Androbit techmagazin

Az Androbit tényeken alapuló híreivel, exkluzív videofelvételeivel, fotóival és frissített térképeivel maradjon naprakész Magyarország legfrissebb fejleményein.

A Cowboys legyőzte a Lionst, miután Taylor Decker kétpontos konverziója így szólt: „Pontosan azt tettem, amit az edző mondott.”

által Colton Pouncey, John Machota és Saad Youssef

Amit a szombat esti Dallas Cowboys–Detroit Lions meccsen hiányzott a pontszerzés, azt a lendületváltások, az izgalmas kétpontos átalakítási kísérletek és a Ring of Honor bemutató pompája és körülményei pótolták.

A Cowboys kétmeccses vereségsorozatot szakított meg, amikor 20-19-re megnyerte a Lionst az AT&T Stadionban, így a Detroit háromszor is üresen állt fel, amikor a viadal utolsó percében kétpontos játékot próbált váltani.

A 20-13-as lemaradásban a Lions 75 yardot menetelt 1:18 alatt, hogy elérje a célterületet Jared Goff 11 yardos touchdownjával Amon-Ra St. Brownnak. Miután úgy tűnt, hogy átveszi a vezetést Goff kétpontos átadása után Taylor Decker támadófalemberhez, a Lionst illegális érintés miatt jelölték meg. Úgy ítélték meg, hogy Decker nem jelentkezett jogosultként a játék előtt, és a pontokat törölték az eredményjelzőről. A Detroit második kétpontos kísérleténél a Cowboys beállója, Micah Parsons les büntetőt húzott, ami egy interceptiont törölt. A harmadik kétpontos kísérlet kudarcot vallott, mivel Goff passzát James Mitchellnek nem sikerült teljesítenie.

Dan Campbell, a Lions edzője a meccs utáni sajtótájékoztatón elmondta, hogy a hivatalos személyek azt mondták neki, hogy Decker azért nem volt jogosult a sikeres kétpontos konverzióra, amelyet egy büntetés megcáfolt, mert két játékos nem tudott jogosultnak nyilatkozni.

alapján NFL 5. szabály, 3. szakasz, 1. cikkNincs korlátozva azon játékosok száma, akik bejelenthetik, hogy jogosultak egy adott játékra.

Arra a kérdésre, hogy miért ítélték az illegális érintésbüntetést az első kísérletnél, Brad Allen játékvezető azt mondta, Decker nem tájékoztatta őt.

„Erről a bizonyos játékról a 70-es számú (Dan Skipper), aki a játék során többször is jelentett nekem, tájékoztatott, hogy jogosult. Aztán beállt a tackle pozícióba. Tehát valójában nem kellett No. 68 (Decker), aki végül felment a pályára, és megérintette a passzt. Nem jelentette. „Tehát, kizárták, mert megérintett egy olyan passzt, amely átlépte a vonalat, ami szabálytalanságot jelent ” – mondta Allen a pooljelentés szerint. „A probléma az, hogy a 70-es jelentett, a 68-as pedig nem.”

READ  Klay Thompson, a játék győztese, pont azt játszik, amire a Warriorsnak szüksége van – NBC Sports Bay Area és Kalifornia

Allen megszólította a második zászlót is, amelyet arra a darabra dobtak.

„Mivel a 70-es a bejelentések szerint jogosult, és a scrimmage vonalán le van fedve, ez illegális formációvá teszi. Tehát a 70-es illegális helyzetben van, mert a törvény hatálya alá tartozik, a 68-as pedig törölve van, ami szintén illegális.”

Miután a Detroit harmadik kétpontos kísérlete rövidre sikeredett, a Dallas szélső kapuja, CeeDee Lamb megpecsételte a győzelmet az ezt követő belső rúgás visszaszerzésével.

Az utolsó játék egy kis gomb volt a történelmi teljesítményen Lamb számára, aki megdöntötte a franchise-rekordot a legtöbb yard tekintetében egy szezonban, és gólt szerzett. Pályafutása első 200 yardos fogadómeccse. A 24 éves játékos ebben a szezonban 16 meccsen 1651 kapott yardot szerzett, miután 227 yardot jegyzett a Detroittal szemben.

