április 19, 2024

Még a győzelemben is sikerült a Notre Dame-nak újraírnia nagy arculatát

Ahogy szombaton a baltimore-i M&T Bank Arénában az újonnan felfedezett 20. Notre Dame részvényei elhalványultak az egyhetes zűrzavartól, egy ugyanilyen nyugtalanító utólagos gondolat szakított egy kínos szűk ír menekülést.

A haditengerészet védelme a második félidőben vázlatot hagyott a jövőbeli ND-ellenfeleknek, a Boston College-nak és a Dél-Kaliforniai Egyetemnek, hogy töprengjenek, ha nem plagizáljanak.

„Vissza kell mennünk, megnézni, mi történt pontosan” – mondta az ír edző Marcus Freeman Azt mondta, 35-13 után Farah utazása az első félidőben 35-32-re romlott. „És valahogy meg kell bizonyosodnunk arról, hogy a második félidőben történtek miatt valahogy jobbak vagyunk.”

Az első éves ír tréner dicséretet érdemel a meccs utáni kitartásáért és a legutóbbi emlékek szerint az ír futball két legrosszabb félidejének egyikét követő pörgésért. De ennek nem kellett volna idáig esni.

Először is, a második félidő számszerűen így nézett ki:

Tizenkét yard támadásban. mínusz 23 yard. Átlag 0,9 yard meccsenként. Öt zsákot elhagytak. Egy interception félbehagyott egy perjel passznál a scrimmage vonalánál. Hat próbálkozásból utasítson vissza egyet. Összességében az írek 19-0-ra zártak, és a szünet után hat tizenegyes volt 49 yardon.

Nem is volt az Matt Salerno 81 másodperccel a vége előtt nekivágtak egy rúgásnak a tenger oldalán, a középső (3-7) kifutott a durvaságból.

Megdöbbentő volt, hogy a Notre Dame edzői stábja képtelen volt nyilvánvaló kiigazításokat tenni a játék során, miután egy héttel a Notre Dame melletti Clemson öt legjobb csapatát irányította három touchdownnal.

Az írek (7-3) 18 meccsre hosszabbították meg az ország leghosszabb győzelmi sorozatát novemberben, és megőrizték esélyeiket, hogy egy sor kevésbé vonzó opcióhoz forduljanak, egyelőre nem pótolják a hetente szombaton napvilágra került aggodalmakat. miután eltemették.

A következetességnek kell lennie a következő lépésnek a program evolúciójában Brian Kelly után. Ír hátvéd Drew Ben Szombaton volt egy kép, hogy az írek milyen messze vannak ettől.

READ  Draymond Green pénzbüntetést kapott, nincs függőben Jordan Bull megütéséért

Az első félidőben Pyne volt az abszolút legjobb ND-ben, mind az öt érintésben keze volt – négy passzban és egy ügyes, 11 yardos kavarodásban. 234 yardot szerzett 16-ból 14-et az ország 122. passzolt védelmével szemben, és meghaladta az összes passzolási helyet két korábbi meccsén, a Clemsonban és a Syracuse-ban együttvéve.

A második félidőben a haditengerészet fokozta a nyomást a passzra, és azonnal eladták.

A támadó koordinátor kombinációja segítette az íreket, hogy vihart hozzanak létre e stratégia virágzásához Tommy Race Túlságosan konzervatív játéknak nevezik, Pyne nem tudja, hogy gyorsan kihúzza a labdát, amikor kell, és Freeman képtelen használni a vezetőedzői érszorítót.

„Nem gyakoroltak nyomást szinte minden meccsen” – mondta Freeman. „Mit jelent ez? Azt jelenti, hogy mindenkit behoznak, és nem játszanak fedezék nélkül a pálya közepén. És meg kell találnunk a módját, hogy ezt megtámadjuk.”

„Megcsináltuk az első félidőben. Elütöttünk néhány labdát. Néhány dolgot ellenőrizni tudtunk, amikor láttuk, hogy jönnek, de a második félidőben nem tudtuk legyőzni a nulla nyomást. Ezen pedig javítanunk kell, mert más csapatok fognak.

