április 26, 2024

Lakers vs Pelicans végeredmény: Az élettelen Lakers vereséget szenved a Pelicanstől

Az Lakers Egyértelműen feladták a szezont, és a vasárnap volt erre egy ékes példa, amikor a Pelicans 123-95-re versenyezte őket idegenben.

LeBron James és Russell Westbrook 14 kombinált pörgetést – hét-hetet – hajtottak végre az első három negyedben. Míg James 32 ponttal, hat lepattanóval és három gólpasszal járult hozzá, Russell Westbrook 15 pontot és egy gólpasszt jegyzett. Carmelo Anthony megpróbálta a legjobbat nyújtani a Staples Melóban, 13 pontot szerzett, de ez nem volt elég.

Az All-Star Break kapujából erős kezdésre szoruló csapatnak a Lakers nem tett mást, mint Az első két meccsen egymást követő vereségekkel És most közelebb lendülsz ahhoz, hogy a játék aljáról essen Elképzelhető, hogy a hatodik magig futja.

Egyik csapat sem lőtt túl sok méreggel a kapuból. A Lakers korán meglepő fordulatokkal küzdött, így a New Orleans 12-9-re vezetett. Az átalakulás az egész negyedben folytatódott, miközben a Lakers továbbra is támadólag küzdött.

Malik Monk olyan vad sorozattal próbált védekezni, mint Ja Morant a Lakers ellen ebben a szezonban.

A próbálkozás volt a kulcsszó, bár továbbra is csak támadólag forgatták a labdát, miközben a Pelicans tovább növelte előnyét, Tallinn 3 pontosja felfrissítette Horton Tuckert, és a Lakers mindössze négy ponttal továbbjutott egy negyed után, hiába lőtt 1/ 7 A 3 pontos vonaltól hajtson végre kilenc fordulatot.

A Lakers a második negyedben azonnal gólra váltotta a labdát, és közvetlenül a Pelicans hárompontosára vezetett, majd kilenc pontra növelte az előnyt az átugró CJ McCollum után, és 31-22-nél New Orleansnál kivette a labdát. Végül Carmelo Anthony egy 3-pontos ütést indított, és egy 7-1-es spurt részeként döngölte, így 34-31-re csökkentette az előnyt.

Ez a szikra rövid ideig tartott, mert a Pelicans 10-0-ra vezetett a negyed végén, és 51-37-re vezetett. James a bankokban tiltott hárompontossal abbahagyta a futást, de az első félidőben elért 16 pörgetéssel a New Orleans kétszámjegyű előnnyel vezetett a szünetben.

READ  Broncos pontok a Jaguar ellen, gyors pontok: a Denver megelőzi a londoni Jacksonville-t, és négy meccsen csúszott gólt

A dolgok gyorsan a második félidőre fajultak, ahogy a labdaszerzési problémák enyhültek, de a jó kosárlabdázók hiánya a Lakers problémájára nem. A New Orleans 19 ponttal vezetett McCullum hárompontosa után. Jonas Valančiūnas 22 pontra növelte az előnyt, így a Crypto.com Arena közönsége a Lakers kifütyüléséhez vezette.

A Lakers továbbra sem tanúsított ellenállást. DeAndre Jordan ötperces cameója nem oldotta meg a dolgokat, mert a harmadik negyedben ebben a periódusban plusz-mínusz -10 volt. Brandon Ingram hajtó dobása 30 pontos előnyhöz juttatta őket a negyedik negyed felé.

Negyedik negyedévi esemény.

A Lakers a Mavericks csapatát fogadja kedden a TNT egy újabb országos televíziós meccsén. Az információk benyújtása PT 19:00-ra várható.

többért Lakers Beszéljen, iratkozzon fel az ezüst képernyős közvetítésre, és dobjon iTunesÉs a spotifyÉs a Fűzőgép vagy google podcast. Követheti Jacobot a Twitteren a következő címen: Tweet beágyazás.