április 19, 2024

Az Eagles WR Devon Allen június 12. óta harmadszor nyerte meg a 110 méteres gátfutást.

Devon Allen Gyors munkát végzett az elmúlt héten.

A Philadelphia Eagles harmadik 110 méteres gátfutását nyerte június 12. óta, és 13.16-os idővel szelte át a célvonalat a szombati párizsi Gyémánt Liga versenyen.

Ez az eredmény az a 13,22 másodperc Az első hely csütörtökön ér célba, és ragyog, Teljesítmény 12,84 mp Múlt vasárnap volt a harmadik leggyorsabb 110 méteres gátfutás az atlétika történetében.

A 27 éves játékos, aki meglepő módon visszatért a holtszezon futballhoz, miután utoljára 2016-ban játszott az Oregon Ducksban, áprilisban, az Oregon Pro Day-n nyújtott lenyűgöző teljesítménye után szerződött az Eagleshez.

Allenre sűrű program vár, a jövő hétvégén az USA szabadtéri atlétabajnoksága, július közepén pedig a világbajnokság – valamint a július 26-án kezdődő philadelphiai edzőtábor –, de nemrégiben világossá tette, hogy irányítani kívánja. a két sportág zsonglőrködése.

Allen pénteken azt mondta, bármilyen kétségei vannak atlétikapályafutása lehetséges befejezésével kapcsolatban: worldathletics.org. „A futballszezonban futballozni fogok. Amint eljön a február, és megnyerjük a Super Bowlt, remélem, hogy visszatérhetek, és elkezdhetek edzeni a pályán, és készülni a nagy versenyekre.

„Mikor [track] Ugyan már, nyilván szükségem lesz egy kis mozgástérre. Mivel a futballszezon még nem zárult le, van néhány edzőtábor, de remélem, hogy jól fogok menni a futballban, hogy mindkettőt teljesíthessem.”

A Philly-rajongók, akik mostanában beleszerettek a gyors pilóta pályán nyújtott teljesítményébe, abban reménykednek, hogy Allen szavai igaznak bizonyulnak, különösen abban a részben, amikor februárban megcsúszott a Super Bowl címe körül az Eagles-en.