április 24, 2024

Yankees vs. Guardians: Csomagolja ki az egyes csapatok ajánlatkérőjét, hogy megkapja a döntő ALDS 5 játékot eső után

Yankees vs.  Guardians: Csomagolja ki az egyes csapatok ajánlatkérőjét, hogy megkapja a döntő ALDS 5 játékot eső után

New York — Az New York Yankees És a Cleveland Guardians Még egy napot kell várnia, hogy meghatározza az ALDS-egyezését. A győztes mindent elvisz ötödik meccsét az eső miatt elhalasztották hétfő este. A mérkőzés kedden 16:07-kor (ET) lesz. A győztes szembemegy Houston Astros az ALCS-ban, amely szerdán kezdődik. A vesztes hazatér.

– mondta Terry Francona, a Guardians menedzsere a negyedik meccs után.

Az 5. játék az ALDS második elhalasztása. A második meccset is elhalasztották, így három egymást követő napon 2-4-re játszották a meccseket. Az 5. játékban négy napon belül négy meccs lesz. A halasztás a Bullpens-nek – és általában mindkét csapatnak – egy kis plusz pihenőt ad, mielőtt megnyerné a versenyt, vagy hazamenne.

Mindezt szem előtt tartva, vessünk egy mérleget az eső után az egyes csapatok vitrinjéről, a keddi ötödik meccs előtt.

Kezdő kancsók: Nestor Curtis vs Fuck

A jobbhátvéd Jameson Taillon és Aaron Civale eredetileg hétfő este kezdték volna meg az 5. meccset, de a felhőszakadásnak köszönhetően a Yankees és a Guardians lehetőséget kapott arra, hogy a 2. játszma indulóit – Nestor Cortes-t és Shane Biebert – használja a három keddi szünetben. . A Cleveland kedden jelenti be az ötödik meccs kezdetét. A Yankees megerősítette, hogy Curtis indul.

Hétfő délután a Guardians menedzsere, Terry Francona jelezte, hogy Bieber nem játszik újra, hacsak nem jut be az ALCS-be, bár csábító lehet, hogy az 5. meccsen egy rövid szünetben használhatják. Bieber mindkét szezon utáni meccsen jól szerepelt, és egyszerűen a legjobb játékos Clevelandben. Még rövid pihenő esetén is ez adja a csapatnak a legnagyobb esélyt az ötödik játszma megnyerésére és a játék folytatására.

Általában a kezdők korán rövid stresszel küzdenek, így ahelyett, hogy 100 vagy több pályára lennének jók, 75-80 pályán ütik a falat. Azonban Curtis (vagy Bieber) 75-öt megszerzése jobb, mint az alternatíva. Taillon és Civale várhatóan rövid kormányon marad, így a szokásosnál rövidebb kormánykezdés a Cortesnél (vagy Biebernél) nem sokat változtatna a terven.

READ  Mély merülés a Wyndham Clark egyedülálló, díjnyertes, USA-ban gyártott szerelvényében (több mint egy putter!) - GolfWRX

A 2. játékban Curtis öt kör alatt két futást fogott el a Guardians ellen, és két rendes meccsen uralta őket (három futás 12 1/3 inningben). Azonban rövid pihenőn lesz, a Guardians pedig alig egy héten belül másodszor láthatja. A fáradtság és az összeszokottság az ütők javára billentheti az ingát.

„Bízom a személyazonosságában és a felépítésében, és tudom, hogy nagyon jól fog versenyezni” – mondta Curtisről Aaron Boone, a Yankees menedzsere a második meccs előtt. „Egyébként azt csinálja igazán jól, hogy szeret játszani. Nagyon versenyképes, és tudom, hogy nem fog megijedni. Határozottan veszi a dolgot, és hagyja, hogy a zsetonok odahulljanak, ahonnan eshetnek.”

