május 2, 2024

Még a győzelemben is sikerült a Notre Dame-nak újraírnia nagy arculatát

Ahogy szombaton a baltimore-i M&T Bank Arénában az újonnan felfedezett 20. Notre Dame részvényei elhalványultak az egyhetes zűrzavartól, egy ugyanilyen nyugtalanító utólagos gondolat szakított egy kínos szűk ír menekülést.

A haditengerészet védelme a második félidőben vázlatot hagyott a jövőbeli ND-ellenfeleknek, a Boston College-nak és a Dél-Kaliforniai Egyetemnek, hogy töprengjenek, ha nem plagizáljanak.

„Vissza kell mennünk, megnézni, mi történt pontosan” – mondta az ír edző Marcus Freeman Azt mondta, 35-13 után Farah utazása az első félidőben 35-32-re romlott. „És valahogy meg kell bizonyosodnunk arról, hogy a második félidőben történtek miatt valahogy jobbak vagyunk.”

Az első éves ír tréner dicséretet érdemel a meccs utáni kitartásáért és a legutóbbi emlékek szerint az ír futball két legrosszabb félidejének egyikét követő pörgésért. De ennek nem kellett volna idáig esni.

Először is, a második félidő számszerűen így nézett ki:

Tizenkét yard támadásban. mínusz 23 yard. Átlag 0,9 yard meccsenként. Öt zsákot elhagytak. Egy interception félbehagyott egy perjel passznál a scrimmage vonalánál. Hat próbálkozásból utasítson vissza egyet. Összességében az írek 19-0-ra zártak, és a szünet után hat tizenegyes volt 49 yardon.

Nem is volt az Matt Salerno 81 másodperccel a vége előtt nekivágtak egy rúgásnak a tenger oldalán, a középső (3-7) kifutott a durvaságból.

Megdöbbentő volt, hogy a Notre Dame edzői stábja képtelen volt nyilvánvaló kiigazításokat tenni a játék során, miután egy héttel a Notre Dame melletti Clemson öt legjobb csapatát irányította három touchdownnal.

Az írek (7-3) 18 meccsre hosszabbították meg az ország leghosszabb győzelmi sorozatát novemberben, és megőrizték esélyeiket, hogy egy sor kevésbé vonzó opcióhoz forduljanak, egyelőre nem pótolják a hetente szombaton napvilágra került aggodalmakat. miután eltemették.

A következetességnek kell lennie a következő lépésnek a program evolúciójában Brian Kelly után. Ír hátvéd Drew Ben Szombaton volt egy kép, hogy az írek milyen messze vannak ettől.

READ  Az LSU megszerezte a 2025-ös év első számú újoncát, QB Bryce Underwoodot

Az első félidőben Pyne volt az abszolút legjobb ND-ben, mind az öt érintésben keze volt – négy passzban és egy ügyes, 11 yardos kavarodásban. 234 yardot szerzett 16-ból 14-et az ország 122. passzolt védelmével szemben, és meghaladta az összes passzolási helyet két korábbi meccsén, a Clemsonban és a Syracuse-ban együttvéve.

A második félidőben a haditengerészet fokozta a nyomást a passzra, és azonnal eladták.

A támadó koordinátor kombinációja segítette az íreket, hogy vihart hozzanak létre e stratégia virágzásához Tommy Race Túlságosan konzervatív játéknak nevezik, Pyne nem tudja, hogy gyorsan kihúzza a labdát, amikor kell, és Freeman képtelen használni a vezetőedzői érszorítót.

„Nem gyakoroltak nyomást szinte minden meccsen” – mondta Freeman. „Mit jelent ez? Azt jelenti, hogy mindenkit behoznak, és nem játszanak fedezék nélkül a pálya közepén. És meg kell találnunk a módját, hogy ezt megtámadjuk.”

„Megcsináltuk az első félidőben. Elütöttünk néhány labdát. Néhány dolgot ellenőrizni tudtunk, amikor láttuk, hogy jönnek, de a második félidőben nem tudtuk legyőzni a nulla nyomást. Ezen pedig javítanunk kell, mert más csapatok fognak.

