május 2, 2024

Deion Sanders élő frissítések, Colorado vs. Stanford: Pontszám, kiemelések

Játszik

BOULDER, Colo. – Deion Sanders edző utálja a késői kezdési időpontokat, és nem kifejezetten szereti a hideg időt.

De itt van péntek 13-án, és a Colorado Football Team-et az ESPN 22:00-kor kezdi a kezdőrúgásba, ezúttal hideg hőmérséklet közepette a Stanford ellen (1-4).

Más megmérettetés lesz ez a Buffaloes (4-2) számára, akiknek az első öt meccse országos rangú ellenfelekkel vagy régi „személyes” riválissal mérkőzött meg.

Stanford nem az, de a felhajtás továbbra is ott lesz a Coach Prime és a Folsom Field Buffjai számára. Zsinórban hetedik teltházas közönségüknek és újabb nagy közönségnek fognak játszani a nemzeti televízióban.

Vajon megint lassan kezd a csapat, mint az előző három meccsén, amikor az első negyedben 34-7-re kikaptak? Meg tudják védeni a sztárhátvéd Shedor Sanderst? Colorado 31-gyel a második helyen áll országos szinten a legtöbb engedélyezett hátvéd zsákolásában.

Sensei Prime egész nap arra várt, hogy megtudja.

BOULDER, Colo. – A Stanford végül megtörte a Colorado elleni gólszárazságot a meccs hetedik birtokában, amikor hét meccsen 43 yardot ért el touchdownért, és 9:01 volt hátra a harmadik negyedből. Bryce Farrell egy 2 yardos touchdown futással zárta le a Stanford drive-ot, így 29-6-ra csökkentette a Colorado előnyét.

A Stanford kétpontos beszélgetési kísérlete aztán meghiúsult, mivel Travis Hunter végezte el a döntőt, hogy megbizonyosodjon arról, hogy a labda a célterületen kívül marad.

Brent Schrotenboer

BOULDER, Colo. – A Colorado négy labdarúgás mellett négy touchdownnal kezdte a meccset, de az offense végül üresen állt az első félidő végén. Deion Sanders a 46 yardos mezőnygól mellett döntött, ami kimaradt, amikor Alejandro Mata rúgása nem sikerült.

A félidőre azonban a Buffaloes 29-0-s vezetéssel állt be a Stanford ellen, miután három touchdownt kapott Xavier Weavertől és egyet Travis Huntertől.

A Buffs 324-115-re legyőzte a Stanfordot, és meccsenként 9,5 yardot átlagol. A hátvéd Shedeur Sanders 18 passzból 14-et teljesített, 201 yardot és három touchdownt szerzett, interceptiont nem szerzett.

BOULDER, Colo. – A Colorado négy labdarúgásból négy gólt szerzett a Stanford ellen, így hideg, késői meccset kezdett a Folsom Fielden. A fogadó Xavier Weaver szerzett hármat a touchdownokból, az utolsót egy fordított handoff során a bal oldalvonal felé, ahol befutott az end zone-ba, és 14 yardos touchdownt szerzett, amikor 2:57 volt hátra az első félidőből.

A Colorado 29-0-ra vezet. A Buffalo összesen 298 yardot szerzett, szemben a Stanford 109-cel.

BOULDER, Colo. — A Colorado hátvédje, Shedor Sanders a pálya jobb oldalán találta a védőt, Xavier Weavert. 39 yardos touchdown passzértamivel a Buffaloes 22-0-ra vezet a Stanford ellen, 8:42-vel az első félidőből.

READ  A Packers 48-32-re megzavarta a Cowboyst, így Jerry Jones nagy döntések előtt állt.

A Colorado színlelt egy extra pontrúgást, és a labdát Caleb Fauriának rúgta a kétpontos átalakításért.

Sanders 11 a 14 ellenében passzol 159 yardot és három touchdownt, köztük kettőt Weavernek. A Buffaloes eddig mindhárom labdaszerzésén gólt szerzett, miután az előző három meccsük első negyedében 34-7-re kikaptak.

Boulder azóta is egy párt alkot, amióta Deion Sanders hivatalba lépett Coloradóban. Péntek este úgy tűnt, a CU nagyon himbálózott.

A játékvezetők a második negyed elején leállították a játékot, hogy bejelentést tegyenek:

„Leállítja-e a hangosbemondó a játékot, amíg a Stanford a labda elkapására készen áll. Bármilyen zene vagy hangeffektus sportszerűtlen magatartást fog eredményezni Colorado ellen” A fő referencia azt mondta.

A rajongók szívből jövő lelkesedéssel fogadták a bejelentést.

