május 3, 2024

AUSZTRÁLIA VS FRANCIAORSZÁG ÉLŐ közvetítés: gól nélküli csata a hosszabbításban Sam Kerrrel a Matildán

A 2023-as FIFA női világbajnokság szombaton folytatódik (a FOX alkalmazáson és a FOX Sports alkalmazáson) a torna házigazdái, Ausztrália és Franciaország közötti negyeddöntő mérkőzéssel az ausztráliai Brisbane-i Suncorp Stadionban.

Ausztrália és Franciaország a negyedik, illetve az ötödik helyen áll a legfrissebb világbajnoki rangsorunkon. Ausztrália arra törekszik, hogy hazai szurkolói előtt folytathassa nagyon erős világbajnoki szereplését. A sztárcsatár és Sam Kerr kapitány visszatért Matilda családjába, és remélik, hogy zökkenőmentesen újraintegrálhatják anélkül, hogy megállítanák a távollétében létrehozott lendületet.

Másrészt Wendy Renard W Miért kék Olyan domináns kijelzőt szeretnének építeni, amely a torna egyik kedvencének fogja tenni őket.

A szombati billentés rengeteg sztárerőt tartalmaz, köztük három Aranycipő-kedvenc – a francia támadók Kadidiatou Diani És Eugenie Le Sommeraz ausztrál csatárral együtt Hayley Raso. Mi több, Ausztrália kapus Mackenzie Arnold francia kapus Pauline Peraud-Magnin Bekerült az idei Gold Glove Award-ra.

Kövesse élő közvetítésünket alább!

Ausztrália kontra Franciaország

plusz idő

109 ‘: Steve CatleyA hős szerepe a védekezésben

107′: Mackenzie Arnold Egy újabb remek mentéssel, hogy értelmetlen maradjon a dolog

Mackenzie Arnold ismét hárított, így Ausztrália és Franciaország a hosszabbításban 0-0-ra zárt

105′: Courtney Fine Majdnem pontszerző lett

Percekkel azután, hogy Fine csereként beállt, az ausztrál támadó majdnem azonnali hatást gyakorolt.

100 percenként: Franciaország kapuját a tizenhatoson belüli szabálytalanság húzta vissza

Miért kék Azt hitték, végre átvágtak egy gyanús szögletet, csak a gólt integették, amikor szabálytalanságot követtek el Wendie Renard ellen – a Brisbane-i hihetetlenül ausztrál-barát közönség megkönnyebbülésére.

Franciaország Ausztrália elleni gólját a tizenhatoson belüli szabálytalanság borította meg

92′: Ausztrália Katrina Gorey Nehéz szerelésekre van fenntartva Sakina Karshawi

a másik fele

90 + 4′: A hosszabbítás jön, mert Ausztrália nyomást gyakorol, de nem tud gólt cserélni

READ  Oroszország és Ukrajna hírek élőben: Nagy-Britannia nagy hatótávolságú rakétákat küld Kijevbe | háborús hírek Oroszország és Ukrajna között

60. perc: Újabb aranyhelyzetek Ausztráliának, de gól nélkül

A francia kapus, Pauline Peraud-Magnin két kiváló védése az egyetlen oka annak, hogy Ausztrália még mindig nem jutalmazta góllal a heves brisbane-i közönséget.

Pauline Peraud-Magnin gyönyörű védése után Ausztrália és Franciaország még mindig 0-0-ra állt

55′: Nézd, ki jön!

Sam Kerr, az ausztrál csapat sztárja és kapitánya korai csereként lépett pályára, mivel folytatja vádlisérülését. Belépése okozta az éjszaka legnagyobb üvöltését a hazai közönség Brisbane-ben.

50′: Ausztrália fokozza a nyomást a második félidő elején!

a Matildas Kaptam egy szögletrúgást Mary Fowler próbálkozásából, de végül nem lett gól.

félidőben

Ki fog először lecsapni?

A világbajnokság legénysége most egy akciódús, de végül gól nélküli első félidőt zúzott le Brisbane-ben.

első fél

45′: Mary Fowler A támadást nem lehet befejezni az első félidő vége előtt

41′: Elisa de Almeida Franciaország hihetetlen áttörést hárított a kapuba!

A francia Elisa de Almeida úgy menti meg a napot, hogy blokkolt egy lövéskísérletet

32′: Kiváló védés Ausztráliától Mackenzie Arnold hogy Franciaország lekerüljön a góllövőlistáról

Ausztrália és Franciaország továbbra sem szerzett gólt Mackenzie Arnold nagyszerű védése után

12′: Majdnem kimaradt, mivel Franciaország folyamatosan korán ütött

8′: Korai lehetőség Kadidiatou Diani és Franciaország

1′: Érzelmes közönség előtt otthon!

meccs előtt

színpadi beállítás

A World Cup Now csapata a kezdés előtt élőben nézte meg a mérkőzést a közösségi médiában.

Ausztrália vs Franciaország A győzelem kulcsa | Világbajnokság most

Ausztrália vs Franciaország A győzelem kulcsa |  Világbajnokság most

induló formációk

A sztár ausztrál támadó, Kerr pedig ismét hiányzik a kezdőcsapatból, de várhatóan szombaton lép pályára. Egy vádlisérülés miatt Kerr mindössze 10 percet töltött a világbajnokságon, mindezt Ausztrália legutóbbi, dánia elleni 16-os győzelme miatt.

READ  A kínai Xi először jelenik meg a nyilvánosság előtt a puccsról szóló pletykák után | Xi Jinping News

Franciaországnak eközben Yves Perest védő nélkül kell megállítania Kiirt és Rasót, legalábbis kezdetben. Berest kikerült a kezdőből Miért kék.

Tekintse meg a női világbajnokság teljes menetrendjét, és nézze meg az egyes meccseket élőben itt. Keresse meg a legújabb eredményeket itt.