április 28, 2024

Androbit techmagazin

Az Androbit tényeken alapuló híreivel, exkluzív videofelvételeivel, fotóival és frissített térképeivel maradjon naprakész Magyarország legfrissebb fejleményein.

Bryce Harper és Trea Turner továbbra is nyer – NBC Sports Philadelphia

A Phillies arra készteti az ellenfél dobóit és a menedzsereket, hogy fizessenek most mindenért.

Az Angels két futással vezetett a Philsnek, és a hatodik játékrész végén senki sem maradt el kedd este, így az Angels szándékosan úgy döntött, hogy Bryce Harperrel a második helyen áll. Harper augusztusban elvetette a legutóbbi, 1200 feletti OPS-es kiesést, és 115,7 mérföld/órás hazafutással és duplázással kezdte a játékot, szóval annak ellenére, hogy alapra helyezte a futáskötést, ez nem volt teljesen megkérdőjelezhető.

Alec Baum két játszmával később elrontotta Phil Nevin tervét egy három futamú hazai futással bal centerre.

„Mondtam neki, hogy ez egy nagy helyzet” – mondta Harper. – Ez egy igazán jó pillanat a számára.

A Phillies rangadója pedig nem állt meg itt, 12-7-re nyertek. JT Realmuto duplázott, majd gólt szerzett Johan Rojas biztonsági nyomására. Két outtal később Trea Turner egy egyszerű helikoptert ütött le a harmadik alapvonalon Mike Moustakas bal oldalára, amely egészen a tripla vonaláig utazott.

A hetedikben még hármat tettek hozzá, amikor Bum duplázott, a Realmuto pedig egyetlen gólt szerzett, és gólt szerzett Bryson Stott ellen. Turner a nyolcadik percben egyetlen lövéssel tucatnyi rúgást szerzett.

„Vicces – mondta Harper –, ma az autómban vezettem, és WIP-et hallgattam, ahogy gyakran 14 órakor. „Egy Chuck nevű srác hívott, sokat hív, és nagyon szórakoztató. A csapatunkról beszélt, és rólam. Bementem a gyakorlóterembe, és azt mondtam magamban: „Mélyre fogok ásni Chuck.” Ez a fickó felkavart, ember.

Kiálts Chucknak.

A Phillies a felállás minden szekciójából megkapja a produkciót, és sorozatban ötödik meccsét nyerte meg, így a szezon legjobb 16-os helyére javított 0,500-nál 74-58-nál. 91 győzelmet aratott, az éjszakát négy meccsel kezdték a második wild card előtt, és az utolsó 30 meccsükből 20-at játszottak 0,500 vagy még rosszabb csapat ellen.

READ  A Red Bull Racing kitart egy fizetett nővel, aki feljelentést tett Christian Horner ellen: Forrás

Harper volt a hónap MVP-je augusztusban, 0,366/.455/.774-et ért el kilenc duplázással, három triplával, kilenc hazai góllal, 22 RBI-vel és 22 futással 25 meccsen.

Kyle Schwarber az elmúlt naptári hónapban 11. alkalommal lépett pályára, ebben az időszakban 34 sétát és 36 leütést gyűjtött össze.

Turner 364-et ért el 17 extra alaptalálattal az utolsó 22 meccsén.

Bohm 15 hazai futást és 82 RBI-t ér el a szezonban. 18 és 101 ütemben halad.

„Bármikor lehet egy ilyen hónapod, az óriási. Az, hogy tovább tudjunk menni, és ezt fenntartsuk, még fontosabb” – mondta Harper. „Remek hónapunk volt. Sok baseball-mérkőzést kell lejátszanunk, és sok jó csapatot fogunk látni.”

Michael Lorenzen zsinórban harmadik rajtja során nem dobott jól, hat inning alatt négy futást (három szerzett) engedélyezett. Mind a hat inningben – két hazai, két páros és két egyesben – egy előremutatót adott. A Phillies legutóbbi 12 meccsén 91 pontot szerzett, éjszakánként 7,6-ot, ami sokat rejthet.

„Jó érzés, hogy feladhatunk négy gólt, majd mosolyoghatunk a meccs után, mert nyertünk” – mondta Lorenzen. „Ez az, amit ez az offenzíva hoz. Ez egy kicsit leveszi a nyomást a kezdő dobóról. Ma este úgy megyek aludni, hogy jól érzem magam, ahelyett, hogy rúgnám magam, hánykolódnék egész éjjel, ez sértésnek számít.

Szerdán 13:05-kor szeretnék folytatni, amikor Christopher Sanchez (2-3, 3.33) a Red Detmers ellen (3-10, 5.03) lép pályára.