„Amikor a szabálysértés a vonal közelébe ér, és elkezdik hívni a jelzéseiket, akkor az összes hangosbeszédnek és a zenének le kell állnia” – magyarázta Matt Austin, az ESPN-nek.

BOULDER, Colo. – A Colorado State jól kezd, és Travis Hunter is. Egy szép elkapással és futással 24 yardos touchdownt szerzett – amit egy bokatöréses turnover megmozgat –, 3:36 volt hátra az első negyedből. A TD és az extra pont 14-0-ra hozta a Buffaloes-t a két birtokukon szerzett második touchdownnal a Stanford ellen.

Hunter a támadásban és a védekezésben kezdett, miután az utolsó három meccset májsérülés miatt kihagyta, de már két elkapása volt 36 yardig és egy touchdown, valamint egy 15 yardos sportszerűtlen magatartási büntetést is kiszabtak az azt követő kickoffban.

BOULDER, Colo. – A Colorado támadott először a Stanford ellen, 7-0-ra futott, miután nyolc játékban 77 yardot ment meg, amit Shedor Sanders 9 yardos touchdown-passzával zárt a hátvéd Xavier Weavernek. A drive során Travis Hunter 12 yardot elkapott a 3. és 11. mezőnyben, majd Sanders 38 yardos futását követte, hogy a Buffaloes a Stanford 28 yardos vonalára kerüljön.

Travis Hunter bemelegítése nem csak egy meccs előtti show volt – védekezésben és támadásban kezdett a Buffaloesban, és korán bekapcsolódott. Elkapta Shedeur Sanders passzát a Colorado első sorozatában.

Deion Sanders nem volt elégedett a Colorado késői kezdésével… szóval talán nem örült annak, hogy most még később elkezdte a játékot. A Tulane-Memphis játékkal Ez mindig körülbelül ugyanannyi időt vesz igénybe, mint egy egyetemi futballmeccs Hosszú távon az ESPN bejelentette, hogy a Stanford-Colorado meccs 22:20-kor (ET) kezdődik, 20 perccel később a tervezettnél.

A játék kezdetét az ESPNEWS mutatta.

BOULDER, Colo. – A sztárfogadó Travis Hunter a tervek szerint péntek este tér vissza Coloradóba, miután az utolsó három meccset kihagyta májrepedéssel. Éljenzést váltott ki, amikor rövidnadrágban és felsőben lépett pályára, majd a meccs előtti bemelegítés során lehúzott néhány egykezes picket a célterületen.

READ  Jelentés: Néhány Broncos edzőnek problémái voltak Russell Wilson asztalával a csapat létesítményében

Deion Sanders azt mondta a héten a Coaches Weekly podcastjában, hogy Hunternek nem lesz játékkorlátja, ha zöld utat kap a játékhoz. Hunter nem így viselkedik. Ő egy „minden körülmény” vagy semmi fickó, ami azt jelenti, hogy összesen több mint 120 meccset játszhat a Colorado színeiben támadásban és védekezésben a Stanford ellen, ahogy a szezon első két meccsén a TCU és a Nebraska ellen tette.

A másodéves Hunter szeptember 16-án szenvedett sérülést a Colorado State elleni dupla hosszabbításban, amikor az első negyedben a Colorado State hátvédje, Henry Blackburn egy kései találata miatt összetörte.

A Colorado 3-0-ra áll a Hunter által indított meccseken és 1-2-re a kihagyott meccseken.

BOULDER, Colo. – A péntek esti Boulder-i meccs hangulata meglehetősen zaklatott lehet, annak ellenére, hogy Stanford sem nem nehézsúlyú, sem nem félelmetes ellenség. Ennek több oka is van:

1. Családi hétvége van az UCLA-ban, ami azt jelenti, hogy a szülők csütörtökön és pénteken zsúfolásig megtelnek az egyetem könyvtárában, hogy felhalmozzák a Buffs felszerelést. Miután megnézték a „Coach Prime”-t és az iskola futballcsapatát, ahogy a múlt hónapban országos feltűnést keltett, sokan közülük szívesen részt vesznek a buliban egyetemista gyermekeikkel. Ez a játék erre való volt Az első két cég egyike, amelyet eladásra jelentett be Coloradóban ebben a szezonban, a szeptember 9-i Nebraska meccsel együtt. Ezt az eladást július 20-án jelentették be.

2. Ez egy teltházas játék éjszakára az ESPN-en. A Colorado ebben a szezonban minden meccsén nagy tömegek előtt játszott. Ez lesz a hetedik a sorban, ami vélhetően iskolai rekord. Történelmileg a Folsom Field éjszakai játékai fergeteges légkört eredményeztek egy hosszú napos várakozás (és bizonyos esetekben az alkoholfogyasztás) után.

