április 16, 2024

A metsek győzelmet halmoznak fel azzal, hogy bátor old school baseballt játszanak

Azt akarod mondani, hogy Buck Showalter három évig nem tudott visszakerülni a Major League-be, mert a csapattulajdonosok és a New Age front office személyzete úgy gondolta, hogy a régi iskola igazgatója túl sok hatalmat követel?

Ó, édes Istenem.

A Queens kulturális változása ugyanolyan drámai volt, mint a Mets rekordjának eltolódása a 2021-es 77-85-ről az idei 69-39-re (és még mindig számolni fog). Söprés után 8-5, 6-2 duplafejes a bátrak Szombaton 5 meccsre növelte előnyét a divízióban… vasárnap pedig Jacob Degrommal az öt meccsből álló csoport végére, amelyben a hazai csapat az első négy meccséből hármat megnyert.

Tavaly a szurkolók és a játékosok kifütyülték egymást. Idén kölcsönös szerelem árad a lelátóról a pályára és vissza, 2006 óta először több mint 30 500 Mets.

„Ez az, amiért játszol” – mondta Max Scherzer a 2. meccs hét bátorsága után, amely során 11 találatot ért el a 108. szezonban. – Most éppen remek baseballt játszunk.

A metsek egy old school támadó stílusú játékot játszanak, miközben éppen annyi kérkedést és elszántságot kevernek, hogy minden generációt megszólíthassanak, azok, akik Hobie Landrith óta itt vannak, elérte a 257 méter magas popot. A jobb oldalon a Polo Fieldnél, egy ember és két ember a kilencedik játékrészben, hogy legyőzze Warren Spahnt 1962 áprilisában, és azokat, akiket elkaptak, amikor Scherzer tavaly decemberben aláírt.

Pete Alonso csapattársaival ünnepel, miután gólt szerzett a táblán, amikor a Mets 6-2-re megnyerte a 2. meccset a duplafejes söprésből.
Szenes Jason

Kemény labdát játszanak, ahogy Pete Alonso tette, miközben keményen haladt a második bázis felé a duplajátékos szünetre az Éjszaka Kupája harmadik játékrészében. Ez a nyüzsgés Dansby Swanson dobófaultjához vezetett, ami a játék harmadik fordulójához vezetett. Alonso volt az, aki később erősen beállt Travis Darnóba, és felülmúlta Austin Riley harmadik dobását, így 4-0 lett az állás.

„Donnie egy olyan srác volt, aki nem futott túl jól, de nagyszerű alapfutó” – mondta Showalter Don Mattinglyre utalva. „Az, hogy nem nyersz meg néhány sprintversenyt, nem jelenti azt, hogy nem lehetsz jó elsődleges futó.

READ  Főiskolai labdarúgó-ranglista előrejelzései: A 25 legjobb jóslat Georgia vezetésével

– Nagyon büszke rá.

Készek és merészek, Ahogy Louis Gillorm volt az ötödik játszma élén A második meccsről. A 3-0-ra lemaradó Bátrak versenyzői az első és a harmadik helyen álltak egy kieséssel. Visszatért a pályára, amikor Iyer Adrianza eltalálta a labdát a második helyért. Ahelyett, hogy meghozta volna a könnyű döntést és engedte volna a futást, Guillerme 88 mérföld/órás lövést lőtt Thomas Nideau-nak, aki szépen megjelölte Darno siklóját, hogy Atlantát lekapja a tábláról.

Max Scherzer ünnepel, miután legyőzte Eddie Rosariot, és ezzel véget ért a Mets második játékbeli győzelmének hetedik játékrészében.

Ez egy opportunista, aki kihasználja a kényszerítő és nem kényszerítő ellenzék hibáit, ahogyan e tévedés mindkét végén tették. Francisco Lindor, aki a második évben lazább és lendületesebb volt New Yorkban, az első meccs harmadik meccsén kettővel állt az első bázison csapata 2-0-s vezetése mellett, amikor Jake O’Dorrese felkapott dobása elvitorlázott. az elrontott zónát, lehetővé téve, hogy „Lindor a második szabály megtételével.

Néhány pillanattal később Lindor átment a táblán Jeff McNeill RBI-dalában a jobb mezőre, és a metsek 3-0-ra vezettek. Úton a 8-5-ös győzelem felé. Ebben a játékban nincsenek minijátékok. Ebben a csapatban nincsenek fiatal játékosok.

A metsek futhatnak, üthetnek és dobhatnak. Ők szerezték a harmadik legtöbb fordulót az NL-ben, és csak a legutóbbi két World Series-győztes, a Dodgers és a Braves mögött maradtak. Harmadik a bajnokságban az ütési átlagban, a második százalékban az alap alapján és a negyedik az OPS-ben. Promóciós stábjuk a második helyen áll az ERA-ban a Dodgers után.

A Bulls kimerülten lépett be a 2. játékba. Edwin Diaz nem volt elérhető, miután a nyitómeccsben dolgozni kényszerült, miután a Braves három futást szerzett a kilencedik játékrészben. De Scherzer szokásához híven gondoskodott erről, és a hetediken oldalütéssel zárta a kiruccanást.

„Hétre megyek, ez az én dolgom” – mondta Sherzer 9-2-re 1,98-as ERA-val. – Büszke vagyok magamra ezért.
A DeGrom 2021. július 7-e óta először kezd hazai pályán vasárnap. A csapatok között további négy meccs következik, augusztus 15-től Atlantában. A Mets kiváló helyzetben van ahhoz, hogy igényt tartson a divízió címére.

READ  A Browns sztárjának legfrissebb frissítései kihagyják a szezont

Emlékezz erre. Az első helyezett csapat az első körben búcsút kap. A második helyezett az első körben a legjobb háromba kerül, nagy valószínűséggel Padres ellen.

bármi kérdés?

Azon kívül, hogy megkérdezték: Mit gondoltak a többi csapat az elmúlt három évben, amikor a Showalter elérhető volt?