április 24, 2024

A bajnokság 2022-es SEC baseball-sorozata, menetrend, eredmények, TV-s idők

Íme a 2022-es SEC Baseball Championship íve és menetrendje, amelyet május 24-29-én tartanak az alaszkai Hooverben, a Hoover Metropolitan Stadionban. Tennessee az első számú mag.

Tizenkét SEC-csapat jutott be a legutóbbi tíz férfi CWS-döntőbe, beleértve a 2011-es all-SEC-meccseket (Dél-Karolina a Floridával szemben), a 2017-es (Florida a LSU felett) és a 2021-es (Mississippi State a Vanderbilt felett).

A SEC Championshipben 12 csapat vesz részt, 1-12. helyen, összesen 17 mérkőzéssel. A legjobb négy csapat, köztük a SEC East és a SEC West bajnoka, az első körben díjazásban részesül, a 3. és 12. helyen kiemelt csapatok pedig a konferencia győzelmi százaléka alapján a legjobb ajánlatokat kapják a tornára.

A SEC Open 5. és 12. helyén kiemelt csapatok május 24-én, kedden egyéni kieséses formában, a kettős kiesési eljárás szerdán kezdődik. Május 28-án, szombaton a SEC Championship visszatér az egyéni kiesőmérkőzések közé.

A 2022-es SEC baseball-bajnokság menetrendje, eredmények

A teljes táblázat megtekintéséhez görgessen jobbra.

Dátum idő (keleti idő) a meccs Hálózat
május 24 kedd 10:30 1. játék: No. 11 Alabama 5No. 6 Georgia 3 SEC hálózat
19:45 2. játék: No. 7 Florida 210 Dél-Karolina 1 (F/10) SEC hálózat
este 11 óra A harmadik játék: 8. szám Vanderbilt 3No. 9 Ole Miss 1 SEC hálózat
május 25 szerda 13:45 Negyedik meccs: No. 12 Kentucky 3No. 5 Auburn 1 SEC hálózat
17:30 Ötödik meccs: No. 11 Alabama 4No. 3 Arkansas 3 SEC hálózat
május 26 csütörtök 9:30 6. meccs: No. 2 Texas A&M vs No. 7 Florida SEC hálózat
30 perc. A meccs után 6 7. meccs: 1. számú Tennessee vs. 8. Vanderbilt SEC hálózat
10:30 8. meccs: No. 4 LSU vs No. 12 Kentucky SEC hálózat
később jelentjük be 9. meccs: 3. számú Arkansas vs 6. meccs vesztes SEC hálózat
később jelentjük be 10. játék: 7. játszma vesztes vs 8. játék vesztes SEC hálózat
17:30 11. játék: 11. számú Alabama vs. 6. meccs győztese SEC hálózat
később jelentjük be 12. játék: A 7. játszma győztese a 8. meccs győztese ellen SEC hálózat
Péntek május 27 16 óra 13. játszma: 9. meccs győztese a 11. meccs vesztesével szemben SEC hálózat
később jelentjük be 14. játszma: 10 győztes vs 12 vesztes játék SEC hálózat
május 28 szombat 12 óra 15. játék: A 11. játszma győztese a 13. meccs győztese ellen SEC hálózat
később jelentjük be 16. játszma: 12 győztes meccs vs. 14 győztes meccs SEC hálózat
vasárnap május 29 14 óra Bajnoki mérkőzés ESPN2
READ  Guardians vs Yankees pontszám: Élő frissítések az ALDS Game 2-ről Giancarlo Stanton és Amed Rosario Homers mögött

Egykori SEC bajnokok

Itt vannak a SEC Championship bajnokai a verseny 1977-es elindítása óta.