április 20, 2024

Wisconsin férfi kosárlabda: A Badgers legyőzi Purdue-t, és megszerezte az alapszakasz részesedését a Big Tenben

Madison – 10. sz Wisconsin Borzok (összesítésben 24-5, Big Ten 15-4) a nyolcadik hely házigazdája Bordeaux kazánok (összesen 24-6, Big Ten 13-6) Kedd este a Madisonban lejátszott legjobb tíz meccs közül a negyedik. A győzelemmel a borzok legalább egy részt kiérdemelnek az alapszakasz Big Ten címéből, miután az előszezonban a konferencia 10. helyére választották ki őket.

Purdue már korán a kezében volt, több tripla pointerrel csatlakozott, hogy korán átvegye a vezetést. Matt Painter játékterve az volt, hogy Johnny Davis helyett valaki mást győzze le, és ez bizonyos mértékig működött. Davis és Brad Davison egy mezőnygólért egyesültek az első félidőben, de Chucky Hepburn volt az, aki fellépett, és ellopta a show-t.

Az újonc gárda remekül kosárlabdázott a pálya mindkét oldalán, 11 első félidő-ponttal és labdával vezette a borzokat. Tyler Wahl kilenc pontot, Sarkan pedig egyedül tett hozzá.

Az első félidőben Greg Jard értékes perceket szerzett Ben Carlsontól, Chris Vogttól, Jahkobi Neithtől és Jordan Davistől, így az UW 33-28-ra vezetett az első félidőben.

A Wisconsin a második félidőben 11-re növelte előnyét, mielőtt Chucky Hepburn a kispadról egy rossz probléma miatt kihűlt. A Badgers zsinórban hét lövést hibázott, és ebben a periódusban Purdue 14-2-re futott, és egyetlen ponttal vezetett.

Ahogy az egész szezonban tették a szoros meccseken, a borzok nagyrészt Tyler Wahl játékának köszönhetően válaszoltak. A fiatalember 19 ponttal zárta csapatát.

A játék végén Badgers és Boilermakers folytatta a kosarak cseréjét, így a játékot egyben tartották. Jonny Davis egy ponttal vezetett egy mély kétpontos lövéssel, de nem sikerült neki… de a bankot kinyitották. Természetesen Jaden Ivey leszállt a földre, és három csapatával kiegyenlítette a meccset.

READ  A Mets brutális veresége a Phillies ellen új mélypontot jelent, ahogy egyre több a kérdés

Jared úgy döntött, hogy nem vesz ki időt, és ahogy mondtam, a bankot kinyitották. Chuckie Hepburnnek megvolt a maga pillanata. Az új diák lejött a pályáról, és sikerült megnyernie egy meccset, amit háromszor nyert meg 1,5 másodperccel a hátralévő idővel. libabőrös.

A Big Ten 10. helyére kiválasztott csapat részesedést szerzett az alapszakasz címéből. A vasárnapi győzelem, és a borzok azonnal megnyerik. Ennél sokkal jobb nem lesz.