Bieber még soha nem kezdett rövid szünetet pályafutása során, a kapusok pedig óvatosan bántak vele, miután az előző szezonban vállsérülést szenvedett – 31 meccséből 17-et extra pihenővel játszott az alapszakasz során. A Yankees a 2. meccsen 5 2/3 inning alatt két futást kapott, és kiválóan teljesített, miután az első félidőben kétszer is kiengedte Homer Giancarlo Stantont.

Bullpen Mode: Egy nagyon szükséges szünet New Yorkban

fej portré

fej portré

Bullpen Cleveland sokkal jobb formában volt az 5. meccsen, mint New York. A Guardians nem használta Trevor Stefant, James Karenczakot vagy a legközelebbi Emmanuel Klaast a 3. és 4. meccsen, így mindhárman három nap szünettel indulnak az 5. meccsre. Ez felkészíti őket arra, hogy egyenként több szerepet is betöltsenek. Francona tökéletes előléptetési terve valószínűleg az lenne, ha a rajt (Ceval vagy Bieber egy rövid szünetben) Stefantól Karencákon át Klaasig, senki más nélkül.

A Yankees viszont az elmúlt napokban keményen dolgozott a főbb fájdalomcsillapítóin, és a halasztás az élvonalbeli játékosoknak egy nagyon szükséges pihenőt ad. Öt különböző fájdalomcsillapítót használtak az egész sorozatban (a 2. játékban Taillont nem számítva). Miguel Castro, Domingo Germain és Lucas Lutegg szerepelnek az ALDS listáján, de még nem jutottak be. Tekintse meg a stadionstatisztikát New York legjobb hűségeseiről, akik az eredetileg hétfőre tervezett ötödik meccshez vezetnek:

READ  Justin Fields „valószínűleg az egyik legnehezebb dolog, amit valaha meg kellett tennem”

A 2-4. meccsen Peralta lett az első Yankees-hű játékos, aki három egymást követő napot játszott ebben a szezonban, és bár azt állította, hogy az 5. meccsen is elérhető lesz, a baseballban ritkán fordul elő négy egymást követő napon át játszani. Peralta pihenni kezd, és ismét Josh Naylorral és Andres Jimenezzel, Cleveland legnagyobb baloldali hatalmi veszélyével kell szembenéznie. A sorozat minden meccsén szembesült velük, és sértetlenül tartotta őket.

Ellentmondásos, hogy Holmes nem játszott mentési pozíciót a 3. játékban, és ez a Yankees játékba kerülhetett.. Ezek után Boone azt mondta, hogy csak vészhelyzetben használja Holmest, mert nemrégiben vállsérülése volt, és nem akarták napokig nyomni. Boone azonban azt mondta, Holmes elérhető lesz az 5. játékban, annak ellenére, hogy részt vett a 4. játékban. Most az eső mindenesetre ad neki egy napot a pihenésre.

„Megcsinálom” – mondta Boone vasárnap, amikor a 4. és az 5. játékban egymást követő napon használta Holmest. „Holnap, igen, hazai pályán vagy vissza, igen.”

Megjegyzendő, hogy Gerrit Cole a vasárnapi negyedik meccsen hét meccsen 110 labdát dobott. Boon azt mondta, hogy hétfőn elérhető. Boone azt mondta, habozott volna használni a kezdés utáni napon, bár Cole-nak most szabadnapja lesz, így a játéktéren kívüli használata reálisabbá válik. Ha beindul a lökdösődés, ne lepődj meg azon, hogy kedden Cole-t a dombon látod.

A Yankees hétfőn az ötödik meccsre készült, némi aggodalommal a segélyfegyverek közelmúltbeli leterheltsége miatt. Most ezek a srácok pihennek egy éjszakát. Nem olyan kényelmesek, mint Steven, Karenshak és Claes Clevelandben, de igen. Papíron a Guardians még mindig Bullpen-előnyben van a leterheltségükhöz képest, de ez az előny közel sem lesz akkora kedden, mint hétfőn.