május 5, 2024

Deion Sanders coloradói csapata sokkoló vereséget szenved a Stanfordtól a 2OT-ben

Játszik

BOULDER, Colo. – Deion Sanders, Colorado futballedzője még soha nem látott ehhez hasonlót.

A Buffaloes péntek este dupla hosszabbításban 46-43-ra kikapott a Stanfordtól. De az, ahogy veszítettek, sokkal jobban megdöbbentette, mint a végeredmény. Miután az első félidőben 29-0-s vezetést szerzett, összeomlott, és lehetővé tették a Stanfordnak, hogy a félidő után minden birtokában szerzett labdát gólt szerezzen a Folsom Field teltháza előtt (53,154).

Ez nyolc gólt jelent a Stanfordnak nyolc labdarúgás után, kezdve öt egymást követő touchdown drive-tal a második félidő megnyitásához, majd egy 31 yardos mezőnygóllal, amivel megnyerte a meccset a második hosszabbításban.

Majd ezt mondta: „Ez egy kicsit nehéz számomra, mindent megteszek, és köszönöm mindenkinek a türelmét.” „És köszönöm mindenkinek a szíveteket, mert ez nagyon nehéz számomra.”

Mit mondott még Deion Sanders?

Azt mondta, hogy „nagyon felzaklatja” és „nagyon felzaklatja” a látottak, de arra is számított, hogy ez megtörténik. Miután az első négy labdaszerzésük mindegyikén gólt szerzett a meccs megkezdéséhez, úgy érezte, csapata kezd önelégült lenni. Igaza volt.

Most a Buffaloes (4-3) belépett a búcsúhétbe, öt meccs van hátra az alapszakaszból. Még két győzelemre van szükségük ahhoz, hogy jogosultak legyenek az utószezonra, és nehéz dolguk lehet, hogy odaérjenek, miután a szezont országos rangadóval kezdték 3-0-val.

„Mindent megteszek, hogy higgadt maradjak, és mindent megteszek ennek a sajtótájékoztatónak a lebonyolításáért, mert megérdemlitek a legjobbamat” – mondta Sanders újságíróknak. „És minden tőlem telhetőt megteszek, hogy ezt megadjam neked. Nagyon jól kezdtük a játékot, és végül úgy sikerült az első félidőben, ahogy szerettem volna.

Sanders ezután feltett egy kérdést:

„Huszonkilenc (a) semmihez, azt hiszem, az volt” – mondta. „Igazam van?”

Deion Sanders megkérdőjelezi a játékosok elkötelezettségét

A félidő eredménye ókori történelemnek tűnt a következő események után. Ez egy új triviális kérdés része is: Mi a Stanford történetének legnagyobb győzelme és Colorado történetének legnagyobb előnye?

READ  Nyerni a futball fogadásokon? Itt vannak a legjobb stratégiák

A válasz az volt, hogy mi történt pénteken egy hideg őszi éjszakán a Sziklás-hegység lábánál. A Stanford (2-5) tovább küzdött, a Colorado pedig folyamatosan alulmaradt. A buffok 17 büntetőt rúgtak 127 yardon, beleértve a védekezésben tapasztalt gyakori labdát.

Még Sanders hátvédje, Shedeur is kritikus hibát követett el a végén, amikor egy interceptiont dobott, amivel véget vetett Colorado második drive-jának a hosszabbításban, a 2-yardos vonalról szerzett harmadik gólnál. A Stanford ezután három játékot futott le, mielőtt Joshua Carty rúgó berúgta a meccset győztes gólt.

„Ez csak egy hülye színjáték volt” – mondta Sheder Sanders. – Csak kidobtam.

Deion Sanders bizonyos mértékig egyetértett. „Valami más is történt azzal a darabbal” – mondta, de nem részletezte. Enélkül az interception nélkül a Colorado legalább mezőnygólt lőhetett volna. Ehelyett nem kaptak semmit, így a Stanford könnyebben nyerhetett.

„Sosem kellett labdát dobnia” – mondta Deion Sanders.

A hibákkal kapcsolatban Deion Sanders azt mondta: „Ha ujjal akarsz mutogatni, mutass rám.” De lát egy nagyobb problémát is, és a meccs után az öltözőben azt mondta csapatának: hiányzik az elkötelezettség és a szenvedély.

„El kell dönteniük, hogy tetszik-e nekik ez a játék, vagy tetszik nekik” – mondta Deion Sanders. „Mert ha tetszik valami, feltétel nélkül odaadod. Mindent odaadsz érte, de amikor akarod, az csak egy gomb, amit megnyomsz. Tetszik valami… és ezt csinálják a közösségi médiában.” rá kell jönnünk – tetszik nekik? Vagy tetszik nekik? És ez nehéz számomra, mert szeretem ezt. Imádom. Kétségtelen, hogy 100%-ig szeretem ezt a dolgot, és csak azt akarom, hogy az emberek megfeleljenek Csak párosíts a szenvedélyemmel, és te is passzolsz a szívemmel, a szerelmemmel, a következetességemmel, a viselkedésemmel, és minden különleges dologgal, amit ennek a játéknak adok.

