május 5, 2024

Betts csatlakozik Bobby Bondshoz, mint az egyetlen játékos, akinek 10 HR-je van az ASG előtt

ESPN hírszolgáltatások2023. július 9. 13:402 perc olvasni

Los Angeles – All Stars Mookie Pets Üsd el a 10 lövésű homerét Los Angeles Dodgers Szombat este a főbajnokság történetének legnagyobb első félidei döntetlenjét érte el.

Bates 408 méteres single-je, a szezon 26. hazai futása, az Angels kezdője, Reid Detmers lépett pályára a második pályán.

Bates megegyezett a San Francisco-i Bobby Bonds által 1973-ban felállított értékkel. Bates pályafutása 46. előnye a philadelphiai Jimmy Rollins-szel holtversenyben a hetedik helyen végzett. Ez felülmúlta a Dodgers egyszezonban elért, kilenc vezető pozícióját is, amelyet megosztott velük. Jock Pedersen (2019).

– mondta az All-Star csapattársa, Freddie Freeman a Dodgers után 10-5 győzelem. „Néha a szünetek rosszkor jönnek, de szerintem Mookie talált valamit a swingben, és sikerült bezárnia. Most 30, 35 meccs óta ez különleges volt.”

Az ESPN Stats & Information szerint ez a kilencedik alkalom az MLB történetében, hogy egy játékos egyetlen szezonban 10 levezető ütőt talál el. Jose Altuve Ő volt az utolsó játékos, aki ezt tette, az előző szezonban 12 hazai játékossal. Az egyetlen szezon rekordja 13, Alfonso Soriano állította fel 2003-ban.

Bates 0,27-es ütéssel lépett be a játékba. Péntek este két hazai góllal, egy duplával és négy RBI-vel 3-4-re végzett az Angels ellen 11-4-re megnyert meccsen.

Hétfőn indul a Home Run Derby-n a seattle-i All-Star ünnepség részeként.

„Mookie valószínűleg az egyetlen játékos, aki játszani akar a holtszezonban” – mondta Dave Roberts, a Dodgers menedzsere.

Az Associated Press hozzájárult ehhez a jelentéshez.