május 6, 2024

A Packers három után 30-19-re vezet a Bengals előtt

A Packers a félidőben 21-16-ra vezet a Bengals ellen

John Runyan centere mellett a Packers úgy kezdte a második negyedet, hogy Clifford 23 yardos defensive pass interference-büntetést rótt ki Alan George-ra, aki Reed cornerback-futását fedezte.

A visszafutó Tyler Goodson gólt szerzett a következő játékban egy 1 yardos TD-futással, ezzel növelve a Green Bay előnyét 14-3-ra, amikor 14:05 volt hátra a félidőből.

A cincinnati Chris Evans megszakította a 33 yardos futást, így a Bengals visszakerült a Green Bay területére. Valentine vágta a Josephusnak szánt harmadik és hetedik passzt. Evan McPherson 52 yardos mezőnygóljával 11:13-ra csökkentette a Cincinnati hátrányát 14-6-ra.

Zach Tom középen, Clifford 15 yardos passzt adott Malik Heathnek középen, hogy megkezdje a Green Bay negyedik sorozatát.

Dominic Davis megütötte Cliffordot, amikor a harmadik és a 6-os gólt dobta, aminek következtében Tyssen Anderson 43 yardos interceptiont adott vissza, és 14-13-ra alakította a Green Bay-t, 9:16 a félidő vége előtt.

Clifford offense és a Packers átesett a középpályán Torre-nak adott 28 yardos passzával a 3-9-nél, de Heath-nek adott negyedik és négyes passza hiányos volt, Green Bay pedig visszafordította a labdát.

A Bengals kilenc játékból álló, 38 yardos drive-tal válaszolt, ami McPherson 39 yardos mezőnygóljával ért véget, és először 16–14-re vezette a Bengalst, 1:37-re a félidőből.

A Green Bay’s 9-től indulva Clifford Dontayvion 19 yardot talált Wickst a harmadik és a hetedik helyen, hogy életben tartsa a Packers kétperces drive-ját. Cliffordot azonban másodikként választották ki, amikor Anderson egy Tucker Kraftnak szánt beadás elé lépett 1:04-gyel a félidőből.

Az újonc beállós, Carrington Valentine visszatette a labdát a támadásba, miután elkapta egy kidobott Browning-passzt. Jól kihasználva a turnovert, Clifford 47 yardot szerzett Wicksnek.