Az Androbit tényeken alapuló híreivel, exkluzív videofelvételeivel, fotóival és frissített térképeivel maradjon naprakész Magyarország legfrissebb fejleményein.

A Knicks 76 játékost veszít, míg Joel Embiid és James Harden dominál

James Hardennek nem nagyon volt lehetősége táncolni a Knicks sírján, amikor Brooklynban tartózkodott, de úgy tűnt, nagy örömet szerzett neki ez a Sixers-mezben a Sunday Parkban.

A Knicks-szezon vonatbalesetbe torkollott, amikor Harden és a hátvéd, Joel Embiid azt csinált, amit akart, mielőtt a Sixers-szurkolók nagy csoportja „MVP”-t skandált, amikor a sztár centere a szabaddobásvonalnál volt.

Az új dinamikus páros gyakran döntetlent ért el a gyors szünetben, mivel Embiid 37 ponttal, Harden pedig 29 ponttal és 16 gólpasszal végzett, míg a Sixers 125-109-et dobott. Harden láthatóan lendületesen bulizik, miután Embiid karikázik a tányérjairól.

– Olyan érzésem volt, mintha Phillyben lennék – mondta Harden.

Azt is éreztem, hogy a Knicks-szezon meghalt. Az első félidőben 11 pörgetést játszottak, osztoztak, majd a szokásos módon a negyedik negyed felénél zártak, 19-4-re verve a zárást.

A Knicks támadóját, Julius Randle-t eltiltotta a 76ers játékosa, Joel Embiid.
Robert Sabo/New York Post

Ezt követően Evan Fournier tett néhány csípős kijelentést.

„Néha úgy érzem, hogy egymásra nézünk, másodszor pedig azt találgatom, milyen játékot fogunk játszani, kihez megyünk” – mondta Fournier, aki 24 ponttal üde színfolt. „Mit fog csinálni? Most nincsenek elvárásaink egymással szemben, mert nincs ritmusunk és nincs önbizalmunk a negyedik negyedben. Tehát ismét, amíg ezt játékosként nem javítjuk, a dolgok nem fog változni.”

A Knicks egy ideig küzdött, miközben a tartalék játékos Emmanuel Quikley növelte a második félidőt, ami egy ponttal vezetett a negyedik játékrész elején, mielőtt kikapott volna. Quickley 13 lövésből 5-nél 21 pontot ért el, és 8-8 volt a szabaddobásvonaltól.

A Knicksnek ez volt zsinórban az ötödik veresége, és 3-15-re állnak a 18 között. A Knicks pedig 11-től 0,500 alatt 25-36 évesen a halálmenetet várja, hogy kilenc éven belül nyolcadik alkalommal szerepeljen a lottón.

– Azért jöttünk, hogy megtudjuk – mondta Mitchell Robinson. „Beszélgettünk. Ha valami működik nekünk, térjen vissza ugyanoda. De minden alkalommal, amikor változások történnek. Ki kell találnunk, mi működik nekünk, és ragaszkodunk ehhez.”

READ  2022 British Open Leader: Élő közvetítés, mai golferedmények, Rory McIlroy harmadik fordulós rekordja St Andrews-ban
nickek
Joel Embiid eteti Mitchell Robinsont, hogy elkényeztesse.
Robert Sabo

Robinson és Jericho Sims mindketten megpróbálták megállítani Embiidet. (Nicks fejlesztő mozgalommá alakul, Tibodo pedig nem Crown Gibsont vagy Nearness Noelt játszotta, aki elérhető volt, de nem 100%-ban talpi fasciitis miatt.)

Embiid 27 szabaddobással próbálkozott, Robinson pedig megszerezte a labdát.

„Ezt tudnom kellett volna a múltkor, hogy agresszívebb legyek, különösen a parkban” – mondta. „Ő a legjobb játékos, igaz? Koncentráltabbnak és játékra késznek kellett volna lennem. Megtette, amit tennie kellett, és jobban kellett volna játszanom.”

A péntek esti Heat elleni 46 pontos vereség után RJ Barrett sokat próbált korán tenni. 24 ponttal és négy eladott labdával zárt, 22-ből 9-et, 10-ből 6-ot szabaddobással lőtt. Julius Randle újabb szabadnapot kap (16 pont, 13-ból 4).

Tom Thibodeau reagál a második félidőben.
Robert Sabo

Randall 3-at kihagyott a negyedik játékrész felénél, ami tökéletes gyors törést eredményezett, mivel Harden Embiid kiélezett bajnoki címet szerzett. A Harden-Embiid megállítására vonatkozó játékterv nem jött be, és szerdán Philadelphiában kaptak még egy lehetőséget.

Thibodeau elismerte, hogy a mérkőzést szorosnak (hibáknak) nevezték, és ez hasznos lehet a Sixers számára.

„Ha két ilyen dinamikus játékosod van, az nagy nyomást helyez rád” – mondta Tibodo. „Ha sebességet generál, és van csatlakozási lehetőség – egyes játékoknál a csatlakozás marginális, az nem baj. Más játékoknál igen. Itt kell akklimatizálódnia.”

A Knicks 75-64-re alulmaradt 8:08-ra a harmadik játszmából, miután Randle beadását Mathis Thiepole blokkolta, aki Therese Maxit egy gyors szünetre táplálta.

De a Knicks karmolt és karmolta – Quikley volt az első kártevő –, és három után csak 91-89-re maradt el. Barrett labdadobásra késztette, Quickley ellopta a belső ütéseket, a 3 pontos vonalig cselezett, és rászögezte, hogy a Knicks egy pontot hozott, 1:16-mal a harmadikban. De ezek után volt néhány kiemelkedő esemény a Knicksben.

READ  9. heti sérülési jelentés (Titans)

„A negyedik negyed más” – mondta Fournier. „Itt az ideje, hogy a legjobb dolgainkat megtegyük, és a legjobb játékosainkhoz forduljunk. Igen, ember, ez frusztráló, mert egyáltalán nem vagyunk messze. Meg kell nyernünk ezeket a meccseket. Ez frusztráló. Nagyon frusztráló.”