landolta, így Brown előnye 23-14 lett 9:29-cel. Brown felkiáltójelet tett a győzelemre Denzel Ward védekezési pontjával a meccs utolsó meccsén.

Lassú indítások után a labda mindkét oldalán Brown – Chubb 37 yardos vezetésével – először Jacobi Brissett 11 yardos passzát találta el Coopernek, aki hét elkapásból 101 yarddal zárta az éjszakát. A Steelers egy 5 yardos Nagy Harris pályával válaszolt a második negyed kezdetére. Balett táncos Egyrészt Az újonc George Pickens által, aki beállította Harris Landinget.

A Cleveland úgy mentett, hogy elkapta David Ngokut Brissettől, 8:58 volt hátra az első félidő végéig. A Steelers pillanatokkal később megszerezte az első vezetést, amikor Mitch Trubesky gólt szerzett egy 1 yardos touchdown-futás során. A Pittsburgh támadása a második félidőt egy újabb ígéretes vezetéssel kezdte, amely végül nem sokkal a középpálya átlépése után kudarcot vallott. Miután a második félidő nagy részében nem csinált sokat, a Pittsburgh kései gólt szerzett, ami hatpontossá tette a meccset 1:46-nál. Az ezt követő kezdőrúgásban végrehajtott büntetőrúgás azonban lehetővé tette Brown csapatának, hogy kilenc másodpercre csökkentse a mérkőzés óráját.

Az erős szél mindkét széket érintette az első félidőben. Boswell kihagyta az 53 yardos kísérletet a második pittsburghi drive-ban. A Browns gyereke, a York PAT újonc rúgója kihagyta, de a harmadik negyed végén megpróbálta 34 yardos mezőnygólját pótolni, így végleg vezet a Cleveland.

READ  Washington várhatóan felveszi a Patriots edzőjét, Steve Belichicket védelmi koordinátornak: Forrás

Miért veszített a Steelers?

Mielőtt nekivágott volna a ma estének, Trubiskynek egyetlen meccse sem volt több mint 200 yarddal, de továbbjutott ma este, 20:32-es alapvonallal, 211 yarddal és touchdown nélkül.

Trubisky nem mutatott eleget ebben a szezonban, néhányan azt kérdezik, hogy az újonc QB Kenny Pickett kispadján álljon-e.

Támadásban Deontay Johnson volt a Steelers éjszaka legjobb játékosa, hatszor kapott 63 yardot, és akadozott a felépülése, de voltak kulcspontjai. Nyilvánvaló, hogy a Steelers offense-ben még sok mindenen kell dolgozni.

A védelem nem tudta tartani a lépést Chubbbal, az NFL egyik legjobb védőjével, aki az önéletrajzában újabb 100 yardos meccset jegyzett.

A védelemnek hiányzik TJ Watt, és történelmileg nem nyer nélküle. Most 0-6-ra állnak, amikor Watt a pálya szélén áll.

Miért nyert Brown?

Brown úgy jött ki a veszteségből, hogy a játék három szakasza küzdött és felépült egy olyan játékkal, ahol mindenki segített a győzelemben.

Brissett magabiztosnak és kitartónak tűnt, és amikor szükség volt rá, rövid távú helyzetekben is kamatoztatni tudta sietős képességeit.

Ha már a futójátéknál tartunk, beszéljünk Chubbról. Chubb teljesen lerombolta a Steelers védelmét, 23 kiállást 113 yardot és egy touchdownt ért el. 2018 óta 24 meccset szerzett 100 yardon, ez a legtöbb a bajnokságban ennyi idő alatt.

Cooper is lenyűgözött, aki eltalált Brissettel, és hét elkapással, 101 yarddal és egy touchdownnal fejezte be a meccset.

A Browns megállapodást egy olyan védekezés zárta le, amely távol tartotta a Steelerst a pályától, és három sorozatos futást kényszerített a meccs végére. A Steelers soha nem tudott felépülni ebből a két megállásból, ami fordulóponthoz érkezett a játékban.

(És egy védekező leszállás sem ártott a kukáskor.)

fordulópont

A harmadik negyed végén Trubisky 35 yardos passzát Jaylen Warrenhez ismét tizenegyesért hívták Chukwuma Okoraforra. Ez a hajtás nem sokkal később a Steelers rúgásához vezetett, és Brown válaszul egy mezőnygólt lőtt a következő drive-jukon.

READ  Források – A Panthers 5 éves, 100 millió dolláros szerződést írt alá a korábbi Dolphins OG Hunttal

A visszakapott labdával a Steelers ismét nem tudott mit kezdeni vele, háromszor ment.

Brown ismét válaszolt, ezúttal 6:35-öt használt, 11 játékot 80 yardig, és touchdownt szerzett, így 23-14. A gólszerzési kampányban több játékos is megtette a hatását, és úgy tűnt, hogy Brown teljesen uralja a mérkőzést, Brissett pedig úgy tűnt, hogy teljesen irányítja a támadását.

Chubb, aki több mint 100 yardot haladt el a talajtól ezen az úton, jócskán megvolt a lendületben, köztük egy 16 yardot. Cooper egy 32 yardos passzával keményen érkezett a levegőbe, és a Steelers területére helyezte őket. Chubb volt az, aki elütötte egy yardon 4 és 1-nél.

Tovább rontotta a Steelers helyzetét, egy újabb triplával válaszoltak, így ketten egymás után.

játszd a játékot

A Steelers nem tudott nyerni, de megvolt a következő legjobb dolog, egy funkció a „Játék játéka” részben.

George Pickens, a szélső védő, egy markolattal bebizonyította, hogy miért ő a szóbeszéd a Steelers edzőtáborában. az első negyedévben, Pickens elképesztő egykezes fogást hajtott végre, amely úgy tűnt, hogy szembeszállt a gravitációval.

Pickens elkapása a második és a harmadik játékból jött, Trubisky az egyiket a jobb oldalra dobta. A 36 yardos elkapás mínuszba hozta a Steelerst, és ereszkedett le Nagy Harris.

Mi a következő lépés

Brown jövő héten Atlantába megy, hogy megmérkőzzön a Hawksszal, 0-2 éves korban, amikor a harmadik hétbe lépnek. A Hawks két veresége szoros volt, 27-26-ra a Saintstől és 31-27-re a Super Bowl védőjétől. Rams bajnok.

A Steelers a Jetst fogadja a 4. héten. A Jets támadását Joe Flacco vezette eddig, Zach Wilson továbbra is a pálya szélén áll csontzúzódással és meniszkuszszakadással. Wilsonnak két-négy hetet kellett kihagynia, és a harmadik hétre nem tér vissza. Két hét alatt Flacco a harmadik a passzolt yardok terén 616-tal, a Dolphins Tua Tagovailoa (739) és az éllovas Carson Wentz (650) mögött.

READ  Deion Sanders élő frissítések, Colorado vs. Stanford: Pontszám, kiemelések