Lamb az end zone-ba hajtott a Dallas első két touchdownjáért egy 92 yardos fogadáson, amely váratlanul kipattant Dak Prescott kezéből, miután úgy tűnt, hogy a Cowboys hátvédjét le fogják rúgni a célterületen. Prescott megszökött a Lions linebackerétől, Derek Barnes-tól, hogy elkerülje a biztonságot, majd tömörített egy fájlt A leghosszabb touchdown passzjáték az NFL-ben ebben a szezonban. Ez volt a második leghosszabb A játék elmúlik a Dallas franchise történetében, csak lemaradva az 1966-os 95 yardos dobástól.

A Cowboys drámai szökést hajtott végre Jimmie Johnson korábbi edzővel szemben, akit a félidőben beválasztottak a csapat Becsületgyűrűjébe.

Mit mondanak a játékosok?

Az Oroszlánoknak újra meg kellett tenniük?

Ez egy darabig csípni fog. A Lions-nak megvolt az esélye a meccs megnyerésére, de jogtalan büntetést kapott, miután Goff kétpontos gólpasszt adott Deckernek, amivel a Lions a meccs végén megszerezte volna a vezetést. A következő játékban a Cowboys-t lesként jelölték meg, így a Lions harmadik és egyben utolsó megjelenését adta. Ekkor valószínűleg az Oroszlánoknak kellett volna berúgni az extra pontot. De Campbell ismét nekivágott, és Gough passzát Mitchellhez rövid és hiányos volt. Ez volt a te játékod. Campbellt láthatóan frusztrálta az illegális érintéshívás. Tudta, hogy a meccs után lesz néhány megjegyzése ezzel kapcsolatban. — Colton Pouncey, a Black beat írója

Detroit hogyan áll fel

A Lions alig várta, hogy lássák, hogyan boldogulnak az NFC egyik legjobb csapata ellen. A veszteség ellenére egész jól sikerült. Körülbelül 20 ponttal a hazai gólátlag alatt tartották a Cowboyst. Dallasban vitték drótba a Cowboyst, ahol a csapat zsinórban 15 győzelmet aratott.

READ  A Brooklyn Nets találkozik Kevin Durant-tal, és megállapodnak abban, hogy Star üzleti követelései után együtt "lépnek előre".

Erkölcsi győzelmek nem voltak, de ha azt akarta látni, hogy a Lions az NFC versenyző szintjén játszik, ma este ezt megtették. Természetesen sok megbeszélnivaló lesz az edzői döntésekről, a játékhívásokról stb. De összességében a Lions maradt a Cowboysnál. Legalább önbizalmat kell adniuk januárban. — Ugráló

A Cowboys hazai pályán veretlenül zárná az alapszakaszt

Vad utolsó percbe telt, de a Cowboys hazai pályán veretlenül zárta az alapszakaszt. Köszönetet mondhatnak a Lionsnak, mert úgy döntöttek, hogy a legutóbbi kiesésük után három különböző alkalommal kettesben mennek. Végül a Cowboys megtalálta a módját, hogy megszakítsa kétmeccses vereségsorozatát. Jó lesz látni, hogy a következő hónapban újra játszanak ketten. — John Machota, a Cowboys Beat írója

Nagy Bárány Nap

Nem volt nagyobb sztár szombat este, mint a Lamb. A Pro Bowl széles fogadója 13 227 yardon át tartó fogadással és egy touchdownnal játszott. Ennek során egyszezonos franchise rekordokat állított fel a fogadások és a fogadó yardok tekintetében. Mindkét rekordot korábban Michael Irvine tartotta, aki jelen volt.

Miután Lamb-et nem vették célba a második és harmadik negyedben a múlt héten Miamiban, egyértelmű volt, hogy korán és gyakran fogják célba venni. — Machuta

Ebb and flow Dallasban

A Cowboys védelmének hullámvasút estéje volt, néhány nyugtalanító csúcsponttal és néhány nyugtalanító mélyponttal. A csúcspontok a labdák voltak, különösen Jordan Lewis és Donovan Wilson interceptionjei. Különösen Wilson interceptionje volt egy hatalmas játék egy clutch pillanatban, ami véget is vethetett volna a meccsnek.

Néhány megkérdőjelezhető támadás után azonban a Lionsnak elég órája volt ahhoz, hogy egy utolsó pillanatig működjön. A Cowboys védelme működött, Goff módszeresen lehajtotta őket a pályáról touchdownokért. — Saad Youssef cowboy író