READ  Giants Select Scott Alexander – MLB kereskedelmi pletykák

Miért bukott el ilyen csúnyán a csapata?

Úgy tűnt, a Buffs 29-0-s vezetése azt hitte, hogy a meccsnek vége. Ez volt az állás 2:57-nél a második negyedből, miután a fogadó Xavier Weaver megszerezte az utolsó touchdownját az első félidőben. A coloradói sztár cornerback, Travis Hunter újabb touchdownt szerzett a Buffsnak a félidő előtt, és úgy tűnt, a rájátszásba kerül, miután az előző három meccset kihagyta májrepedéssel.

De Hunternek megvoltak a maga problémái a második félidőben. Elek Ayomanornak hívták, a Stanford másodéves hallgatója, aki 13 elkapással, 294 yarddal és három touchdownnal végzett, mindezt félidő után.

„Volt néhány darabot, amit ő készített, néhányat nem” – mondta Deion Sanders Hunterről. „Ez megtörtént, a játékokat, amelyeket nem ő játszott, végül felnagyították. De az általa készített színdarabok megtartottak minket a játékban.”

Nagyszerű fogás és nagyszerű visszatérés

A legnagyobb játék, amit nem tudott, Ayomanor remek lövése volt az első hosszabbításban. A Colorado szerezte meg az első gólt a hosszabbításban – 43-36-ra vezetett Shedeur Sanders 4 yardos touchdownja után a fogadó Javon Antonio előtt.

Ezután a Stanford átvette a saját 25 yardos vonalát, és a játék már a küszöbön állt. Minden, ami a kieséstől elmarad, vereséget jelent.

A Cardinal első snap-jén Stanfordot hibás indításért büntették, és a 30-ra tolta a labdát.

A következő lövésükben Ayomanor még több varázslatot kapott Hunter rovására. A Stanford hátvédje, Ashton Daniels felkapta a shotgun snap-et, és a pálya bal oldalára dobta Ayomanornak, aki úgy tűnt, hogy elkapta a labdát Hunter sisakjának hátuljáról, miközben visszasodródott a célterületre, és 30 yardos touchdownt szerzett. A labda. Az extra pont után 43-43 volt a meccs.

„Nem játszottunk jól, nem csak Travis” – mondta Sanders. „Azt hiszem, minden akkor kezdődött, amikor feladtuk a 97 yardos touchdownt, ami teljesen nevetséges. Ekkor kezdődött minden. Ekkor kezdődött az összes baromság, az önelégültség, a káosz.”

READ  Iga Swiatek-Jessica Pegula mérkőzés, a Cotton-Eye Joe által

Ez a darab is Danielstől Iomanorig jutott. A harmadik negyedben Stanford második touchdownja után 29-12-re csökkentette Colorado előnyét.

„Igazán epikus teljesítményt nyújtott” – mondta Ayomanorról Troy Taylor, a Stanford edzője.

Danielsnek is nagy estéje volt, 45 passzból 27-et teljesített, 396 yardot és négy touchdownt szerzett, interceptiont nem szerzett.

„Jelenleg nem épült”

Shedor Sanders nem akarta megvitatni, mit mondott az apja arról, hogy néhány játékos nem szereti a játékot.

„Nem fogok ujjal mutogatni” – mondta.

Ezzel az egy interceptionnel 48 yardból 33-at teljesített 400 yardért, és öt touchdownt szerzett a Colorado színeiben. Hunternek 13 elkapása volt 140 yardon és két touchdownon. Hibáik ellenére mindketten ismét üde színfoltot jelentettek az amatőröknek.

A buffok védelme más kérdés volt.

„Néhány játékosunk nem arra a pillanatra épült, hogy játékot kell játszaniuk, meg kell tartaniuk a védelmüket, blokkot kell állítaniuk, vagy újabb yardot kell szerezniük” – mondta Deion Sanders. – Jelenleg nem épülünk.

Ezzel szemben a Stanfordot erre építették, legalábbis pénteken. A Cardinal a második félidőben 408-208 yarddal múlta felül a buffokat, miután az első félidőben 324-115-re kikapott a Buffstól. A Stanford a második félidőben 36-7-re felülmúlta a Buffst is, és Carty 46 yardos mezőnygóljával hosszabbításra kényszerített, mivel az idő lejárt a rendeletben.

„Ezt az állunkra vesszük, mert megérdemeljük” – mondta Deion Sanders. „Huszonkilenc (pont). Soha nem voltam még benne… Nem emlékszem. Kicsi korom óta nem emlékszem, hogy 29-0-ra mentem volna, és elveszítettem volna egy focimeccset.”