3. Hideg lesz. A hőmérséklet közel 30 fokra csökkenhet, mindössze hat nappal azután, hogy a Buffs 99 fokos hőségben 27-24-re megnyerte az Arizona State-et. Éppen ezért a kabátok különösen népszerűek lettek ezen a héten az egyetemen. A hideg időjárás sem csökkenti az alkoholfogyasztást focimeccsek előtt és közben.

A Colorado labdarúgó-edzője, Deion Sanders lefújta az ESPN által a Stanford elleni péntek esti, Folsom Field-i meccsen kitűzött 20:00 CT kezdőrúgást, és azt mondta, „hála Istennek”, hogy csapata hamarosan elhagyja a Pac-12 konferenciát, és számos további meccset Nyugaton.

Sanders szerint a 20 órai kezdés „a legostobább dolog volt” és „a legostobább dolog, amit valaha is feltaláltak az életben”.

„Ki akarna reggel 8-ig fent maradni egy nehéz meccsen?” Kérdezte.

A megjegyzéseket szerdán tette a Colorado Football Coaches heti programjához Boulderben. Ezután arra volt kíváncsi, hány néző marad fent, hogy megnézze a meccset a keleti parton, ahol a meccs 10 órakor kezdődik.

READ  Woody Johnson tulajdonos ígéretet tett arra, hogy a Jets megtartja a QB Zach Wilsont csere hiányában

– Még a nézettség is érdekli őket, vagy bárki, aki nézi? Kérdezte.

Az ESPN pontosan ezt tette, és megütötte a főnyereményt egy korábbi késői játékban, amelyen Colorado is részt vett szeptember 16-án. A Colorado ezen a meccsen dupla hosszabbításban verte a Colorado State-et, és 9,3 millió nézőt vonzott, annak ellenére, hogy a meccs hajnali 2 óra után ért véget a keleti parton. Ez volt az ESPN valaha volt legnézettebb késői meccse.

Annak ellenére, hogy ez egy hazai meccs Boulderben, csapata egy szállodában száll meg a meccs előtt, ahogy más csapatok is teszik a hazai meccsek előtt.

– Mit kell csinálnia a szállodában? Kérdezte. – Mit kell csinálnod egész nap?

„Focit nézek” – mondta Mark Johnson műsorvezető.

– Ki játszik pénteken? – válaszolta Sanders.

Sanders ezután jelezte, hogy csapata az idei szezon után elhagyja a Pac-12-t.

„Hála Istennek, hogy nem leszünk ezen a konferencián” – mondta.

Azzal, hogy jövőre elhagyja a Pac-12-t, hogy csatlakozzon a Big 12-hez, Colorado több meccset fog játszani konferencia riválisai ellen a középső és keleti időzónában, és kevesebb meccsre számítanak este 10-kor (ET).

Mi az a rugalmas óra, kérdezed? ICYMI, USA TODAY Sports, Brent Schrotenbauer elmagyarázta a gesztust, ami azóta is vitákat váltott ki, hogy a Colorado hátvédje, Shedor Sanders érzelmileg feltöltött pillanataiban elkezdte a közönség elé tárni 70 000 dolláros óráját. Ez egy zseniális, osztály nélküli vagy zseniális marketinglépés? Attól függ, kit kérdezel.

Deion Sanders kedden elmondta, hogy Travis Hunter, a coloradói sztárjátékos orvosi engedélyt kapott a játékra, és „nagy esélye van” arra, hogy péntek este visszatérjen a pályára a Stanford ellen.

Az, hogy játszik-e vagy sem, attól függ, „hogyan néz ki, hogyan teljesít a gyakorlatban, milyen a szél” – mondta Sanders. „Jó formában kell lennie. Nem akarom, hogy teher legyen. Azt akarom, hogy mindig nagyszerű sportoló legyen.”

Ez valószínűleg azt jelenti, hogy játszani fog, mivel Hunter sérülése óta gyakorlatilag könyörög, hogy visszatérjen a pályára.

A Colorado 3-0-ra állt a Hunter által indított meccseken, most pedig a nélküle 1-2-re áll. Sérülése óta a buffaloiak a meccs hátralévő részében küzdöttek a Colorado State ellen, mielőtt kettős hosszabbításban nyertek, 42-6-ra kikaptak az Oregontól, 48-41-re kikaptak a Dél-Kaliforniától, majd a múlt hétvégén az Arizona State-ben kis híján nyertek 27-24-re.

A coloradói Stanford Egyetem a tervek szerint 10 órakor kezdődik (ET). espn.