április 28, 2024

A Saints csapatának Derek Carrnak hétről hétre kificamodott az ízülete

Catherine TyrellAz ESPN munkatársa2023. szeptember 25., 14:43 ET3 perc az olvasásra

Derek Carr hétről hétre kificamodott AC ízületben

Dennis Allen, a Saints edzője frissített a QB Derek Carr megfeszült ízületéről.

Metairie, Los Angeles – A New Orleans Saints hátvédjének, Derek Carrnak a jobb AC ízülete kificamodott, és hétről hétre számítanak – mondta Dennis Allen edző hétfőn.

Allen nem zárta ki, hogy Carr kihagyja a Tampa Bay Buccaneers elleni vasárnapi meccset, mondván, a sérülés nem olyan súlyos, mint lehetett volna.

„Azt hiszem, a valódi jelentőségét tekintve elkerültük a golyót” – mondta Allen.

Allen elmondta, hogy Carr jobban érzi magát hétfő reggel, és a hét folyamán folyamatosan értékelni fogják.

„Ma nem hozunk döntéseket, és nem zárunk ki semmit” – mondta Allen. „Meglátjuk, hol van a hét múlásával.”

Allen nem részletezte a ficam mértékét.

„Csak azt tudom mondani, hogy ma sokkal jobb volt, mint tegnap” – mondta Allen. „Folytatjuk az értékelést, és amikor elég egészséges lesz ahhoz, hogy ki tudjon lépni és teljesíteni tudjon, és meg tudja tenni a szükséges dolgokat, hogy esélyt adjon a csapatunknak a győzelemre, akkor vissza fog térni.” „

Carr játékstátuszát valószínűleg fájdalomtűrő képessége és működési képessége fogja meghatározni, de nem lesz rosszabb, ha végigjátssza.

„Nem hiszem, hogy fennállna további sérülésveszély” – mondta Allen. – Ez a „Tudsz dolgozni és végezni a munkádat?”

Carr megsérült a harmadik negyedben, amikor a Saints 18-17-re elveszítette a Green Bay Packers ellen a Lambeau Fieldben. A Saints 17-0-ra vezetett, amikor elkapott egy zsákolást, ami keményen a vállára esett.

Néhány percig feküdt a füvön, miközben atlétikai edzők vigyáztak rá. Ezután egy rövid időre az orvosi sátorhoz ment a padon, mielőtt elhagyta a mérkőzést. Carr egy helyi kórházba ment röntgenre, de vasárnap visszatért a csapathoz.

Jameis Winston vette át Carr távollétében, 16 passzból 10-et 101 yardon teljesített. A játék utolsó három percében 47 yardra tudta vezetni a csapatot a Green Bay 34-ig, de a Saints rúgója, Blake Grupe kihagyott egy potenciális meccset nyerő mezőnygólt.

„Nem hiszem, hogy az, amit csináltunk, egyáltalán nem változott” – mondta Allen. „Azt hittem, Jameis jó dolgokat csinált a meccsen. Kihajtottuk magunkat, lehetőséget adtunk magunknak, de nem fejeztük be.”

A meccs után Allen azt mondta, hogy a Saintsnek jobb védelemre van szüksége, de nem a küzdő támadósornak tulajdonította a sérülést.

„Azt hiszem, ez volt az egyetlen darab, amiben úgy éreztem, hogy ragaszkodott hozzá [the ball] – Túl sokáig – mondta Allen.

READ  NFL pletykák: Miles Hartsfield, a 49ers szabadügynökszerződést kötött