április 26, 2024

A 2022-es világbajnokság csúcspontjai: Costa Rica későn 1-0-ra legyőzte Japánt

Vasárnap kezdődik a második hét 2022-es világbajnokságés az elejétől a végéig biztosítjuk Önt minden kihagyhatatlan pillanatban! Costa Rica Rosszul indult a nap JapánA katari Al-Rayyanban lévő Ahmed Bin Ali Stadionban 1-0-ra nyert, így életben marad az E csoportban.

Kesher Fuller A 81. percben feltette a táblára Costa Ricát, miután Japán uralta a meccs nagy részét. Japánnak több lehetősége is volt a második félidőben, hogy csatlakozzon a táblához, de nem sikerült mindegyiket kihasználni. Mindkét csapatnak három pontja van, hogy bejusson a csoportdöntő utolsó meccsébe.

Nézheted Minden versenyjáték a FOX Sports-on Networks család – Hivatalos amerikai angol nyelvű közvetítési partner – FOX Sports App és FOXSports.com. Te is tudsz A teljes meccsismétléseket ingyen közvetítheti a Tubin.

A Japán és Costa Rica mérkőzés összefoglalója | 2022-es világbajnokság

Costa Rica első vb-győzelmét érte el 2014 óta, és csak a hatodik a tornán.

Itt vannak a legfontosabb színdarabok.

Japán vs. Costa Rica

színpadi beállítás

Japán azzal a céllal nevezett a mérkőzésre, hogy 2002 óta először, vezetése után egymást követő győzelmeket adjon a világbajnokságon. NémetországÉs a 2-1a szerdai nyitóülésen.

Másrészt Costa Rica vissza akart térni, miután összetörték 7-0 veszteség Spanyolország korábban a héten.

48′: Japán felébred

Wataru Endo Mindenre ráment, és megpróbálta megszerezni a meccs első gólját Francisco Calvo Felemelte a lábát, hogy segítsen Japánnak lekerülni a tábláról.

Takuma Asano Megpróbált egy fejessel a kipattanót, és hárított Keylor Navas.

63′ – Japán nem éli meg az arany lehetőséget

Japán szabadrúgást kapott közvetlenül a tizenhatoson kívül, így nagy esélye volt a mérkőzés első góljának megszerzésére. de, Yuki Soma A kapu fölé lőtt, így gól nélküli maradt a mérkőzés.

70′ – Japán kis híján tizenegyest végzett

Calvo csúnyán hibázott Costa Ricának a japán góllehetőségnél. csúszott Junya Ito Közvetlenül a tizenhatos bejárati vonala mögött, így Japán újabb szabadrúgást adott a területről.

READ  Források – Jalen Milroe a QB-ben indul az alabamai nyitányban

72′ – Japán továbbra sem tudja kihasználni a szabadrúgásokat

a sárga lap után Daichi Kamada Végezze el a szabadrúgást közvetlenül a büntetőterületen kívülről. A Costa Rica-i fal még így is eredményes volt, és megállította a lövést. A kipattanót Soma szerezte meg, de lövését is blokkolták.

81′ – Costa Rica gól!

Az egész második félidőben és a játék nagy részében csendben Costa Rica életben tarthatta volna világbajnoki reményeit Kesher Fuller Kapcsolódás a következőről: Jelcin Tejeda, gólt lőtt a tizenhatos tetejéről. Fuller kinyújtott lövése elszállt Shuichi Gonda Costa Rica első kapura lövésénél 1-0-ra alakította az állást.

A Costa Rica-i Keisher Fuller Spence gólt szerez Japán ellen a 81. percben

Nézze meg a Costa Rica-i Keysher Fuller Spence Japán elleni gólját a 81. percben a 2022-es FIFA férfi világbajnokságon.

88′ – A kapu előtti káosz miatt Japán majdnem kiegyenlített

A most pontért küzdő Japán forgalmat tudott generálni a háló előtt. Kamada lövését azonban védte Navas, és Costa Rica végül visszaszerezte a labdát, miután néhány elhajlást a tizenhatoson belül.

Maradjon velünk a frissítésekért!

Olvass tovább világbajnokság:

Hallgat:

Tekintse meg a világbajnokság teljes menetrendjét és azt, hogyan nézhet élőben minden meccset itt.

Hozz ki többet a 2022-es labdarúgó-világbajnokságból Kövesse kedvenceit, hogy információkat szerezzen játékokról, hírekről és egyebekről