Az emberek látni fogják, hogy sikereket értek el a mindenre kiterjedő lobbizásban. És amit tenned kell, az az, hogy a védelmet nyomkodni kell a görgetős játékban.”

Érdekes módon a haditengerészet, amely országos rangsorban a 131-ből a 129. helyen áll passztámadásban és a 108. helyen a passzolás hatékonyságában, rávette az íreket, hogy fizessenek passzjátékukért. A negyedik negyedév végén pedig a brókerek ezt a QB in használatával tudták megtenni Maasai Minor aki október végén a haditengerészet harmadik utasa volt.

Minor 4 a 7-ből 51 yarddal és 20 yarddal a TD-től Michael Haywood Egy sebesült pihentetése után 1:21 volt hátra Xavier Arlene. QB1 Thai Lavatay Két héttel térdsérülése előtt elveszítette a szezont.

tengerészeti oktató Ken NumataluluEközben X és O sakkot nyert az ír védelmi koordinátorral Al Golden későn a játékban. A médiumok nagy futótereket találtak, amikor az írek „blokkolni mentek a védelmet”. És amikor az írek úgy helyezték el állományukat, hogy megállítsák a Triple Optiont, a haditengerészet szárnyalt.

READ  Giannis Antetokounmpo veszi át a kormányt, amikor a Bucks legyőzte a Tottenham Hotspurt

„Ismét, nem akarod, hogy hagyd, hogy a csapatok szaladgáljanak a pályán” – mondta Freeman. „De abban a pillanatban felmegy 10 vagy 11 ponttal, és azt mondja: „Rendben, tudjuk, hogy ez egy kétgólos meccs. Szóval legyünk okosak, és ne adjuk fel a könnyű, nagy meccset – egy passzt –, és tegyük őket nyerésre. minden centiméteren, és tartsa az órát (mozgásban), mert lejárt az időkorlát. .valahogy ez történt.”

A Notre Dame két legfényesebb védekező sztárja – a hátvéd – nélkül játszott Dinár Bertrand (comb) és a biztonság Brandon Joseph (Boka) – Biztonság Xavier Watts Első egyetemi pályakezdését használta fel, és nyolc nagy horderejű beavatkozást ért el.

Ő és egy diplomás nagyszabású címzett Braden Lindsay Több fényes folt közül kettőt beárnyékoltak az első félidő után történtek.

A speciális csapatok is tovább ragyogtak. Jack Kiser Blocked Punt, az élen álló hetedik ND, Pyne 37 yardos TD-találatát egy széles kapura lőtte. Jayden Thomas A következő darabban. Az első félidőből 1:10 volt az utolsó, amikor az írek betaláltak.

A Pyne a filozófia és a kihívás keveréke volt a meccs után, ami talán megfelelő reakció volt a szezon szélsőséges csúcsaihoz és mélypontjaihoz képest.

„Minden héten ugyanaz vagyok” – ragaszkodik hozzá. „Minden héten ugyanazt kódolom. Tanulok belőle, és egyre jobb leszek. Úgy értem, én így dolgozom. Így élek.”

„El fogom viselni ezt a meccset – és biztos vagyok benne, hogy az első félidőben is hibáztam. Nem vagyok tökéletes. Csak tanulni fogok belőle, és egyre jobb leszek. Ennyit tettem. Ennyit tettem meg fogom tenni.”

Ami Freemant illeti, a program hosszú távú pályájával kapcsolatos legnagyobb döntései és tanulási pillanatai a holtszezonban bontakoznak ki. Nem utolsósorban az, hogy hogyan néz ki a középút 2023-ban.

READ  Szabadügynök megjegyzései: Bellinger, Turner, Longoria

De a Boston College és az USC ebben a szezonban még mindig nagyon fontosak. Nagyon fontos, hogy hogyan látják az íreket, különösen az újoncok, amikor decemberbe mennek.

A Notre Dame valójában észrevehetően jobb csapat, mint szeptemberben volt. Itt az ideje, hogy bizonyítsunk.

NOTRE DAME 35, NAVY 32: Total Chest Score