Az emberek látni fogják, hogy sikereket értek el a mindenre kiterjedő lobbizásban. És amit tenned kell, az az, hogy a védelmet nyomkodni kell a görgetős játékban.”

Érdekes módon a haditengerészet, amely országos rangsorban a 131-ből a 129. helyen áll passztámadásban és a 108. helyen a passzolás hatékonyságában, rávette az íreket, hogy fizessenek passzjátékukért. A negyedik negyedév végén pedig a brókerek ezt a QB in használatával tudták megtenni Maasai Minor aki október végén a haditengerészet harmadik utasa volt.

Minor 4 a 7-ből 51 yarddal és 20 yarddal a TD-től Michael Haywood Egy sebesült pihentetése után 1:21 volt hátra Xavier Arlene. QB1 Thai Lavatay Két héttel térdsérülése előtt elveszítette a szezont.

tengerészeti oktató Ken NumataluluEközben X és O sakkot nyert az ír védelmi koordinátorral Al Golden későn a játékban. A médiumok nagy futótereket találtak, amikor az írek „blokkolni mentek a védelmet”. És amikor az írek úgy helyezték el állományukat, hogy megállítsák a Triple Optiont, a haditengerészet szárnyalt.

READ  NFL pletykák: Miles Hartsfield, a 49ers szabadügynökszerződést kötött

„Ismét, nem akarod, hogy hagyd, hogy a csapatok szaladgáljanak a pályán” – mondta Freeman. „De abban a pillanatban felmegy 10 vagy 11 ponttal, és azt mondja: „Rendben, tudjuk, hogy ez egy kétgólos meccs. Szóval legyünk okosak, és ne adjuk fel a könnyű, nagy meccset – egy passzt –, és tegyük őket nyerésre. minden centiméteren, és tartsa az órát (mozgásban), mert lejárt az időkorlát. .valahogy ez történt.”

A Notre Dame két legfényesebb védekező sztárja – a hátvéd – nélkül játszott Dinár Bertrand (comb) és a biztonság Brandon Joseph (Boka) – Biztonság Xavier Watts Első egyetemi pályakezdését használta fel, és nyolc nagy horderejű beavatkozást ért el.

Ő és egy diplomás nagyszabású címzett Braden Lindsay Több fényes folt közül kettőt beárnyékoltak az első félidő után történtek.

A speciális csapatok is tovább ragyogtak. Jack Kiser Blocked Punt, az élen álló hetedik ND, Pyne 37 yardos TD-találatát egy széles kapura lőtte. Jayden Thomas A következő darabban. Az első félidőből 1:10 volt az utolsó, amikor az írek betaláltak.

A Pyne a filozófia és a kihívás keveréke volt a meccs után, ami talán megfelelő reakció volt a szezon szélsőséges csúcsaihoz és mélypontjaihoz képest.

„Minden héten ugyanaz vagyok” – ragaszkodik hozzá. „Minden héten ugyanazt kódolom. Tanulok belőle, és egyre jobb leszek. Úgy értem, én így dolgozom. Így élek.”

„El fogom viselni ezt a meccset – és biztos vagyok benne, hogy az első félidőben is hibáztam. Nem vagyok tökéletes. Csak tanulni fogok belőle, és egyre jobb leszek. Ennyit tettem. Ennyit tettem meg fogom tenni.”

Ami Freemant illeti, a program hosszú távú pályájával kapcsolatos legnagyobb döntései és tanulási pillanatai a holtszezonban bontakoznak ki. Nem utolsósorban az, hogy hogyan néz ki a középút 2023-ban.

READ  A Nets azt akarja, hogy a Lakers első körös választása legyen Kyrie Irving cseréjében, és a jelentés szerint először Kevin Durant-tel foglalkozna.

De a Boston College és az USC ebben a szezonban még mindig nagyon fontosak. Nagyon fontos, hogy hogyan látják az íreket, különösen az újoncok, amikor decemberbe mennek.

A Notre Dame valójában észrevehetően jobb csapat, mint szeptemberben volt. Itt az ideje, hogy bizonyítsunk.

NOTRE DAME 35, NAVY 32: Total Chest Score